הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ברומא

הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ברומא היא הכרחית למי שלא רוצה לעמוד בתור לקולוסיאום ולבזבז המון זמן יקר. הקולוסיאום ברומא הוא אחד מהאתרים המרכזיים ביותר ברומא יחד עם מוזיאון הוותיקן והוא לגמרי נמנה על אתרי חובה ברומא ואסור לפספס אותו כשאתם מגיעים אל רומא איטליה. הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ברומא אונליין היא פשוטה. נכנסים לאתר כרטיסים גדול וידוע, בוחרים תאריך ושעה, מספר כרטיסים ומשלמים בכרטיס אשראי או פייפאל. לאחר התשלום תקבלו את הכרטיסים ישירות למייל ולסלולרי שלכם ותוכלו להציגם בכניסה לקולוסיאום מבלי צורך להדפיסם. התהליך הפשוט הזה שאורך מספר דקות יעזור לכם לעקוף תור ארוך שיכול להגיע בקיץ לשעות.

הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ברומא מומלצת גם בחורף כי גם אז יש המון תיירים ותורים, במיוחד בדצמבר לפני הכריסמס. אמנם יהיו ימים בלי הרבה תור אבל לא לכדאי להמר על זה, בכל זאת עדיף לא לבזבז זמן בתורים ולנצל אותו בביקור באתרים נוספים ברומא. בקיץ יתכן מצב שאם לא תזמינו כרטיסים לקולוסיאום מראש תאלצו להישאר בחוץ כי מספר הכרטיסים מוגבל והם נחטפים מהר בקיץ. ניתן להזמין כרטיסים לקולוסיאום בשילוב אתרים מרכזיים נוספים ברומא כמו הפורום הרומי, גבעת פלטין, מוזיאון הוותיקן ועוד. כמו כן הקולוסיאום מציע מספר סוגי כרטיסים כולל גישה לרצפת הארנה וגם סיור לילה מיוחד עם מדריך אל מאחורי הקלעים של הקולוסיאום כולל ביקור בתוך רשת מחתרתית משוכללת של מנהרות, כלובים וחדרי החזקה מתחת לרצפת הזירה, שם גלדיאטורים ובעלי חיים נשמרו לקראת “ההופעות” שלהם בפני הקהל המשולב.

הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ברומא מביאה אתכם אל אתר היסטורי שבו היו נערכים קרבות בין אסירים לבין עצמם או לבין חיות בתקופת רומא העתיקה. הקרבות נועדו לשעשע את הקהל הרומאי בתקופה בה היה עוני ורעב במה שכונה “לחם ושעשועים”. לאסירים הובטח שאם ינצחו יזכו לצאת מהכלא. תוכלו לראות מלמעלה את הזירה ואם תרכשו כרטיס גם לסירת הארנה תוכלו לראות אותה ממש מקרוב ולדמיין מה קרה שם בתקופת רומא העתיקה. הזמנת כרטיסים לקולוסיאום ברומא עולה החל מ-18 יורו, תלוי איזה כרטיס תזמינו ואיזה אתר תשלבו עם הקולוסיאום. מחיר סיור לילה מיוחד הוא החל מ-30 יורו והוא לא נערך כל השנה והכרטיסים אליו נחטפים מהר.

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור VIP בלילה!

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

ניתן לרכוש כרטיס לקולוסיאום במסגרת כרטיס רומא פס אך אנחנו פחות ממליצים כי לרוב האנשים הכרטיס פחות משתלם.

 

myitaly.co.il
הקולוסיאום ברומא