גלריה דוריה פמפילי רומא

גלריה דוריה פמפילי ברומא איטליה The Doria Pamphilj Gallery and Private Rooms היא מוזיאון קטן יחסית ומקסים עם יצירות אמנות מדהימות. הגלריה היא חגיגה לכל חובב אמנות וכדאי מאוד לבקר בה וליהנות מכל היצירות וגם מהמבנה שלה שנראה יפה ויש בו ציורי קיר ותקרה מרהיבה. אם כבר ביקרתם באתרים מרכזיים כמו מוזיאון הוותיקן המפורסם או הקולוסיאום ברומא אז כדאי שתכירו מקומות נוספים כמו מוזיאונים וגלריות ובעיקר את גלריה דוריה פמפילי שמחזיקה את אחד מאוספי האמנות הגדולים והמרשימים ביותר ברומא איטליה.

גלריה דוריה פמפילי רומא, שנמצאת קרוב לפיאצה ונציה, הייתה בעבר נחלתם של אריסטוקרטים עשירים, החזית הבלתי מעורערת של הבניין מפנה את מקומה לחשיפת פנים מפוארת ומדהימה. ציורי קיר עד התקרה מעטרים את הקירות, ושמות מפורסמים כמו רפאל, טינטורטו, טיציאן, קרוואגיו וולקז הם רק חלק מהאמנים המיוצגים באוסף המרהיב הזה בגלריה, שתוכלו לבלות בה כשלוש שעות ואף יותר. תוכלו לראות בגלריה דיוקן שנחשב בקרב רבים כאחד הדיוקנאות הטובים ביותר שנוצרו אי פעם.

גלריה דוריה פמפילי זו למעשה וילה מפוארת עם חדרים מפוארים, יפים ומרוהטים שנשמרו יפה. היא נמצאת ברחוב ויה דל קורסו, שזה רחוב הקניות של רומא וקרובה יחסית אל גלריית וילה בורגזה ומזרקת טרווי המרהיבה. ביקור בגלריה מתאים לכל מזג אוויר ובמיוחד בחורף, אז אם הגעתם אל רומא בדצמבר כדאי לכם לבקר בה וליהנות מיצירות האמנות המדהימות שהיא מציגה.

גלריה דוריה פמפילי מחיר

גלריה דוריה פמפילי היא גלריה פופולרית בקרב לא מעט שוחרי אמנות ומספר המבקרים בה מוגבל, לכן מומלץ להזמין אליה כרטיסים מראש. מחיר כרטיס הוא החל מ-19 יורו, ילדים בגילאי 5-17 החל מ-12 יורו ועד גיל 4 הכניסה חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

לאחר הזמנת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם לאחר שתקבלו קישור לכרטיסים.

שעות פתיחה של הגלריה: ראשוןשבת 07:00-19:00, רצוי להגיע 15 דקות לפני השעה שקבעתם בעת ההזמנה.

כתובת: Via del Corso 305, 00186, Rome