הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט

הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט

הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט חוסכת לכם המון זמן המתנה בתורים הארוכים בקופות של הוותיקן וכך חוסכת לכם המון זמן שאפשר לנצל כדי להספיק כמה שיותר אתרים מרכזיים ברומא.

בעבר לא היה ניתן לבצע הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט וזה אילץ אנשים לעמוד בתורים שנמשכו לעתים שעות. גם כיום, למרבה הפלא יש עדיין אנשים שעומדים בתור לקופות הוותיקן במקום להזמין כרטיסים לוותיקן ללא תור וזה יכול לנבוע מזה שהם לא מכירים את האופציה או כי הם שאננים וחושבים שלא יהיה תור כשיגיעו לוותיקן.

הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט יכולה להיות אל מוזיאון הוותיקן וגם אל הקפלה הסיסטינית וגני הוותיקן המרהיבים. תוכלו גם להזמין כרטיסים לוותיקן ולקולוסיאום יחד או כרטיס משולב למספר אטרקציות מרכזיות ברומא או עם אוטובוס תיירים ברומא ל-48 שעות.

הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט היא חיונית בעיקר בחודשי הקיץ והחגים הלועזיים כי יש לא מעט ימים שלא ניתן להשיג כרטיסים בקופה לאותו יום וכך נשארים בחוץ. להגיע לרומא ולהישאר בלי כרטיסים לוותיקן זה די מתסכל ולכן על תוותרו על הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט כדי להבטיח את מקומכם באחת האטרקציות המרכזיות והחשובות של רומא.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור למוזיאון והקפלה הסיסטינית במחיר מיוחד!

היכנסו לרכישת כרטיס VIP עוקף תור לגני הותיקן, המוזיאונים ולקפלה הסיסטנית במחיר מיוחד!

היכנסו להזמנת כרטיסים לתאריכים מאוחרים!

איך מבצעים הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט

ההזמנה היא די פשוטה. בוחרים את סוג הכרטיס שרוצים, בוחרים תאריך ושעת הגעה (לא לאחר. להגיע אפילו רבע שעה לפני) לוותיקן, מזינים א הפרטים שלכם כולל מס’ סלולרי ומייל, משלמים באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי או פייפאל ובתוך כמה דקות תקבלו את הכרטיסים גם למייל וגם לסלולרי שלכם ותוכלו להוריד אפליקציה שתאפשר לכם להציג את הכרטיס.

כאשר מבצעים הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט אין צורך להדפיס את הכרטיס אלא מציגים אותו בכניסה באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם ונכנסים פנימה בקלות אחרי שעקפתם את התור לקופות.

הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט מחיר

מחיר של כרטיסים לוותיקן משתנה בהתאם לאזורים שאתם מחליטים לבקר בהם. יש הבדל בין כרטיסים לוותיקן ולקפלה הסיסטינית לבין כרטיס משולב יחד עם גני הוותיקן המרהיבים. מחיר של כרטיס עוקף תור מתחיל מ-28 יורו למבוגר ו-14 יורו לילדים בגילאי 6-17 וסטודנטים עד גיל 25 עם בהצגת תעודת סטודנט בכניסה (קונים את הכרטיס אונליין ומציגים את תעודת הסטודנט בכניסה). ילד עד גיל 5 נכנס חינם, אבל ספק אם תרצו לבוא עם ילד בגיל הזה.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור למוזיאון והקפלה הסיסטינית במחיר מיוחד!

ניתן להיכנס לוותיקן בחינם מידי יום ראשון הראשון של החודש ובחגים לועזיים מסוימים אבל צריך לקחת בחשבון שהתור הוא לפחות 3 שעות ושחלקים ממנו סגורים באותו יום.

אנחנו לא ממליצים להגיע בימים חינמיים ולבזבז כל כך הרבה זמן על עמידה מעייפת בתור אלא להגיע בימים שהם לא חינמיים לאחר הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט וכך להפיק את המרב מביקורכם ברומא ולהספיק כמה שיותר אתרים ואטרקציות. המעט כסף שתחסכו בכניסה חינמית לא שווים את הזמן שתבזבזו.