גני הוותיקן ברומא

גני הוותיקן הוא מקום אלוהי, מן חלקת אלוהים שסיפקה שקט ושלווה ליותר מ -30 אפיפיורים מאז נבנתה בתחילת המאה ה-17. היום גם אתם יכולים לרכוש כרטיסים לוותיקן כולל גני הוותיקן ולהיכנס לגני האפיפיור בקלות וללא תור. תוכלו להשקיף על המים הכחולים של אגם אלבנו, זהו מתחם מדהים ומרהיב, והוא מהווה בריחה גדולה מן ההמולה של בירת איטליה, רומא השוקקת.

המקום הירוק והמקסים הזה ממוקם בקסטל קנדול (Gandolfo) הזעירה, אחת הערים היפות ביותר באיטליה, ומשתרע על פני 55 דונם שזה 11 דונם יותר מאשר הוותיקן.  זו קרקע שהממשלה הפקידה בסופו של דבר בידי האפיפיור בחזרה בשנת 1596, כאשר משפחת סאבלי שפעם היתה עשירה פשטה את הרגל. עשרות שנים לאחר מכן, האפיפיור אורבן 8 הורה על בניית בית כפרי כאן. הנופים של האגם ושל הגבעות שמסביב מרהיבים. המדריך אודיו ימלא את האוזניים שלך עם כמה שאלות טריוויה באיכות גבוהה והסברים על כל מה שתראה מסביב. תוכלו לדעת איזה אפיפיור התקין בריכת שחייה ולדעת עוד פרטים מעניינים על המקום וההיסטוריה העשירה שלו.

רק לאחרונה האפיפיור פרנסיס, פתח חלק גדול של המקום לציבור. אז אתם יכולים להקדיש זמן מה כדי להתפעל מגינות מרהיבות, עצים, וכמובן, תוכלו לצפות בשרידים של מעונו של דומיטיאן הקיסר.

האפיפיור הבא אולי לא יהיה פתוח כמו הנוכחי, אז בעוד כמה שנים הגנים יכולים להיסגר בפני הציבור שוב. זה יכול להיות הסיכוי הטוב ביותר שלך לראות משהו כי במשך 400 שנים רק אנשי הקודש יכלו לראות את גני הוותיקן ולנוח תחת הצל של העצים בגנים המרהיבים.

גני הוותיקן נבנו במקור במאה ה 13 ויש בהם כמעט 23 דונם של שדות פרחים, פסלים, מזרקות ואפילו כמה מבנים היסטוריים. האגדה מספרת שכאשר גני הוותיקן נבנו לראשונה, הם היו מכוסים באדמה קדושה מהר הגולגולת, שם נצלב ישו. בעבר הגנים המדהימים הללו היו זמינים אך ורק לבעלי כוח והשפעה. אבל עם כרטיסים לגני הוותיקן גם אתם יכולים להיכנס למועדון האקסקלוסיבי הזה ולהנות מכל מה שיש לו לתת. 

גני הוותיקן כרטיסים מחיר

כרטיסים אל גני הוותיקן מומלץ להזמין מראש כדי לעקוף את התור ולהיכנס ישירות אל הגנים הקסומים. שימו לב שמספר המבקרים מוגבל ואם לא תזמינו כרטיסים מראש לא תבטיחו את מקומכם. ניתן לרכוש כרטיס משולב אל מוזיאון הוותיקן ביחד עם הגנים ואתרים מרכזיים נוספים ליד הוותיקן ולקבל הנחה משמעותית במחיר הכרטיס. מחיר כרטיס אל גני הוותיקן הוא החל מ-25 יורו וכרטיס משולב יחד עם מוזיאון הוותיקן עולה החל מ-38 יורו. ניתן להציג את הכרטיס באמצעות הסלולרי ואין צורך להדפיסו.

היכנסו לרכישת כרטיס לגני הוותיקן! 
היכנסו לרכישת כרטיס משולב עם מוזיאון הוותיקן!