הזמנת כרטיסים לוותיקן

הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור מראש באינטרנט זה משהו שחוסך המון זמן המתנה בתורים הארוכים של מוזיאון הוותיקן ברומא איטליה וזה תהליך די פשוט ומהיר שלא מעט אנשים עושים אותו כדי לא לבזבז זמן מיותר על עמידה מעיקה בתור שעלולה להיערך לעתים שעות, גם בחורף הגשום ובטח בקיץ הלוהט. הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור יכולה לכלול את מוזיאון הוותיקן וגם את גני הוותיקן ברומא והקפלה הסיסטינית. ניתן גם להזמין סיור באנגלית וניתן גם לרכוש כרטיסים לוותיקן ולקולוסיאום ללא תור בשילוב עם עוד כמה אתרים מרכזיים ברומא ולקבל מחיר מוזל בכרטיס שכולל את המיטב של רומא ומאפשר לכם כניסה להרבה אתרים במחיר מיוחד עם דילוג על התור הארוך וכניסה ישירה לאתרים בקלות ובמהירות.

הזמנת כרטיסים לוותיקן לוקחת את כן למקום הכי קדוש לנצרות ואחד האתרים החשובים בעולם עם אוסף אמנות שנחשב לאחד הגדולים והמפוארים שקיימים בעולם. הוותיקן הוא מקום מושבו של האפיפיור שעורך אחת לחודש תפילה המונית ברחבת הוותיקן וביום הזה הכניסה היא לוותיקן חינם אך התורים ממש ארוכים מאוד וחלקים מהוותיקן סגורים. גם אם תגיעו מוקדם תאלצו להמתין לפחות שעתיים ולכן אנחנו ממליצים לדחות הביקור ליום אחר, כי בכל זאת באתם להנות מרומא והמתנה מטורפת בתור זו לא הנאה גדולה וחבל לבזבז סתם זמן יקר.

הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור מאפשרת לכם להספיק עוד אטרקציות ברומא באותו יום ולא רק את הוותיקן. תוכלו להתחיל את הבוקר עם הוותיקן, משם להגיע אל הקולוסיאום ברומא אחרי שהזמנתם כרטיסים לקולוסיאום ברומא בשילוב הפורום הרומי ולאחר הקולוסיאום והפורום תוכלו לקפוץ אל הגטו היהודי שנמצא במרחק של 15 דקות הליכה בערך והכל ביום אחד כי הזמנתם כרטיסים לאתרים ברומא באינטרנט ולא שרפתם סתם זמן על תורים מיותרים. תתפלאו לשמוע שיש עדיין אנשים שלא שמעו על הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט ונאלצים לעמוד בתור הארוך ואתם יכולים לעקוף אותם בקלות. בנוסף יש אנשים שאננים שחושבים שדווקא ביום שהם יגיעו לוותיקן פתאום אף אחד לא ירצה להגיע ולא יהיה תור או שהם מגיעים בחורף וחושבים שיהיה ריק אבל המציאות לרוב היא שונה מהתכנונים שלהם והם נאלצים לעמוד בתור.

הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט

הזמנת כרטיסים לוותיקן באינטרנט היא משהו שמומלץ לעשות מספר ימים לפני ההגעה לוותיקן וזאת כי יתכן שאם תזמינו באותו יום או יום לפני לא יישארו לכם כרטיסים ליום ולשעה שרציתם להגיע ותאלצו או להגיע יום אחר או לוותר על סיור בוותיקן וזה מאוד מאכזב. לכן, אל תהיו שאננים ותגיעו מוכנים לרומא עם כרטיסים לוותיקן ללא תור שהזמנתם מראש כדי לא להתאכזב ולהגיע לוותיקן בזמן הכי נוח לכם. אנחנו ממליצים להגיע בשעות הבוקר המוקדמות ולהמשיך את הטיול ברומא משם בהתאם למסלול שלכם.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור למוזיאון והקפלה הסיסטינית במחיר מיוחד!

היכנסו לרכישת כרטיס VIP עוקף תור לגני הותיקן, המוזיאונים ולקפלה הסיסטנית במחיר מיוחד!

הזמנת כרטיסים לוותיקן מחיר

מחיר כרטיסים לוותיקן החל מ-28 יורו. יש הנחה לילדים עד גיל 18 וגם לסטודנטים בהצגת תעודת סטודנט בכניסה. צריך לציין שהמקום לא ממש מתאים לילדים וגם לא למתבגרים ודי ישעמם אותם. מחיר הכניסה משתנה בהתאם לאתרים שמוסיפים למוזיאון הוותיקן וניתן לרכוש כרטיס משולב יחד עם גני הוותיקן, הקפלה הסיסטינית ואפילו הקולוסיאום ואתרים נוספים ברומא כולל אוטובוס תיירים ברומא.

איך מבצעים הזמנת כרטיסים לוותיקן

הזמנת כרטיסים לוותיקן היא תהליך פשוט וקל: בוחרים תאריך ושעה, מספר כרטיסים וסוג, משלמים ואז מקבלים את הכרטיסים ישירות למייל ולסלולרי שלכם ויכולים להציג את הכרטיס באמצעות הסלולרי בכניסה אחרי שעקפתם בקלות את התור וחסכתם המון זמן בהזמנה של 3 דקות בלבד.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור למוזיאון והקפלה הסיסטינית במחיר מיוחד!