הסעודה האחרונה כרטיסים מילאנו

הסעודה האחרונה כרטיסים זה משהו שמחפשים במילאנו איטליה כאשר רוצים לראות את היצירה המפורסמת של לאונרדו דה וינצ’י ורוצים להגיע לאטרקציה מרכזית ברמה של קתדרלת מילאנו. לא פשוט להשיג כרטיסים ללא תור אל הסעודה האחרונה במילאנו ולכן מומלץ להזמין אותם מראש כדי להבטיח את מקומכם ולא להישאר בחוץ. אם כבר הגעתם אל הסעודה האחרונה במילאנו תוכלו גם להגיע לשוטט ברחבי כנסיית סנטה מריה דלה גרציה המדהימה והמרשימה. דברים נוספים מעניינים שניתן לראות הם המזבח שנוצר על ידי פרסקו של טיטיאן וברמנטינו, אבל כמובן גולת הכותרת לשמה אתם מגיעים היא היצירה המפורסמת שנקראת הסעודה האחרונה של לאונרדו דה וינצ’י.

הסעודה האחרונה כרטיסים במילאנו מיועדים עבור הכניסה מוקדם בערב כדי לראות את היצירה של לאונרדו דה וינצ’י של המאה ה -15 פרסקו של הסעודה האחרונה, אחד ההישגים האמנותיים הנחקרים ביותר והנערצים בעולם. לא ממש פרסקו אמיתי, לאונרדו דה וינצ ‘י בחר להתנסות עם טמפרטורת שכבות צבע. טכניקה זו גרמה לבעיות עם שימור של היצירות שלו, אבל אחרי ששרד פשיטה של בעלות הברית בשנת 1943 והפצצה של הכנסייה שהציור היה בה, ברור שהסעודה האחרונה נועדה לעבור טלטלות. הציור, שנוצר בשנים 1494-1498 מתאר את ישו וחבריו 12 השליחים יושבים לארוחת ערב אשר מתועדת בכתבים הנוצריים. הוא נחשב לאחת היצירות המפורסמות והמשמעותיות בעולם המערבי. תוכלו ללמוד על חייו של לאונרדו דה וינצ’י ועבודתו.

יצירת המופת של דה וינצ’י הסעודה האחרונה נשמעת מרשימה עוד יותר כשאתם יודעים שצריך להזמין כרטיסים בין שבועיים למספר חודשים מראש וזה תלוי כמובן בעונה. מספר המבקרים במקום מוגבל ולכן לא נמכרים כרטיסים בדרך כלל בקופות וחובה להזמין מראש. תוכלו גם להתרשם מכנסיית סנטה מריה דלה גרציה המהממת בזמן שאתם שם. אל תחמיצו את החוויה הזו של פעם בחיים כאשר אתם במילאנו, בירת האופנה האיטלקית ושריינו לעצמכם כרטיסים מראש את הסעודה האחרונה כדי שלא תצטערו אחר כך על זה שהייתם במילאנו איטליה ופיספסתם אותה.

אם לא הזמנתם את הסעודה האחרונה כרטיסים מראש, תוכלו בכל זאת לראות את היצירה, במידה ותירשמו לסיור מאורגן של אחת מחברות הסיורים הפרטיות הפועלות במילאנו אבל המחיר שתשלמו יהיה הרבה יותר גבוה ממחיר כרטיס רגיל או תוכלו להזמין כרטיס משולב שכולל את הסעודה האחרונה כרטיסים ביחד עם הדואומו ותאטרון לה סקאלה.

היכנסו לרכישת כרטיסים אל הסעודה האחרונה במילאנו!

היכנסו לרכישת כרטיס משולב לאטרקציות במילאנו כולל הסעודה האחרונה!

הסעודה האחרונה כרטיסים

הסעודה האחרונה כרטיסים מחיר שעות פתיחה

מחיר כרטיס אל הסעודה האחרונה מילאנו של לאונרדו דה וינצ’י מתחיל מ-25 אירו ברכישה מראש באתר. ניתן להציג את הכרטיס בכניסה למקום באמצעות הסלולרי ואין צורך להדפיסו. 

ניתן להזמין כרטיסים לסעודה האחרונה יחד עם הדואומו ותאטרון לה סקאלה במחיר מוזל של החל מ-69 יורו בלבד.

שעות פתיחה: ימי שלישי עד ראשון 8:30-19:30. ביום שני סגור. בחגים הלועזיים ייתכנו שינויים בשעות הפתיחה. מומלץ לעקוב באתר הכרטיסים.

היכנסו לרכישת כרטיסים אל הסעודה האחרונה במילאנו!

היכנסו לרכישת כרטיס משולב לאטרקציות במילאנו כולל הסעודה האחרונה!