אגם גארדה עם ילדים

אגם גארדה עם ילדים או למשפחות זה משהו שהולך ביחד כמו כל מקום שיש בו מים שאפשר להשתכשך בהם ולהנות גם מכל מיני פעילויות נחמדות שקשורות למים כמו שייט וספורט ימי וכמובן פארקי מים ושעשועים אדירים שניתן להעביר שם בקלות יום שלם מהבוקר ועד הערב וגם רכיבה על סוסים, טיולי אופניים והרבה טיולים כיפים בטבע עם הרבה ירוק וכחול מסביב וגם טיולים בטיילת ובחופים.

אגם גארדה עם ילדים אטרקציות

גארדה לנד – כשמדברים על אגם גארדה עם ילדים מדברים בעיקר על פארק השעשועים והמים הגדול והפופולרי ביותר באיטליה ואחד הפארקים הכי גדולים באירופה. הוא נמצא בין מילאנו לוונציה על הגדה הדרומית מזרחית של אגם גארדה. הפארק מושך אליו המון תיירים, במיוחד משפחות עם ילדים שמגיעים לאגם גארדה ובחודשי הקיץ הוא מאוד עמוס, במיוחד ביולי אוגוסט. גארדה לנד איטליה מציעה מגוון עצום של מתקני שעשועים כולל אקסטרים, מתקנים לכל המשפחה וגם מתקני שעשועים לילדים קטנים. יש גם הופעות לכל המשפחה. מומלץ לרכוש כרטיסים לגארדה לנד מראש כדי לחסוך את העמידה בתורים הארוכים. מחיר כניסה החל מ-33 יורו. היכנסו לרכישת כרטיסים ללא תור!

גארדה לנד אקווריום – נמצא צמוד לפארק השעשועים ותוכלו לפגוש שם אריות ים, אריה ים אדום, נמו, כוכבי ים וכרישים מסוגים שונים באזור הכרישים החדש! דרך מנהרת הים השקופה תוכלו לצפות ביצורי הים הפנטסטיים האלה השוחים מסביבכם עם 13 אזורים לפי נושאים, 40 בתי גידול ומעל 5000 יצורי ים נפלאים. מחיר כניסה לעולם המים באקווריום החל מ- 9 יורו, כרטיס משולב עם פארק השעשועים החל מ-36.5 יורו. היכנסו לרכישת כרטיס משולב!

קאנווה וורלד – מתחם ענק שנמצא בורונה איטליה באזור אגם גארדה שיש בו פארק שעשועים המוקדש לקולנוע ופארק מים שנמצא במרחק 5 דקות נסיעה בלבד מפארק המים גארדה לנד. זה פארק שעשועים בנושא הקריבים עם מעל ל-100,000 מטרים רבועים המשקיף על חוף Veronese של אגם גארדה. קאנווה וורלד מתאים לכל קבוצות הגיל בשל הגיוון הגדול שיש בו עם 15 אטרקציות מורכבות, 5 בריכות שחייה, 10 מסעדות ועוד. יש גם גייזרים שופעים וג’ונגלים טבעיים, וילדים קטנים יוכלו להנות מבריכת הגלים, משחקי המים והלגונה של הפיראטים. בשל העומס הגדול מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהימנע מעמידה בתורים ארוכים בחום. מחיר כניסה החל מ-26 יורו. היכנסו לרכישת כרטיסים ללא תור!

פארק נטורה ויוה – גן חיות וספארי בורונה באזור אגם גארדה שמשתרע על שטח של 42 ק”מ ומחולק לאזור פתוח שנוסעים בו ברכב וגן חיות שמסתובבים בו ברגל. הפארק נוסד ב-1969 ויש בו 250 זנים של חיות, עליהן תוכלו לקבל הסברים מצוות הפארק. מחיר כרטיס החל מ-20 יורו. מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהימנע מתורים ארוכים בקופות. היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

‏פארק החבלים ג׳ונגל אדוונצ׳ר –  Jungle Adventure Park פארק חבלים שנמצא על הר ליד אגם גארדה ומתאים לילדים ולמתבגרים. הפארק מציע פעילות פיזית ופעילה, הדורשת ריכוז וקואורדינציה והיא כוללת פעילויות כמו אומגה, טיפוס על חבלים, רשתות, מעבר על גשרים, מכשולים מיוחדים ונסיעה ברכבל. במקום יש מדריכים שמלווים את הילדים וציוד בטיחות. הפארק מתאים לגילאי 3 ומעלה ויש בו מסלולים לפי דרגות קושי וגילאים אך הוא מתאים יותר למתבגרים. אם אתם מגיעים רק עם ילדים קטנים מתחת לגיל 6 עדיף לוותר. מחיר כניסה 8-34 יורו בהתאם לסוג המסלול. רכישת כרטיסים במקום. משך הפעילות בכל מסלול בערך שעה עד שעה וחצי. המקום עמוס בקיץ ומוכר מאוד לישראלים ומתאים להגדרה אגם גארדה עם ילדים ולכל המשפחה.