בזיליקת פטרוס הקדוש

בזיליקת פטרוס הקדוש ברומא היא פיסת אדמה ייחודית הטוענת למספר תארים חשובים, כאשר אחד מהם הוא שהיא המדינה הקטנה ביותר בעולם. על 100 דונם בגודל, וותיקן סיטי כולל מוזיאון הוותיקן והגנים הסמוכים היא פחות משליש בגודל של הייד פארק בלונדון ויש בו אוכלוסייה קטנה יותר מזה של תור ברכבת קו ת”א מרכז ביום ראשון בבוקר, אבל מה שנראה קטן יחסית בגודל, הוא ענק ועשיר מבחינה אומנותית, תרבותית והיסטורית. לא רק את מדינת הוותיקן שהוא הבית של האפיפיור תוכלו למצוא כאן, אלא גם כמה מיצירות האמנות הגדולות והחשובות ביותר של ההיסטוריה, כמו גם את הכנסייה הגדולה ביותר בעולם, בזיליקת פטרוס הקדוש המפורסמת.

בנוסף לגודלה המסיבי, בזיליקת פטרוס הקדוש מפורסמת בהיותה מקום המנוחה האחרון של פטרוס הקדוש (אחד מ -12 השליחים של ישו) ומספר ניכר של אפיפיורים קודמים. באותו זמן הוא נבנה בשנת 1600, הוא נחשב גם ליצירה הגדולה ביותר של אדריכלות הרנסנס שנעשתה אי פעם.

אם אתם מבקרים ברומא, סביר להניח שתסיימו לראות הכל במדינת הוותיקן בשלב מסוים כולל מוזיאון הוותיקן ולהעיף מבט לתוך הכנסייה, אך אל תעצרו שם, יש למעשה הרבה יותר לעשות ולראות בבזיליקת פטרוס הקדוש מאשר סתם לשוטט בקומת הקרקע של הכנסייה. תוכלו להספיק לראות המון דברים אם תרכשו כרטיס לוותיקן ללא תור וכך לחסוך לעצמכם זמן מיותר של המתנה בתור שאפשר לנצל לסיור בתוך בזיליקת פטרוס הקדוש ולהנות מיותר יצירות אומנות.

בזיליקת פטרוס הקדוש מציעה לכם לא מעט דברים מעניינים ועם גישה מהירה עם כרטיס עוקף תור אל בזיליקת פטרוס הקדוש אתם יכולים להיכנס בקלות בזמן שההמונים עומדים בתורים ארוכים ומתישים ולהגיע ישר אל לב אחד המקדשים הנערץ ביותר הנצרות. תוכלו לראות יצירות של מיכלאנג ‘לו, ברניני ועוד יצירות יקרות. מדריך האודיו יספר לכם על ההיסטוריה של האזור, הוותיקן של ימינו, ועל האדריכלות של הכנסייה הזאת בזמן שאתם משוטטים בה ומתפעלים מכל ס”מ בה.

תפגשו נציג רשמי של בזיליקת פטרוס הקדוש בכיכר סנט פיטר ותיגשו איתם אל המסלול הייעודי המהיר ללא תור. זה בונוס קטן גדול שיחסוך לכם עד שעתיים של המתנה בתור של אחד האתרים המשמעותיים והמרכזיים ביותר ברומא איטליה.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

היכנסו לרכישת כרטיס משולב עם אוטובוס תיירים ל48 שעות במחיר מוזל! (11 וחצי יורו הנחה)

בזיליקת פטרוס הקדוש - היצירות והנוף

תוכלו לראות במוזיאון אוסף פסיפסים יקרים וגם יצירות יקרות ומיוחדות מאוד של מיכאלאנג’לו, רפאל, ברניני ועוד. הרנסנס בסגנון בזיליקת פטרוס הקדוש היא אחת הכנסיות הגדולות בעולם. במשך 120 שנות הבנייה, נוספו מספר רב של אדריכלים מובילים (כולל מיכלאנג’לו ורפאל). מיכלאנג’לו, למשל, הוסיף את הכיפה המרשימה שנחשבת עד היום הגדולה ביותר בעולם.

