טיול יום מרומא לנאפולי

טיול יום מרומא לנאפולי ופומפיי מיועד לכל מי שרוצה לגוון את הטיול שלו לרומא וליהנות גם מעיר מדהימה כמו נאפולי ולשלב גם את פומפיי. אם הגעתם לרומא ליותר מ-3 ימים או שזה לא ביקור ראשון שלכם ברומא וכבר מיציתם את מוזיאון הוותיקן והקולוסיאום אז בהחלט מומלץ לקחת טיול יום מרומא לנאפולי ולקבל יותר מאיטליה.

טיול יום מרומא לנאפולי מאפשר לכם ליהנות מאתרים מרכזיים ואטרקציות בנאפולי וגם מהאוכל המצוין של העיר שהפיצה שלה נחשבת לטובה באיטליה, קינוחים מדהימים, גלידריות מעולות ועוד המון מאכלים טעימים. תוכלו גם לטייל רגלית בעיר ולראות כמה היא קסומה ויפה. בואו לחקור את ההריסות הרשומות של פומפיי שהוכרזו ע”י אונסק”ו כאתר שמור ולמדו על התפרצות הר הגעש.

כדי לראות את נאפולי לא צריך להזמין טיסה ולא מלונות מומלצים בנאפולי אלא פשוט להזמין טיול יום מרומא לנאפולי וכך להרוויח 2 יעדים במחיר זול יותר מאשר הייתם טסים לשני היעדים בנפרד ולשלם כפול.

הנסיעה היא באמצעות רכבת מהירה ואתם מקבלים גם הדרכה באנגלית, כניסה לפומפיי, מפות ומידע. סה”כ הטיול אורך כ-12 שעות, כך שהוא ממלא לכם את כל היום מהבוקר עד הערב.

מחיר טיול יום מרומא לנאפולי הוא החל מ-477 שקלים. מיועד לגילאי 18-39 בלבד.

היכנסו להזמנת טיול יומי מרומא!

צאו לסיור יום כיף כדי להתיידד עם חברים חדשים ולגלות את נאפולי ופומפיי עם מדריכים מקומיים. קפצו על הרכבת ברומא בבוקר ופנו לעיר ההיסטורית פומפיי. לאורך הדרך, הקשיבו כאשר המדריך שלכם שופך אור על ההתפרצות המחרידה שסיימה את החיים בעיר בשנת 79 לספירה. בהגעה לפומפיי, יש לכם שעתיים לחקור את האתר בשעות הפנאי שלכם. השתמשו במפה שלכם כדי לחקור בקצב שלכם ולבקר בנקודות ציון מרכזיות כולל הפורום, המקדשים והשווקים.

כרטיסים לאתר ולמפות יסופקו ותוכלו לשכור מדריכי שמע או לארגן סיור מודרך עם מדריך טיולים מורשה ואז הצטרף למנהיג הטיולים שלכם לארוחת צהריים ולאכול את הפיצה האיטלקית המפורסמת.

סעו הלאה לנאפולי, הנחשבת לאחת מערי החוף היפות באיטליה. עקבו אחר המדריך שלכם ברחובות והכיכרות ההיסטוריות. טיילו במרכז העיר העתיק, חלפו על פני רחובות מרכזיים, שוק סן גרגוריו, ופיאצה דל גסו. אם יש זמן, המשיכו לכיוון פיאצות, תיאטרון סן קרלו, גלריות ועוד. יש הרבה הליכה מעורבת אז היו מוכנים עם נעליים נוחות.

כשאתם מטיילים, קבלו תובנה לגבי ההיסטוריה העשירה של נאפולי ותרבותה הצבעונית. אולי פנקו את עצמכם במאפים או גלידות. יהיה לכם זמן פנוי לשוטט בסביבה או לספוג את האווירה או לבקר בכמה מהמוזיאונים הידועים. כאשר זמנכם בנאפולי מסתיים, חזרו בנוחות לרומא.

טיול יום מרומא לנאפולי בהחלט משדרג לכם את הטיול לרומא ומעביר אתכם מאווירה אחת מיוחדת לאווירה שונה ומלאה בקסם אחר ובטעמים של נאפולי.

היכנסו להזמנת טיול יומי מרומא!

טיול יום מרומא לנאפולי
טיול יום מרומא לנאפולי