ארמון הזהב רומא

ארמון הזהב רומא תוכנן אך ורק עבור הנאה על ידי הקיסר נירון, אדם מפורסם על שהיה ידוע במעשים של פינוק עצמי. תוכלו ללמוד את ההיסטוריה של מה שהיה בוודאי אחד המבנים המדהימים ביותר מבחינה אסתטית שנוצרו אי פעם, בית עמוס במותרות כמו פסיפסים, ריהוט משיש, ואפילו חדר אוכל מסתובב. במאה ה-15, אדם אחד תמים חמק דרך סדק במורד הגבעה ונפל לתוך תא תת קרקעי סודי. בדרך כלל, זה יהיה דבר רע. למרבה המזל, הוא הגיע לביתו המפואר של הקיסר נירון, שהסתתר מתחת לפני הקרקע. מי ידע אם מישהו היה מוצא את זה לולא הנפילה של האיש.

ארמון הזהב רומא כבר לא היה סודי ועד מהרה באו אמנים מקומיים ודמויות אירופיות בולטות כמו מיכלאנג’לו, קזנובה והמרקיז דה סאד, עד שציורי הקיר, התקרות והקמרונות המורכבים לא היו עוד סוד כזה גדול. עכשיו זה אתר ארכיאולוגי פעיל, אתם עדיין יכולים לקבל טעימה על איך המקום הזה נראה פעם כאשר אתה נכנס עם המדריך שלך. לרחרח סביב ולגלות מה קרה בתוך הקירות האלה שפעם היו סודיים. בימי השיא שלה היית רואה קירות שנהב, אביזרי שיש משובחים, תקרות מטויחות בפסיפסים מורכבים ואגמים מלאכותיים. היה אפילו חדר אוכל מסתובב שאירח אורחים עם טיפות של בושם ועלי כותרת של ורדים!

ארמון הזהב רומא לא נמנה אל אתרי חובה ברומא והוא לא ברמת פופולריות של מוזיאון הוותיקן או הקולוסיאום ברומא אבל אין ספק שזה מקום מרתק ויפהפה ששווה לבקר בו ולצאת קצת מהקונספט של אתרים מרכזיים ברומא שכולם מגיעים אליהם. ארמון הזהב רומא פתוח לקהל אחרי המון זמן שהוא היה סודי וכדאי לכם לנצל את זה, כי מי יודע מתי הוא יחזור להיות שוב סודי וסגור בפני הציבור. מומלץ להגיע לסיור עם נעליים נוחות ותלבושת חמה כולל ג’קט.

ארמון הזהב רומא כרטיסים מחיר

מחיר כרטיסים אל ארמון הזהב רומא כולל סיור מודרך החל מ-30 יורו לכל גיל. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש כדי להבטיח את מקומכם כי הכרטיסים לארמון הזהב נחטפים מהר. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי ולא תצטרכו להדפיסם. משך הסיור הוא בערך שעה ומומלץ להגיע רבע שעה לפני שעת הסיור שהזמנתם. הסיור הוא באנגלית.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

כתובת: Via della Domus Aurea 1, 00184, Rome

תוכלו לקבל באתר מידע על כרטיסים לוותיקן ללא תור וגם על אטרקציות נוספות כולל הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ואתרים נוספים. מומלץ להזמין תמיד כרטיסים לאתרים ברומא מראש ולא להמר על זה שלא יהיה תור, כי תור יכול להיות גם בחורף. רומא מלאה בתיירים כל השנה ומומלץ להזמין מלונות ברומא ליד המדרגות הספרדיות כדי להיות קרובים לרוב האתרים והאטרקציות.