הארמון המלכותי של נאפולי

הארמון המלכותי של נאפולי  Royal Palace of Naples – Palazzo Reale di Napoli שנבנה על ידי דומניקו פונטנה הוא אחד מהאתרים המרכזיים של נאפולי, בדיוק כמו ארמון קזרטה או פומפיי איטליה. אין בנאפולי אתרים כמו מוזיאון הוותיקן אבל ארמון מלכותי שחובה לראות דווקא יש. הארמון נבנה בשנת 1600 עבור פיליפ השלישי, זה היה אחד מארבעת ארמונות ליד נאפולי בשימוש על ידי הבורבונים. כי ארמון אחד גדול ומפואר הוא פשוט לא מספיק. במאה ה-19 פרצה בארמון שריפה והוא עבר שיקום. אספו את מדריך השמע שלכם ובקרו במבנה הארמון המלכותי של נאפולי, אחד מארבעת המבנים של שושלת בורבון של נאפולי. בואו לטייל בתיאטרון בית המשפט, חדר הכס, אולם מריה כריסטינה של סבוי, ועוד.

הארמון המלכותי של נאפולי ישאיר אתכם פעורי פה כשתצעדו במעלה גרם המדרגות הגדול ואל הדירות היסטוריות וחדר הכס (בין כ-45 חדרים), תוכלו להתפעל מהשיש, הציורים, הרהיטים, התמונות, הנברשות  וכל הקישוטים בארמון שמאפיינים חיים מלכותיים. החדרים העתיקים ביותר בקומה הראשונה משמשים כמוזיאון היסטורי.  אם אין לכם תחושה של קנאה בעוצמה וביוקרה של הבורבונים, צאו החוצה כדי לספוג את הנוף המפרפר של הר הגעש וזוביוס מן הגנים המלכותיים. זה מספיק כדי לגרום לכם לרצות לשים כתר על הראש. הארמון המלכותי של נאפולי הוא בהחלט אתר חובה לכל מי שמגיע לאזור ואי אפשר שלא להתפעל ממנו. בביקור בארמון המלכותי אתם גם מרוויחים את היופי של הארמון מבפנים וגם נהנים מהנופים של נאפולי. מדריך השמע שכלול במחיר הכרטיס משדרג לכם את הביקור בארמון ומספק לכם הדרכה מקיפה ומעניינת על המקום וההיסטוריה המיוחדת שלו והכל בקצב שלכם.

הארמון המלכותי של נאפולי מחיר כרטיסים

הארמון המלכותי של נאפולי באיטליה הוא אתר פופולרי מאוד ולכן מומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש כדי לחסוך זמן ולא לעמוד בתורים ארוכים בקופות. לאחר הזמנת כרטיסים אונליין לארמון תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס כולל מדריך שמע באנגלית, איטלקית או צרפתית החל מ-12 יורו, ילדים עד גיל 17 החל מ-6 יורו.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש ותוכלו לחסוך זמן!

שעות פתיחה של הארמון: חמישי עד שלישי 09:00-20:00, בימי רביעי סגור. מומלץ להגיע בעשר בבוקר או בשעות אחר הצהריים עם כרטיסים שהזמנתם מראש. ניתן להיכנס לארמון עד שעה וחצי לפני הסגירה.

כתובת: Piazza del Plebiscito, 80132, Naples