גני בובולי פירנצה

גני בובולי הם גנים מרהיבים בפירנצה שהוקמו מאחורי ארמון פיטי, ששימש כארמונה של משפחת מדיצ’י שהייתה באותה תקופה משפחת הדוכסים הגדולים של טוסקנה. גני בובולי הוא תערובת אדירה של טבע, אדריכלות ופסלים, כמו גם מוזיאונים שונים וכל האטרקציות הרבות מרוכזות במקום מקסים אחד. כרטיס הכניסה מאפשר גישה גם למוזיאון הפורצלן ולגן ברדיני הסמוך. טיול בגנים הוא מסע עמוק לתוך הלב של שלמות הרנסנס. גודלם של גני בובולי ותכנונם כך שמאזורים רבים בגנים נשקף נוף העיר היה לא אופייני לאותה עת והיווה משהו חדש.

גני בובולי מציגים שבילים גיאומטריים של שטח מטופח. אתם תהיו מוקפים בכמעט של האידיאלים של הרנסנס: יופי טבעי, פסלים יפים, ארכיטקטורה מעוטרת יפה, ומבנים עתיקים. למעשה, גן זה היה אחד הפרויקטים הגדולים שיכולים להגדיר בדיוק מה האידיאל הרנסנס של היופי הטבעי יהיה. ביקור כאן הוא הזדמנות מצוינת להתרחק מהמולת העיר ולהעריך את הטבע ולראות כמה עצי אלון מרשימים במיוחד. הציר הראשי של הגנים יוצא ממרכז החזית האחורית של הארמון, ועולה במתלול גבעת בובולי תוך שהוא יוצר אמפיתיאטרון בצורת חצי סהר. את ההשפעה של התרבות העתיקה ניתן לראות בכל הגנים, החל ממזרקת נפטון, אל מזרקה של האוקיינוס, העתקי הפסלים של גרוטו. וכמובן האובליסק המצרי מהמאה ה -13 לפנה”ס. בכל הגנים תוכלו לראות פסלים ומזרקות ולהנות מהרבה יופי וירוק מסביב.

גני בובולי פירנצה הורחבו במהלך השנים ונוספו לגנים פסלים מרהיבים רבים. הגנים משמשים גם את תושבי האזור וגם לא מעט תיירים שיכולים לטייל בה ולהנות מכמה שעות של רוגע וכיף. תוכלו לטייל גם בגן ברדיני הידוע פחות שהוא גן קטן יותר שנמצא ליד ונפתח רק לאחרונה לציבור וגם להיכנס למוזיאון הפורצלן שממוקם בקזינו דל קבלייר על גבעה המשקיפה על הגנים ויש בו אוסף גדול ומרשים של פורצלן. מבחינת אתרים בפירנצה מדובר באתר שכדאי מאוד לבלות בו יום שלם.

להזמנת כרטיסים בחרו תאריך בחלון השמאלי >>>

גני בובולי מחיר כרטיסים

גני בובולי הם אטרקציה מבוקשת בימים של שמש באביב ובעיקר בקיץ ומומלץ לרכוש כרטיסים מראש כדי לדלג על התורים בקופות ולא לבזבז זמן. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו את הכרטיסים לסלולרי ולמייל ותוכלו להציג את הכרטיסים באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיס אותם. מחיר כרטיס החל מ-9 יורו בלבד, כניסה חינם לילדים עד גיל 18 עם תעודה מזהה.

 היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה ופעילות: ימים ראשון עד שבת בין השעות 08:15-16:30. מומלץ להגיע מוקדם בבוקר בפתיחה עם כרטיסים שהזמנתם מראש. בחודש מרץ פתוח עד 17:30, באפריל, מאי, ספטמבר ואוקטובר פתוח עד 18:30, ביוני עד אוגוסט פתוח עד 19:30. בקיץ מומלץ להגיע גם בשעות אחר הצהריים כשפחות חם ויש פחות אנשים וצפיפות.

כתובת: Via del Forte di San Giorgio, Florence

גני בובולי
גני בובולי