הסעות משדה התעופה ברומא

הסעות משדה התעופה ברומא למלון או חזרה לנמל התעופה הם אחד מהדברים החשובים ביותר כאשר מגיעים לבירת איטליה. אחרי שמצאנו טיסה זולה לרומא והזמנו מלון ממבחר של מלונות מומלצים במרכז רומא ואפילו שריינו לעצמנו כרטיסים לוותיקן ללא תור נשאר לנו להזמין הסעות משדה התעופה ברומא למלון ואחכ גם חזרה לשדה בתעופה בצורה הנוחה והזולה ביותר שניתן. יש לא מעט אופציות להסעות בתוך רומא, במיוחד למרכז העיר ותוכלו לבחור את את ההסעה הנוחה והמשתלמת עבורכם כדי להגיע כמה שיותר מהר ובטוח לבית המלון שלכם ברומא ולהתחיל ליהנות מהעיר המדהימה.

יש אנשים שמעדיפים לא להזמין הסעות משדה התעופה ברומא מראש ולחפש הסעה כמו מונית, שאטל או אוטובוס רק כשהם בשדה אבל זו עלולה להיות טעות, במיוחד כשיש המון תיירים בשדה וזה מעכב ומייקר את הנסיעה כי הנהגים מנצלים את הביקוש והתורים הגדולים שיש. יש תיירים שמזמינים מראש מחברת תיירות וזה לא כל כך משתלם כי המחירים דרך חברת התיירות גבוהים יחסית. ניתן להזמין הסעות בשאטלים, כולל של נהגים ישראלים בעלות של 15-20 יורו לנוסע לכיוון עם עצירות בדרך בבתי מלון שנוסעים נוספים בשאטל לנים שם ואפשר גם להזמין הסעה פרטית ישירות למלון ללא עצירות, במידה ואתם כמה אנשים וזאת במחיר פיקס להסעה בלי להתחשב במספר הנוסעים. הסעה כזו עולה בסביבות 45-50 יורו לרכב.

הסעות משדה התעופה ברומא באוטובוס

הסעות משדה התעופה ברומא למלון יכולות להיות הרבה יותר זולות. לא כולם מודעים לזה, אבל אפשר ומומלץ לקחת אוטובוס משדה התעופה ברומא במחיר מוזל של 6 יורו בלבד ולהגיע אל הרבה נקודות ברומא כולל מרכז העיר בקלות. מומלץ להזמין כרטיס הסעות משדה התעופה ברומא מראש אונליין כדי לא לבזבז זמן מיותר ולהגיע ישר לאוטובוס. יש אוטובוס מנמל התעופה לאונרדו דה וינצי פיומיצינו וגם מנמל התעופה צאמפינו רומא. שדה התעופה ברומא הוא אחד מהעמוסים ביותר באירופה ואופציית האוטובוס משדה התעופה היא זולה, מהירה ומאפשרת לכם להגיע בנוחות אל יעדכם ברומא עם אינטרנט אלחוטי חינם באוטובוס.

היכנסו להזמנת כרטיסים לאוטובוס מנמל התעופה לאונרדו דה וינצי פיומיצינו!

היכנסו להזמנת כרטיסים לאוטובוס מנמל התעופה צאמפינו!

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם באוטובוס באמצעות הסלולרי.

שעות הפעילות של האוטובוס משדה התעופה לעיר רומא הן מידי יום בין השעות 07:15-00:40 ומרומא לשדה התעופה כל יום בין השעות: 4:45-20:30. שעות הפעילות יכולות להשתנות מעת לעת.

הסעות משדה התעופה ברומא
הסעות משדה התעופה ברומא - קרדיט: TIQETS