גולת הכותרת של הביקור כאן כולל את היצירה של ברניני Baldacchino (המרכזי של הכנסייה) ואת פיאטה של מיכלאנג ‘לו (היצירה היחידה שהוא חתם עליה אי פעם), ואת הכיפה כמובן. והשיא הוא לראות את כיכר פטרוס הקדוש ועוד אתרים מרכזיים ברומא ממדרגות הכניסה עם נוף שלעולם לא תשכחו. כרטיס הכניסה למוזיאון כולל מדריך אודיו ב11 שפות.

גג ארמון הבזיליקה של סנט פטרוס נמצא בגובה של למעלה מ -450 מטרים מרצפת הבזיליקה ועד ראש הצלב, והוא הכי גבוה בעולם. אתם יכולים לטפס במעלה גרם מדרגות צר כדי לקבל מבט מקרוב על הכיפה של בזיליקת פטרוס הקדוש, זה מעייף אז כדאי לעשות את זה עם נעליים נוחות ובקבוק מים. בחלק העליון, תוכלו לטייל בתוך הכיפה דרך הגלריה העגולה המקיפה אותה. מכאן תוכלו לראות הרבה יותר טוב את הפסיפסים המורכבים המעטרים את התקרה והקירות של הכיפה (הם נראים כמו פרסקאות מלמטה, אבל הם למעשה פסיפסים). לראות את כיכר סנט פיטר ואת המוזיאונים של הוותיקן מנקודת תצפית זו זה די מדהים. אחרי שראיתם את כל מה שאתם רוצים לראות בתוך הכיפה, הגיע הזמן להמשיך לאתר הבא.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

היכנסו לרכישת כרטיס משולב עם אוטובוס תיירים ל48 שעות במחיר מוזל! (11 וחצי יורו הנחה)

מחיר כניסה 19.5 יורו בלבד עבור סיור מודרך וכניסה ללא תור, ילד בגיל 7-17 14.5 יורו, עד גיל 6 חינם.

שעות פעילות: 07:00-19:00

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים לבזיליקה ללא תור מתוך אתר הכרטיסים שאנחנו עובדים איתו:

  1. שווה לשלם כדי לדלג על התור. המדריך אודיו היה טוב מאוד, ומאפשר לך לגלות את הבזיליקה בקצב שלך.
  2. הגענו לכיכר סנט פיטר לתור ענק ולכן אנו אסירי תודה על כך שהזמנו כרטיסים מראש! סנט פיטר הוא מקום מדהים להיות בו ואני חושב שהוא מעל ומעבר למוזיאונים הוותיקן ואת הקפלה הסיסטינית עד כה!
  3. זה היה נהדר – ההכוונה היתה מצויינת. מישל בירכה אותנו והיתה מדריכה כל כך מדהימה! עקפנו את השורות בקלות. אני מאוד ממליץ על הכרטיסים האלה.
  4. היה נהדר לדלג על התור הארוך ומדריך השמע נתן לנו מידע מעניין מאוד, תוך שהוא מאפשר לנו לנוע בקצב שלנו.
  5. אמנות משולבת עם דת. “חייבים לראות!” לפחות פעם אחת בחיים. פשוט מדהים!
  6. הכנסייה יפה מאוד והנוף מהכיפה הוא פנטסטי. זה מקום שחייבים לעשות ברומא.
  7. הכרטיס עוקף תור מנצח את התורים. צוות מועיל וקל למצוא אם אתה קורא את ההוראות. App הוא מאוד שימושי.
  8. מומלץ מאוד וקל מאוד לעקוף את התור, אין צורך לחכות תחת השמש החמה.
  9. זו היתה דרך מצוינת עבור המשפחה שלנו לראות את סנט פיטר. כולם יכולים ללכת בקצב שלהם ולהתמקד במה שהם רצו.
  10. אין צורך לחכות בתור, מצוין. מדריך השמע נשאר איתך לאחר הביקור.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!