האקדמיה לאמנות של פירנצה

האקדמיה לאמנות של פירנצה שנקראת באיטלקית Accademia di Belle Arti Firenze היא אקדמיה ללימוד אמנות שהייתה האקדמיה הראשונה אשר לימדה ציור באירופה וכן מוזיאון הממוקם בפירנצה שבאיטליה. המקום נפתח בשנת 1780 ושימש מתקן הוראה לסטודנטים באקדמיה לאמנויות יפות, האקדמיה לאמנות של פירנצה היא עכשיו שם נרדף לפסלו המתנשא של דוד מיכלאנג’לו. עבודה עליונה של שליטה טכנית וסמל למאבקיה של הרפובליקה הפלורנטינית נגד יריבותיה הגדולות והנואשות יותר, מתמצת דוד את רוח העיר עצמה. הפסל הוא בגודל עצום של 5 מטר והוא מרשים מאוד ומהווה גולת הכותרת של המקום. שימו לב איך הפסל גם שונה למדי ממרחק. זאת משום שמיכלאנג’לו הגדיל את ממדי הידיים, העיניים והגבות. בסמוך מוצגים ארבע ה”אסירים” של מיכלאנג’לו שהם כנראה פסלים בלתי גמורים שהוכנו עבור קברו של האפיפיור יוליוס השני.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

תוכלו לקבל השראה על ידי עשרות ציורים של המאה ה-15 על ידי אוהב של בוטיצ’לי ואמנים מוכרים נוספים מאותה תקופה בחגיגה האולטימטיבית של אמנות הרנסנס. יצירות אמנות אחרות שתוכלו לצפות בהן כוללות את העבדים הבלתי גמורים המפורסמים של מיכלאנג’לו, קבוצה של דמויות שבויים המשועבדות בשיש, טיח הגבס המקורי של ג’יאמבולנה לאונסו המפחיד של פסל נשים אמנים מוכשרים שחיו באותה תקופה. האקדמיה נוסדה בשנת 1561 על ידי האמנים המובילים של פירנצה במאה ה-16 וב-1784 אוחד עם הגלריה לאמנות. בתחילה פעלה האקדמיה במנזר כנסיית סנטיסימה אנונזיאטה.

האקדמיה לאמנות של פירנצה כרטיסים

האקדמיה לאמנות של פירנצה היא מאוד פופולרית ולכן מומלץ להזמין אליה כרטיסים מראש כדי לא להיתקע בתורים ארוכים ולבזבז זמן יותר. הזמינו כרטיסים אונליין ותקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס החל מ-20 יורו, ילדים עד גיל 17 חינם בליווי מבוגר.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

שעות פתיחה ופעילות: ימים שלישי עד ראשון בין השעות 08:15-18:50, ביום שני סגור. מומלץ להגיע משעות הבוקר עד שלוש אחר הצהריים עם כרטיסים שהזמנתם מראש.

כתובת האקדמיה: 58/60,Via Ricasoli, 50122, Florence

האקדמיה לאמנות של פירנצה
האקדמיה לאמנות של פירנצה - התמונה באדיבות TIQETS

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים אל האקדמיה לאמנות של פירנצה אונליין:

  1.  זה הטוב ביותר לקבל כרטיסים מראש ולא להמתין בתור. כמו כן, דוד של מיכלאנג’לו הוא גבוה להפליא ומדהים. באמת היה נהדר!
  2. בכל הביקורים שלי זה היה הכי טוב. מספר מינימלי של אנשים, כמה קבוצות תיירים וזהו תודה לאל. הגלריה למעלה שבה יש כמה חתיכות מזבח נהדרות היתה ריקה כמעט. כרטיס מתוזמן מראש בהזמנה כרגיל הוא תמיד שווה את זה. האקדמיה בהחלט העלתה את הרמה. ברכות להנהלה וכל הצוות.
  3. נכנסנו בקלות עם הזמנת כרטיסים מראש וראינו את פסל דוד שהוא פשוט מפואר כמו קיוויתי שזה יהיה וגם פסלים נוספים היו מדהימים.
  4. כרטיסים עוקפי תור מראש היו יעילים באמת. היינו בתוך האקדמיה 5 דקות לאחר שהגענו לרחוב בזכות ההזמנה מראש.
  5. זה היה קל מאוד לרכוש את כרטיס השובר באינטרנט והחלפת השובר לכרטיסים היתה מהירה וקלה ביום שבו ביקרנו.
  6. מבחינת אתרים בפירנצה זה אחד האהובים עלי וחשוב להזמין כרטיס מראש כדי לדלג על התורים ולחסוך זמן.
  7. מאוד ממליץ על האתר הזה ועל המוזיאון הזה. המוזיאון הוא מדהים ואתר האינטרנט היה קל לשימוש. ניסינו להזמין כרטיסים לזמן מה, אבל כל אתר לא היה מאובטח חוץ ממנו. מצאנו את זה בלילה לפני שהגענו לפירנצה וזה היה נהדר. אין בעיות בכלל. בהחלט שווה את זה.