סנטה מריה דל פופולו

בזיליקת סנטה מריה דל פופולו היא כנסייה אוגוסטינית ברומא איטליה, השוכנת בחלק הצפוני של פיאצה דל פופולו, בין שער פלאמיניה, שהוא אחד השערים בחומת אורליאנוס, לבין פארק פינקיו. בכנסיה יש יציאות אומנות רבות ומגוונות כולל ציורי קיר.

אתם מוזמנים לעשות צעד לתוך בזיליקת די סנטה מריה דל פופולו. תוכלו לקבל פיסת היסטוריה ייחודית של הקהילה הרומית ולספוג כמה יצירות אמנות אמנותיות ייחודיות של קרווג’יו, ברניני, רפאל ועוד! עם מדריך אודיו  שימושי אינפורמטיבי תקבלו את כל המידע על כל ציור וחפץ אומנות ותשדרגו לעצמכם את הביקור.

בזיליקת די סנטה מריה דל פופולו היא איכותית מאוד מבחינת מגוון ואיכות של הקישוטים שלה. זה אמנם בזיליקה קטנה, אבל יש לה כמה יצירות מופת גדולות. מן הפאר של קפלת צ’יגי של רפאל ועד הקאפג’ים של קרואג’יו בקפלה של כראסי : הצליבה של פטרוס הקדוש וההמרה בדרך לדמשק. יש כאן הרבה מה לעשות וללמוד. לאורך הדרך, תוכלו ליהנות מקישוטים מפוארים על הקירות כולל הכיפה המתומנת הראשונה אי פעם. הבזיליקה היא סיור מורכב דרך דמיונם של אמנים ואדריכלים.

בזיליקה סנטה מריה דל פופולו

תוכלו גם ללמוד דברים אחרים מרתקים על הכנסייה הזאת, על האמנות, על האפיפיורים והאדריכלים שהביאו אותו לחיים, הודות למדריך אודיו בעלות נמוכה של 6 יורו בלבד שיסביר לכם על בזיליקת סנטה מריה דל פופולו ועל כל יצירות האומנות שבה באופן מפורט ומעניין.

תוכלו לטייל אחרי הביקור שלכם בבזיליקת סנטה מריה דל פופולו בפיאצה דל פופולו שהיא אחת הפיאצות המתויירות ביותר ברומא ושימשה בעבר ככניסה את רומא העתיקה. היא שימשה גם לכנסי עם ונערכו שם נאומים וגם הופעות, תחרויות סוסים, מחזות ואף הוצאות להורג עד המאה ה19. היום תוכלו להנות בפיאצה מהופעות חיות של אמני רחוב. מומלץ להגיע לאזור בכל שעות היממה ובעיקר בבוקר כשריק בפיאצה ובערב כשמואר שם.

בזיליקת סנטה מריה דל פופולו היא לא ביקור חובה, יש מקומות יותר חשובים ממנה כמו מוזיאון הוותיקן וכמובן גם הקולוסיאום ברומא אבל אם יש לך זמן עודף מומלץ לקפוץ לשעה וחצי ולעוד חצי שעה סיור בפיאצה דל פופולו כדי לקבל עוד טעימה מההיסטוריה של רומא והאומנות שלעיר הזאת יש להציע לכם. הכניסה את בזיליקת די סנטה דל פופולו היא חינם וכדאי לנצל את זה ולא אמורים להיות תורים ארוכים. כדאי לרכוש מדריך אודיו שיעזור לכם להבין איפה אתם נמצאים כדי שלא סתם תטיילו ולא תבינו מה אתם רואים.

היכנסו לרכישת מדריך אודיו!