וילה בורגזה הזמנת כרטיסים

כל מי שרוצה להגיע אל וילה בורגזה הזמנת כרטיסים היא בהחלט חובה, בגלל שלא ניתן להשיג כרטיסים לוילה בורגזה בקופות הגלריה ולכן מומלץ ואף רצוי להזמין בערך שבוע מראש אם רוצים להיכנס לגלרית בורגזה ולהבטיח את מקומכם.

וילה בורגזה נמצאת בתוך פארק וילה בורגזה הענק שאפשר ומומלץ לטייל בו והוא מתאים גם למי שרוצה לרוץ או ללכת כי יש בו שבילי ריצה והליכה ומרחבים גדולים. גם גן חיות תוכלו למצוא בפארק וילה בורגזה הזמנת כרטיסים מראש לא דרושה לגן החיות ואפשר לקנות בלי בעיה בקופות. בפארק וילה בורגזה יש גם מיני לונה פארק ורכבת לילדים שמקיפה את הפארק.

וילה בורגזה הזמנת כרטיסים מחיר

כשרוצים להגיע אל וילה בורגזה הזמנת כרטיסים תעלה לכם 25 יורו בהזמנה מראש באתר אונליין, מחיר סביר יחסית לתמורה שאתם מקבלים שזה כניסה לאחת הגלריות המרשימות והעשירות ביותר ברומא איטליה שהייתה שייכת בעבר למשפחת בורגזה העשירה כאוסף אישי. תוכלו לראות סמוך לגלריה וברחבי פארק וילה בורגזה פסלים רבים וגם אגם קטן ונחמד מוקף בפסלים. היכנסו לרכישת כרטיסים לוילה בורגזה !

היכנסו לרכישת כרטיסים למגוון פעילויות בוילה בורגזה!

אוסף האמנות של משפחת בורגזה העשירה, האצילית, הפך במהרה לגדול מדי עבור בית אחד. האוסף עבר לגלריית בורגזה שהיא מבנה נפרד בפארק וילה בורגזה המפורסם. בשנת 1901, האוסף עבר לידי ממשלת איטליה ומאז תיירים נוסעים מכל רחבי העולם לראות את הגלריה המדהימה הזו. קשה להשיג כרטיסים לוילה בורגזה ולכן מומלץ להזמין לפחות שבוע מראש. מספר הכרטיסים לא גדול כי הגלריה עצמה לא גדולה ולא רוצים ליצור בה צפיפות.

בורגזה היו משפחה איטלקית עשירה וחזקה, שעברו לרומא במאה ה16. קמילו בורגזה הפך לאפיפיור פאולוס ה5, מינה את אחיינו סקיפיוני הקרדינל, ואז התחילו הדברים לעלות לבורגזה. סקיפיוני בורגזה היה מוח, כוח ועין לאמנות. הוא היה פטרון של קרוואג’ו ושל ברניני, ובסופו של דבר בנה את הגלריה בורגזה כדי לשכן את אוסף העבודה שלו, המתרחב והולך, מאדוני הרנסאנס.

הדגש האמנותי בגלריה כולל את הפסל של ברניני של דוד, אשר לוכד את הגיבור המקראי מפותל במצב של מוכנות. ביקור כאן הוא טיול קסום  אל תוך הרנסנס והזדמנות לקשר עם יצירות אמנות אמנותית של אדוני הרנסנס ממאות קודמות ברומא ובאיטליה. הביקור בוילה בורגזה מוגבל לשעתיים אבל אתם יכולים להעביר כאן כמה שעות טובות כולל גלריית וילה בורגזה וטיול רגלי כיפי בפארק וילה בורגזה. אם אין לכם כוח ללכת תוכלו להשכיר סגווי או מכוניות גולף חשמלית בעלות של 20 יורו לשעה למכונית.

וילה בורגזה כרטיסים
וילה בורגזה (צילום מקורי)
וילה בורגזה הזמנת כרטיסים אונליין

איך מזמינים כרטיסים לוילה בורגזה בקלות? נכנסים לאתר שמוכר כרטיסים לאטרקציות ברומא, בוחרים תאריך הגעה, לוחצים על וילה בורגזה הזמנת כרטיסים ומיד מקבלים מייל והודעת SMS וגם אפשרות להציג את הכרטיס בסלולרי מבלי להדפיס אותו. מומלץ לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין כרטיסים מראש לגלריה כי הביקוש גדול ומספר הכרטיסים מוגבל ואתם עלולים להישאר ללא כרטיס.

 היכנסו לרכישת כרטיסים לוילה בורגזה! 

היכנסו לרכישת כרטיסים למגוון פעילויות בוילה בורגזה!

וילה בורגזה הזמנת כרטיסים לסיור מודרך

אם אתם רוצים לשדרג את הביקור שלכם בגלריית וילה בורגזה תוכלו להזמין כרטיסים אל סיור מודרך מיוחד לקבוצה קטנה של עד 12 איש ולקבל הדרכה עשירה על גלריית וילה בורגזה ואוסף האמנות שלה וההיסטוריה המיוחדת של משפחת בורגזה והגלריה המיוחד שקרויה על שמם. מחיר סיור כולל כניסה אל גלריית וילה הוא 65 יורו ברכישה באתר. היכנסו לרכישת כרטיס לסיור!

ביקורות של אנשים שרכשו וילה בורגזה כרטיסים באתר שאנחנו עובדים איתו:
 1. הגלריה ממש מדהימה ומעניינת. רכשנו כרטיסים בקלות והצגנו אותם בסלולרי בלי בעיה.
 2. רכשנו כרטיסים לוילה בורגזה מראש ומזל שעשינו את זה כי כשהגענו לא היו כרטיסים למכירה.
 3. הסתובבנו כמה שעות בפארק ואחר כך נכנסנו לוילה בורגזה והעברנו חצי יום מעניין בכיף.
 4. הפארק יפה ומדהים ווילה בורגזה זה מקום שהוא חובה ברומא לכל מי שאוהב אומנות וגם מי שפחות יתפעל מהאוסף אומנות שיש שם.
 5. מומלץ מאוד להסתובב בפארק בסגווי לפני או אחרי הביקור בוילה בורגזה שהיא בעצמה מדהימה ויפה.
 6. הזמנו סיור בוילה בורגזה והיה מעניין מאוד ונעים כי היינו קבוצה קטנה והצלחנו להקשיב לכל ההדרכה המעניינת. בהחלט היה שווה להזמין סיור.
 7. לפני שמגיעים אל גני וילה בורגזה הזמנת כרטיסים מראש זה משהו שחייבים לעשות כי אי אפשר להזמין בוילה בורגזה במקום.
 8. אחת הגלריות הכי יפות ומפוארות שהייתי בהן באיטליה. היה ממש מעניין ואני ממש ממליצה לכל מי שמגיע לרומא לבוא לכאן.
 9.  גני וילה בורגזה זו גלריה יפה מבחוץ וגם מבפנים. מומלץ לטייל גם בפארק עצמו.
 10. חובה לכל חובב אמנות. מומלץ לרכוש כרטיס מראש כי אי אפשר לקנות במקום והכרטיסים נגמרים די מהר.
 11. קנינו כרטיסים לוילה בורגזה דרך האתר ממש בקלות והיה שווה את זה. גלריה ממש מדהימה ועשירה.
 12. אחת הגלריות הכי טובות שהייתי בהן. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כי אי אפשר להשיג בגלריה.
 13. קנינו כרטיסים לוילה בורגזה חודש לפני והיה בהחלט שווה להגיע. נחמד גם לטייל בפארק עצמו.