כרטיסים לקולוסיאום ברומא

קניית כרטיסים לקולוסיאום ברומא מראש ללא תור זה משהו שחוסך לכולנו זמן יקר של המתנה מיותרת של שעות ארוכות בתור ומאפשר לנו לעקוף את התור בקלות ולהיכנס במהירות אל הקולוסיאום ברומא ולהנות מכל היופי המדהים שבו.

כל הסיור בקולוסיאום ברומא כולל צפייה במוצגים הארכאולוגים שנמצאים בטבעת השנייה אורכים בערך שעה וחצי עד שעתיים. זה לא הגיוני להמתין זמן זהה בתור לקולוסיאום ולכן מומלץ להזמין כרטיסים לקולוסיאום ברומא איטליה מראש באותו מחיר של הקופה ולעתים במחיר זול יותר וכך ניתן להפסיק יותר אתרים מרכזיים ברומא ביום אחד ולא למרוח את זה על יותר ימים. יש גם כרטיס עוקף תור שמשלב בין הקולוסיאום לבין מוזיאון הוותיקן ברומא ואוטובוס תיירים ל48 שעות וחוסך לכם זמן המתנה של 2 תורים ארוכים וגם חוסך לכם כסף. היכנסו לרכישת הכרטיס המשולב במחיר מיוחד!

ביחרו תאריך והזמינו כרטיסים לקולוסיאום

יש מספר סוגים של כרטיסים לקולוסיאום

כרטיסים לקולוסיאום כולל הפורום הרומי

הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ללא תור כוללים גם כרטיס אל הפורום הרומי הסמוך לקולוסיאום והם מאפשרים לכם להסתכל על הקולוסיאום מלמעלה כאשר הטבעת הראשונה של הקולוסיאום מאפשרת לכם להסתכל מקרוב על רשת מנהרות הזירה. בטבעת השלישית של הקולוסיאום תגיעו לאחד המקומות המעטים שבהם עדיין ניתן לראות חלקים מהקירות החיצוניים המקוריים של הקולוסיאום. השאר נלקחו ונמכרו לאחר נפילת רומא.

כרטיסים לקולוסיאום מאפשרים לכם לראות מעין מיני מוזיאון עם מיצגים עתיקים מתקופת האימפריה הרומית כולל הסברים כתובים על כל המיצגים ועל קרבות הגלדיאטורים שהתרחשו באותה תקופה בקולוסיאום. לראות את המקום ההיסטורי הזה שמתוחזק מצוין ונשמר עד עכשיו אחרי לא מעט שיפוצים ועבודות תחזוקה, זה משהו שחייבים לעשות ברומא ולחוות את ההיסטוריה מול עיניכם. היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

כרטיסים לקולוסיאום לסיור לילי תת קרקעי

סיור תת קרקעי של הקולוסיאום ברומא בלילה הוא חוויה אחרת לגמרי וגם אם ביקרתם בקולוסיאום בעבר ביום זה ממש לא אותו דבר. נכנסים לסיור בקולוסיאום כאשר הוא סגור למבקרים רגילים ומקבלים סיור VIP והזדמנות לבקר במסדרונות המחתרת שלה, בזירה ובטבעת הראשונה של אזור הישיבה. אתם תראו את הפלא של הציוויליזציה הרומית העתיקה עם מדריך בלילה בקבוצה מצומצמת ובהרבה יותר שקט מביקור יומי.

כרטיסים לקולוסיאום לסיור לילי תת קרקעי מאפשרים לכם לראות את האמפיתיאטרון הגדול ביותר שנבנה אי פעם בלילה עם מדריך צמוד ומנוסה. תבקרו במחתרת, שם בתוך רשת מחתרתית משוכללת של מנהרות, כלובים וחדרי החזקה מתחת לרצפת הזירה, גלדיאטורים ובעלי חיים נשמרו לקראת "ההופעות" שלהם. תקשיבו לסיפורי ההיסטוריה של הקולוסיאום ותלכו בעקבות הגלדיאטורים. ניתן לעשות את הסיור התת קרקעי גם ביום, אבל בלילה זו חוויה לגמרי אחרת, כאשר הקולוסיאום מואר ומדהים ביופיו.

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור VIP בלילה!

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור ביום!

ניתן לקבל את הכרטיסים למייל, SMS או להציג אותם באמצעות אפליקציה.

איך קונים כרטיסים לקולוסיאום ברומא

כרטיסים לקולוסיאום קונים אונליין באתר כרטיסים גדול ובטוח שמאפשר לכם להראות את הכרטיס בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיס כלום. אז אם לא מתחשק לכם לעמוד שעות בתור ואתם רוצים לעקוף אותו בקלות הזמינו כרטיסים בקלות ובמחיר מיוחד באתר.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים לקולוסיאום ברומא מראש ללא תור:

