הוטל קומביין Hotelscombined

הוטל קומביין או קומביינד הוא אתר בינלאומי שמשמש כמנוע חיפוש מלונות הזול בעולם ומשווה אתרי מלונות לכל היעדים בעולם כולל יעדים באיטליה כמו מלונות מומלצים ברומא וגם מלונות מומלצים במילאנו במרכז וכמובן ורונה, אגם גארדה, נאפולי, טורינו, ליד אגם קומו, ונציה, פירנצה וערים נוספות באיטליה ומספק לכם השוואת מחירי מלונות בין המון אתרי מלונות כדי שתקבלו את המחיר הזול ביותר שניתן עבור המלון היעד שבחרתם.

הוטל קומביין מוביל את המהפכה של השנים האחרונות שבה אנשים הפכו להיות צרכנים חכמים יותר והפסיקו להזמין דילים לאיטליה לרומא או למילאנו וליעדים נוספים באמצעות חברות תיירות ולשלם יותר, אלא התחילו לבנות את הדיל לבד, כלומר להזמין טיסות בנפרד ואח”כ מלונות בנפרד ישירות מאתרי מלונות כמו בוקינג, אגודה, הוטלס, הילטון, Getaroom, Hotelopia וכולי. תוכלו להשוות בין אלפי מלונות באתר לבין חברות תיירות וסוכני נסיעות.

הוטל קומביין
הוטל קומביין Hotelscombined
Booking.com
הוטל קומביין Hotelscombined השוואת מחירי מלונות

הוטל קומביין או קומביינד משלב בחיפוש שלכם את כל אתרי המלונות הגדולים בעולם ומשווה ביניהם וכך חוסך לכם לא רק כסף אלא גם זמן רב שאתם זקוקים לו כדי לעבור בנפרד על כל אחד מאתרי המלונות המובילים בעולם. הוטל קומביין מספק לכם גם את כל ההמלצות של תיירים שהיו באותם מלונות, כך שיש לכם תמונה מאוד ברורה ואובייקטיבית של איזה מלון באיטליה ברומא, במילאנו או ביעד אחר אתם צריכים לבחור.

הוטל קומביין מאפשר לכם לבצע הזמנה מיידית של מלון עם אופציה לשלם במלון או לשלם ישירות באתר במחיר זול יותר ומציע לכם מבצעים שונים ובלעדיים מכל אתרי המלונות עם הנחות גדולות לחלק מהמלונות ביעדים מסוימים והזמנה מאובטחת ומיידית מבלי לחכות לאישור המלון. האתר תומך בשפה העברית, אנגלית, ספרדית, רוסית ושפות רבות נוספות. לאתר אין טלפון כי ההזמנה מופיעה אצל המלון. אם יש לכם שאלה לגבי מלון ספציפי מומלץ לפנות לאותו מלון.

הוטל קומביין מציע לכם אפשרויות חיפוש פשוטות מאוד. כל מה שאתם צריכים לרשום במנוע החיפוש הוא את היעד, התאריכים המבוקשים ואת מספר האנשים כולל גילאי ילדים. ישנה אפשרות לרשום גם מלון ספציפי במקום יעד ולקבל עליו מספר הצעות מחיר וגם לבחור מלונות כשרים כמו מלון כשר ברומא או מלון כשר במילאנו איטליה. במידה ואין מקום באותו מלון ספציפי שרציתם האתר יציין זאת ויציע לכם מלונות דומים באותו אזור. כמו כן במידה וחיפשתם מלונות לפי אזור תוכלו למיין את התוצאות לפי מחיר מהנמוך לגבוה, ציון, מספר כוכבים, קרבה למרכז העיר ועוד. תוכלו למצוא באתר מלונות עם ,3 4 או 5 כוכבים ואפילו 2 כוכבים, בתי דירות וגם חדרי משפחות למשפחות עם ילדים.

אתר איטליה שלי מציע לכם להשוות מחירים עם אתרי תיירות גדולים כמו איסתא, טרווליסט, הדקה ה90, וואלה טורס, גוליבר, קווי חופשה, השטיח המעופף, סולו איטליה, אופיר טורס, בליק, מונה טורס, דיזנהאוז, קשרי תעופה, כנפי משק, בסט טורס, ארקיע, איזי גו ואתרי קופונים כמו גרופון, ביג דיל ועוד. ברוב המקרים אתר מלונות יציע לכם מחירים זולים יותר עבור אותם מלונות בדיוק ויחסוך לכם עד 80% במחיר המלון.