ארמון ברבריני

ארמון ברבריני שנמצא ליד כיכר ברבריני הוא אחד המבנים והארמונות המפורסמים והמפוארים ביותר ברומא איטליה והוא היה בבעלות משפחת ברבריני העשירה שהייתה בעלים של לא מעט מבנים ברומא.

ארמון ברבריני מציג יצירות מפוארות רבות. תוכלו למצוא שם תקרה צבועה, צלבים ועבודות של ציירים אזוריים של האפיפיורים והקרדינלים ולקבל גישה חופשית לפלאצו קורסיני. תוכלו לחקור את ארמון ברבריני ואת שלוש קומותיו, כולל יצירות של רפאל, קאראבאגיו, קנאלטו וחולביין.

ארמון ברבריני מאפשר לכם גם לראות יצירות של ציירים איטלקים רבים אחרים באירופה. תסתכל על התקרה ותוכלו לראות ציור מרשים ומתוחכם של עננים ודמויות מסתובבת, שתוכנן על ידי הצייר האיטלקי האדריכל פייטרו דה קורטונה.

תוכלו לראות בארמון ברבריני את הדגם של לה פורנארינה שהיתה בתו של אופה בשם מרגריטה לוטי. היא הייתה ידועה כפילגש והמוזה של רפאל. על זרועה העליונה היא עונדת צמיד עם “רופאל ורבינס” כתוב עליו, המקבילה הרנסנסית לנערה בתיכון, לבושה במעיל העור של החבר שלה. תוכלו לראות גם דיוקן של הנרי השמיני של האנס הולביין, שנמצא בחדר היצירות הפלמיות, בו המלך נראה עוטה גלימה לכבוד נישואיו.

הכרטיס שלכם כולל גם כניסה לפלאצו קורסיני  Palazzo Corsini, אשר נוסדה בתחילת 1511. זה היה פעם מעונו של המלכה כריסטינה של שבדיה, כאשר היא ויתרה על כס המלוכה ועברה לרומא.

תוכלו לראות פסלים, ברונזים וציורים של Beato Angelico, Pieter Paul Rubens, Guido Reni ולחקור את ארמון הבארוק הטיפוסי הזה מבפנים ולחוות עוד חוויה אומנותית ברומא.

ארמון ברבריני הוא לא אתר חובה ברומא אבל שווה לבקר בו אם אתם נמצאים ברומא בעיקר בגלל שאתם אוהבים אומנות והיסטוריה. אם אתם קונים כרטיסים לאתרים ברומא מראש כמו כרטיסים לוותיקן ללא תור וכמובן גם כרטיסים לקולוסיאום זה יאפשר לכם לחסוך המון זמן שהייתם אמורים לבזבז בתורים ובזמן שהתפנה לכם תוכלו להגיע אל ארמון ברבריני אחרי שרכשתם גם אליו כרטיס מראש באתר.

ארמון ברבריני עצמו לא עמוס מאוד ובהחלט נעים להסתובב בו וללמוד על ההיסטוריה של רומא דרך האומנות והיצירות היפות שיש בארמון המרשים.

ארמון ברבריני
ארמון ברבריני שעות פתיחה מחיר

מחיר כרטיס משולב אל ארמון ברבריני ופלאצו קורסיני הוא 14.5 יורו למבוגר, ילד עד גיל 17 2.5 יורו בלבד. הכרטיס תקף ל10 ימים. שעות הפתיחה: 8:30-19:00. בימי שני ורביעי רק אחד מ2 האתרים פתוח. זמן הבילוי במקום הוא בערך שעתיים ל2 האתרים יחד.

היכנסו לרכישת כרטיס במחיר מיוחד!