 1. אני ממליץ בחום על הזמנה באינטרנט לביקור בקולוסיאום. הצלחנו להזמין בקלות באינטרנט ולאחר מכן לחלוטין לדלג על התור ולהיכנס הקולוסיאום.
 2. כדאי להזמין כרטיסים מראש כדי לתכנן את הביקורים שלך כהלכה.
 3. זה היה רעיון נהדר לקנות את זה! דילגנו על תור ארוך מאוד באמצעות כרטיס מסלול מהיר ללא תור!
 4. מאוד שמח שאנחנו לא צריכים לחכות בתור אלא לדלג עליו ב30 מעלות.  הקולוסאום עם המסלול המהיר היתה בחירה טובה!
 5. לא חיכינו בתורים ארוכים, המסלול המהיר איפשר לנו יותר זמן לחקור את הקולוסיאום בקצב שלנו.
 6. מהיר מאוד וקל לשימוש. שמח שהזמנתי את הכרטיס, התור היה ארוך מאוד ועקפתי אותו בלי בעיות.
 7. נוח מאוד, לא צריך לחכות בתור, פשוט ללכת לכניסה למבקרים עם ההזמנה בשעה שהזמנת. להראות את הכרטיס במכשיר הנייד שלך. זה לא יכול להיות קל יותר.
 8. הזמנו את זה פחות מ24 שעות ועדיין יש זמן כניסה הגון. עברנו על פני כולם בתור וימינה אל הקולוסיאום. ממליצים בחום ואנחנו נשתמש בזה שוב בעתיד.
 9. חוויית הקולוסיאום שלנו נעשתה קלה ומהנה ביותר, באמצעות שימוש באפליקציה כדי להזמין את הכרטיסים שלנו. אנחנו נוסעים כמשפחה בת ארבע נפשות ואני מאוד אסיר תודה על האפשרות "לדלג על הקו" – במיוחד בחום של בקיץ האיטלקי!
 10. מהיר וקל! כמעט הרגיש לי רע לעקוף את כל האנשים בתוא הארוך של קניית הכרטיסים. היה שווה להזמין כרטיסים מראש.
 11. קל מאוד לדלג על התור הארוך בקולוסיאום. מאוד שמח שקניתי כרטיסים מראש.
 12. היתה לנו חוויה נהדרת. לא המתנו בתור. ממליץ בחום להזמין כרטיסים לקולוסיאום מראש.
 13. היה סופר קל ומהיר. אותם אנשים עמדו בתור בזמן שעזבתי! בהחלט שווה את זה.
 14. הכניסה היתה מהירה. כרטיס דלג על התור באמת עובד.
 15. זה היה ממש מסלול מהיר וחוויה נעימה. ממליץ בחום לקנות כרטיס מראש ולדלג על התור.
 16. כניסה מהירה מאוד לקולוסיאום: בדיוק מה שקיווינו. לא היינו צריכים להדפיס כרטיסים לקולוסיאום ברומא אלא הצגנו בסלולרי.
 17. זו היתה חוויה נהדרת, היה קל לנווט אל מקום הכרטיסים. מומלץ מאוד לקנות כרטיסים לקולוסיאום ללא תור.
 18. כרטיס שימושי, שווה את זה כדי למנוע את התור הארוך ולדלג עליו, במיוחד בקיץ בחום הנורא.
 19. השירות היה מהיר ומנומס, הנוף היה מדהים. הקולוסיאום זה אתר חובה ברומא.
 20. היה קל להזמין ועבד כמו קסם בקולוסיאום. היה מושלם לעבור את התור ולעקוף את כולם.
 21. חוויה נהדרת. לא הייתי צריכה לחכות בתור בכלל. אשתמש באתר גם בעתיד.
 22. ממש קל לשימוש עם הכרטיס המקוון. כמו כן כיסה אותנו גם את הכניסה אל הפורום הרומי שגם שם לא עמדנו בתור.
 23. מסלול מהיר עוקף תור עבד כמו קסם, נכנסנו בתוך 10 דקות והזמן הטוב ביותר נראה כמו 12בצהריים עד 3 אחר הצהריים.
 24. שווה להגיע למסלול ללא תור ובמיוחד אם אתה מגיע מוקדם בבוקר. עקפנו תור גדול מאוד ואני בהחלט ממליץ. קל מאוד להזמין ולהשתמש.
 25. תהליך כישת כרטיסים קל מאוד ופשוט. תקבל הודעת SMS ודוא"ל שנשלחו אליך כדי לאשר את התשלום ואת הכרטיסים שלך ב- PDF. הראתי את הכרטיסים בטלפון שלי ונכנסתי בלי בעיות. בהחלט ממליץ על המסלול המהיר, חוסך הרבה זמן.
 26. זה באמת מסלול מהיר. הגעתי בדיוק בזמן ונכנסתי כמעט מיד. הייתי לגמרי ממליץ על אפשרות זו!
 27. זה היה נחמד כי הזמנתי את הכרטיס באינטרנט. חוסך הרבה זמן.
 28. שירות הזמנת כרטיסים מדהים. הזמנו את זה בערך 3-4 שעות לפני שהגענו אל הקולוסיאום. הם אמרו להגיע 15 דקות לפני, וכך עשינו, ללא תור בכלל, הכל היה מצויין ועם שירות מעולה. מומלץ מאוד!
 29. הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ללא תור זה פשוט חובה. חוסך המון זמן ולא עולה יותר מהקופה. נראה לי טיפשי שאנשים עומדים בתור כשאפשר להזמין באתר ולעקוף את כל התור.
 30. הזמנו סיור לילה בקולוסיאום והיה ממש מרתק ומעניין. ביקרתי בעבר בקולוסיאום אבל בלילה זו חוויה מיוחדת מאוד.