אוטובוס תיירים במילאנו

אוטובוס תיירים במילאנו שנקרא גם הופ און הופ אוף מילאנו מאפשר לכם לעשות את מילאנו באוטובוס דו קומתי שלוקח אתכם אל אתרים מרכזיים במילאנו ואטרקציות שאולי הייתם מפספסים אם הייתם הולכים רק ברגל או נוסעים באוטובוס רגיל. תוכלו לעלות ולרדת באופן חופשי מהאוטובוס ולהספיק יותר אטרקציות במילאנו בפחות זמן. אוטובוס תיירים במילאנו כולל גם הדרכה על כל אתר שהוא עוצר בו וגם על העיר מילאנו וההיסטוריה שלה, וזאת באמצעות הדרכה קולית. בכניסה הראשונה לאוטובוס תקבלו אוזניות אישיות, תחברו אותן לפתח שנמצא בכל כיסא באוטובוס ותוכלו להאזין להדרכה במספר שפות לפי בחירתכם.

בירת האופנה של העולם היא גם בית להמון כנסיות, יותר ממה שאתם יכולים לספור, אבל אתם יכולים לנסות כי תעברו את כולן עם אוטובוס תיירים במילאנו. תוכלו לראות את קתדרלת מילאנו שנקראת גם הדואומו, הגלריה של ויטוריו עמנואלה השני, תיאטרון לה סקאלה, וכל הקסם של מילאנו עם חידון טריוויה שכלול במדריך האודיו. זוהי הדרך הטובה ביותר לטייל במילאנו. האם ידעתם שמילאנו “שמורה” על ידי המדונינה, שהפסל שלה יושב על גבי קתדרלת מילאנו הידועה לשמצה? זה רק מראה מפורסם אחד שתוכלו לראות כאשר תשתמשו באוטובוס התיירים במילאנו.

תוכלו לערוך את הקניות שלכם בגלריה ויטוריו עמנואלה השני שהוא קניון הקניות העתיק ביותר בעולם, אחרי שתרדו בתחנה שלו. כמו כן תוכלו לעצור ולראות את הסעודה האחרונה של לאונרדו דה וינצ’י, לראות את בית האופרה הגדול, בזיליקות מרכזיות ועוד הרבה ממילאנו. כרטיס אוטובוס תיירים במילאנו גולל 3 קווים שונים ושישה אוטובוסים. כל מה שאתם צריכים זה רק להתלבש יפה, כמו שצריך בבירת האופנה העולמית והאוטובוס ייקח אתכם לכל המקומות החמים במילאנו. מסלול מלא של האוטובוס אורך 75-90 דקות.

אוטובוס תיירים במילאנו מחיר

מחיר אוטובוס תיירים במילאנו ל-24 שעות החל מ-22 יורו, ל-48 שעות החל מ-25 יורו. ילדים בגילאי 5-15 ל-24 או 48 שעות החל מ-10 יורו, עד גיל 4 חינם. ילדים יכולים לעלות לאוטובוס בליווי מבוגר בלבד. מומלץ לקנות כרטיסים לאוטובוס מראש ולהנות ממחיר מיוחד וחסכון בזמן. מיד לאחר רכישת הכרטיסים תקבלו אותם למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם באוטובוס באמצעות הסלולרי. תוקף הכרטיס מתחיל להיספר בשימוש הראשון שתעשו איתו ולא לפני זה.

היכנסו לרכישת כרטיסים לאוטובוס!

שעות פעילות הקווים משתנה בהתאם לעונה. הפעילות מתחילה ב-9:30. בחורף מסתיימת פעילות הקווים ב-17:00 ובקיץ ב-18:00. מומלץ לשאול על סיום שעות הפעילות בעת עלייתכם לאוטובוס.

אוטובוס תיירים במילאנו