גן חיות ברומא ביופארקו

גן חיות ברומא ביופארקו רומא נמצא בפארק וילה בורגזה שזה אחד הפארקים הגדולים והיפים ברומא ובכלל באיטליה ויכול להיות פתרון מעולה למי שמגיע אל רומא עם ילדים ומחפש מה לעשות עם ילדים ברומא. אתם לא מגיעים רק אל גן חיות ברומא אלא לפארק מרשים ויפה מאוד שיש בו הרבה מעבר. הפארק עצמו הוא ענק ויש בו המון דשא, אגם, פסלים ומבנים כמו גלריית וילה בורגזה. תוכלו למצוא בו לילדים גם מיני לונה פארק ורכבת פארק שמתחילה את הנסיעה שלה בגן החיות. מעבר לזה תוכלו לשכור רכב גולף חשמלי לפי שעה ולהסתובב איתו בפארק הגדול עם הילדים.

גן חיות ברומא זה פתרון מעולה לכל המשפחה כי ילדים אוהבים חיות וגם מבוגרים והעובדה שגן החיות נמצא בתוך פארק ענק מעבירה לכם עוד יותר זמן בכיף עם הילדים ואתם צריכים להתעסק פחות במציאת אופציות נוספות שיעסיקו אותם. תוכלו למצוא בפארק גם בית קפה ומזנונים שמוכרים חטיפים, משקאות, גלידות ועוד. ביופארקו  זה לא רק גן חיות ברומא אלא פארק זואולוגי, כלומר כמות מסיבית של המשאבים של הפארק הולכים לשימור, תוכניות חינוכיות, ומארזים ידידותיים לבעלי חיים המספקים איכות חיים עשירה עבור 1,200 משפחות של חיות בר מ-200 מינים שונים של יונקים, ציפורים, זוחלים ודו חיים. תוכלו לראות מגוון מדהים של חיות בר אקזוטיות, מדובי גריזלי ועד צפרדעים זעירות, כמו גם נמרים, פיתונים, קופים חצופים, קופים גדולים ואפילו לטאת דרקון קומודו או שניים.

תפגשו כאן יצורים גדולים וקטנים מכל יבשת מסביב לעולם, הממוקמים בסביבה בוטנית שופעת המעוררים אווירה אקזוטית. תלמדו על הסכנות מול בית הגידול שלהם ושרשרת המזון, ואיך אתם יכולים לעזור להציל את בעלי החיים היפים האלה מהכחדה. לאורך הדרך תפגשו היפופוטמים, ג’ירפות, נמרים, דובים, נמרים, נחשים, ציפורים, קופים ועוד המון בעלי חיים. הילדים יעריכו את ההפסקה מכל האמנות והאמנות הרומית, ואוהבי בעלי החיים יישארו חסרי נשימה ממגוון מדהים של יצורים יפים ונדירים. בימי שבת וראשון יש פעילויות מיוחדות כמו ביקור בבית זוחלים, מפגש עם הצוות הזואולוגי והאכלה של פילים, למורים, נמרים, קופים, זאבים ועוד. הפעילויות כלולות במחיר הכרטיס אך יש להירשם אליהן מראש בכניסה לגן החיות.

היכנסו לרכישת כרטיסים וחיסכו זמן המתנה בתור!

גן חיות ברומא כרטיסים מחיר

מחיר כרטיסים אל גן חיות ברומא הוא החל מ-13 יורו לילד עד גיל 10 כולל ופנסיונרים מגיל 60 ומעלה, 16 יורו למבוגר וילד מגיל 11 ומעלה. ילדים עד גובה מטר נכנסים חינם לגן החיות.

שעות פתיחה או פעילות הן: ימים ראשון עד שבת בין השעות 09:30-17:00. ניתן להיכנס פנימה עד שעה לפני הסגירה. מומלץ לרכוש כרטיסים לגן החיות ברומא מראש כדי לחסוך את התור בקופות, במיוחד בסופי שבוע, חגים לועזיים ובקיץ. לאחר רכישת הכרטיסים אונליין תקבלו אותם ישירות לסלולרי ותוכלו להציגם באמצעות הסלולרי מבלי להדפיס אותם.

היכנסו לרכישת כרטיסים וחיסכו זמן המתנה בתור!

כתובת: Viale del Giardino Zoologico 1, 00197, Rome הפארק נמצא במרחק הליכה מהמדרגות הספרדיות וניתן להגיע אליו בקלות אם הזמנתם מלונות ברומא ליד המדרגות הספרדיות או מזרקת טרווי.

גן חיות ברומא
גן חיות ברומא

גן חיות ברומא ביופארקו הוא לא בסגנון ספארי ואין כניסה לרכבים אלא הליכה רגלית בלבד. אין כניסה לאופניים ,סקייטבורד, סקטים וכל רכב דו גלגלי אחר. כמו כן אסור להכניס בלונים. אסור בשום אופן להאכיל את החיות.כמו כן לא ניתן להכניס בעלי חיים למעט כלבי נחייה. אנא השמעו להוראות המקום.