השכרת אופניים ברומא

השכרת אופניים ברומא מאפשרת לכם לעשות את העיר באופניים ולראות יותר אתרים מרכזיים ברומא ואטרקציות מעניינות. אמנם תמיד זה נחמד לעשות את רומא ברגל, אבל זה לא ריאלי כי יש אתרים מרכזיים שמרוחקים מאוד אחד מהשני ולהגיע אליהם יכול לקחת קרוב לשעה הליכה. מכיוון שהתחבורה הציבורית ברומא רחוקה מלהיות אידאלית וגם השכרת רכב ברומא לא מומלצת למי שלא יוצא מהעיר, השכרת אופניים ברומא היא אופציה מצוינת כדי לטייל ולחרוש את בירת איטליה.

האם אתם נהנים לחקור ערים באופניים? שקלו הרפתקה של השכרת אופניים ברומא כדי לתרגל את רכיבת האופניים שלכם בזמן שאתם מסתובבים בעיר הכי מדהימה באיטליהאתם יכולים להשכיר אופניים חשמליים לטווחים של ארבע שעות, שמונה שעות או שלושה ימים, ולחקור את רומא בשעות הפנאי שלך. דיווש על שביל האופניים של נהר טיבר לתצפית על הנהר והעיר, או פשוט לדווש לאן שמצב רוחכם לוקח אתכם. האופניים האלקטרוניים הופכים את הרכיבה לקלה ומהירה יותר ובתוכם קסדה ומנעול שרשרת כלולים, תוכלו לטוות את דרככם ברומא ולהחנות בשקט נפשי!

השכרת אופניים ברומא מאפשרת לכם לרכוב להנאתכם בפארקים כמו פארק וילה בורגזה או גן התפוזים וגם לטייל בסמטאות הצרות של רומא ולגלות מקומות קסומים כולל מסעדות קטנות עם אוכל איטלקי מסורתי ובתי קפה עם מאפים טעימים. חשוב לגלות זהירות ברכיבה ברומא כי הנהגים בכביש הם לא הכי זהירים ולכן כדאי להימנע כמה שיותר מנסיעה בכביש ולנסוע בשבילי אופניים.

השכרת אופניים ברומא מחיר

מחיר השכרת אופניים חשמליות כולל קסדה ומנעול החל מ-15 יורו לארבע שעות, 20 יורו לשמונה שעות והחל מ-55 יורו לשלושה ימים. מומלץ להזמין מראש אונליין כדי לא לבזבז זמן מיותר. כדאי לתכנן את המסלול שלכם ברומא לפני שאתם ניגשים את עמדת השכרת אופניים ברומא כדי שתוכלו להספיק את מה שרציתם ולהחזיר את האופניים בזמן. אנחנו ממליצים על השכרת אופניים ברומא לפחות לשמונה שעות כדי שתוכלו להספיק לבלות לפחות חצי יום של רכיבה מהנה ברומא.

היכנסו להזמנה מראש של אופניים חשמליות!

שעות פעילות משרד ההשכרה: ימים ראשון עד שבת 09:00-19:00.

כתובת: Lungotevere delle Armi, 44, 00195, RomeJ

השכרת אופניים ברומא
השכרת אופניים ברומא