טירת סנטאנג’לו castel sant’angelo

על גדות נהר הטיבר עומד מבנה גלילי מתנשא והיסטורי עם מאוזוליאום (מבנה קבורה מפואר ששימש לעליה לרגל) אנדרטה ומוזיאון שנקרא טירת סנטאנג’לו מוזיאון היסטורי. המוזיאון מכניס אתכם להיסטוריה המדהימה של רומא וגם מעניק לכם נקודת תצפית מדהימה ומרהיבה על העיר האיטלקית. המקום נמצא סמוך לוותיקן וניתן לשלב אותו אחרי שהייתם בוותיקן כולל מוזיאון הוותיקן ונשאר לכם הרבה זמן כי קניתם כרטיסים לוותיקן ללא תור ועקפתם אותו בקלות.

הגליל המתנשא של קסטל סאנטאנג’לו  ופסלו של המלאך מיכאל  הוא צללית שניתן לזהותה בקלות על גדות נהר הטיבר. נבנה לראשונה כמאוזוליאום, מבנה קבורה מפואר, עבור הקיסר אדריאן ומשפחתו, זה השתנה למטרות לאורך השנים, הפך למבצר, בית מגורים, בית סוהר ועכשיו מוזיאון מרשים.

טירת סנטאנג’לו כוללת מוזיאון ולוקחת אתכם אל מסע מדהים לתוך ההיסטוריה של רומא. מה שהיה פעם שרידי הקיסר אדריאן והקיסרים עד קראקאלה הוא עכשיו אחד האתרים המרכזיים של רומא איטליה. טירת סנטאנג’לו היתה בעבר גם ארמון, מבצר, בית סוהר, וגם התפאורה עבור אופרה של פוצ ‘יני טוסקה. שמה של טירת סנטאנג’לו ניתן לה בשל הפסל של מיכאל הקדוש שנמצא בראש המבנה.

בקומה התחתונה קר יחסית וצפוף, אבל הקומות העליונות הן סיפור אחר לגמרי. בדקו את פנים הרנסנס המפואר וחפשו את ציורי הקיר המרהיבים ואת המוזיאון הנאציונלי di Castel Sant’Angelo עם אוסף האמנות שלה והמזכרות הצבאיות.

טירת סנטאנג'לו
טירת סנטאנג'לו קניית כרטיסים ללא תור

יש תורים ארוכים בדרך כלל אל טירת סנטאנג’לו כולל אל מוזיאון טירת סנטאנג’לו ולכן מומלץ לרכוש כרטיס ללא תור לאתר הזה ולחסוך לעצמכם הרבה זמן וכאבי ראש ורגליים ולעקוף את התור בקלות. מאוד פשוט לקנות כרטיס עוקף תור אל טירת סנטאנג’לו ברומא. נכנסים לאתר הכרטיסים, בוחרים יום ושעה ומזמינים, ומיד מקבלים את הכרטיס למייל וניתן להציגו בכניסה אפילו בלי אינטרנט באזור, כי הוא מגיע כמסמך PDF.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

יש פארק מוצל גדול שנקרא פארק אדריאנו ממש מאחורי הקסטל. יש בו נדנדות ומגרש משחקים, מוקף ברושים עתיקים. זה מקום טוב לבוא ולהירגע בצל, לפני האטרקציה הבאה שלכם ברומא איטליה.

טירת סנטאנג'לו מחיר כתובת שעות פעילות

שעות הפתיחה הן 09:00-19:30 וניתן להיכנס לטירה עד שעה לפני הסגירה. שעות הפתיחה משתנות בחגים הנוצריים ומופיעות באתר הכרטיסים. לא מומלץ להגיע ללא כרטיס ללא תור בגלל תורים ארוכים ומעייפים.

מחיר כרטיס לקסטל סאנטאנג’לו  20.5 יורו למבוגר ו4.5 יורו לילד עד גיל 17 כולל בקניית כרטיס מבוגר. כל גיל חייב בכרטיס. מספר הכרטיסים מוגבל ולעתים אין כרטיסים בקופות. מומלץ לקנות כרטיסים באתר מספר ימים מראש.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

כתובת: 50,Lungotevere Castello, 00193, Rome

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים לטירת סנטאנג’לו ללא תור מתוך אתר הכרטיסים שאנחנו עובדים איתו:

  1. הכל היה בסדר. זה תמיד טוב לדלג על התור כאשר התור הוא די ארוך.
  2. היה בוקר מעניין, ההזמנה מראש עבדה היטב, אהבתי את הנופים שהיו מצויינים ואת התערוכות המרתקות.
  3. המוצר היה בסדר. סרקנו ישירות את הברקוד במכונה ונכנסנו פנימה בקלות.
  4. אטרקציה גדולה באמת לבקר בה – מקום מעניין לבקר. הרעיון לדלג על התור היה מבריק.
  5. הכל הלך בצורה חלקה וללא בעיות, הביקור בטירה שווה את זה ואני ממליץ על זה.
  6. הביקור השני שלי. היה מרתק, הרגשתי כאילו אני חוזר בזמן.
  7. המראה היפה ביותר בביקרנו ברומא! יותר טוב מאשר במוזיאון הוותיקן ובקולוסאום, היינ בוו 3 שעות כדי לחוות אותו היטב. אכלנו צהריים עם הנוף נפלא של הוותיקן, ביקור חובה!
  8. קל מאוד לרכוש ונוח לשימוש במיוחד גם כאשר אין מדפסת זמינה.
  9. מקום מרשים עם סיפור מרתק. רק לדמיין כמה אנשים, אירועים ושינויים עברו שם לאורך זמן!
  10. קל מאוד לשימוש, אין בעיה להיכנס לאתר.