כרטיסים לאתרים ברומא

כרטיסים לאתרים ברומא ללא תור בקנייה מראש אונליין חוסכים לנו המון זמן של המתנה בתור ומאפשרים לנו לקנות כרטיסים עוקפי תור או כרטיס ללא תור וכך לעקוף את התור בקלות ובמהירות ולחסוך לעצמנו עמידה ארוכה ומתישה בתור.

כולנו היינו כבר בסיטואציה של עמידה מתישה בתור באתרים בחו”ל או בארץ ואנחנו יודעים עד כמה זה מתיש ומעצבן להמתין לעתים שעתיים בתור, לאטרקציה או אתר שכל הביקור בהם אורך לא יותר משעה וחצי שעתיים. היום כאשר יש אפשרות לרכוש כרטיסים לאתרים ברומא במחירים זהים לקופה אנחנו יכולים למנוע מאתנו את כל הסבל הזה, לקנות כרטיס מראש לאתרים מרכזיים ברומא וכל מה שנותר לנו הוא לחייך לכל מי שעומד בתור ולעקוף אותו כמו מלכים.

כרטיסים לאתרים ברומא ללא תור

עולם התיירות השתנה לטובה בשנים האחרונות והתקדם מאוד. פעם היינו צריכים ממש לגשת פיזית למשרד נסיעות כדי להזמין טיול או נופש ברומא וכדי לאסוף כרטיסי טיסה. היום אנחנו מזמינים באמצעות האינטרנט גם טיסות וגם מלונות מומלצים במרכז רומא ומקבלים את הכל ישירות למייל שלנו. גם בתחום הכרטיסים לאטרקציות חלה התקדמות מדהימה והיום ניתן לרכוש כרטיסים לאתרים ברומא איטליה או לכל יעד אחר ולא להתענות בתורים ארוכים. אחרי קניית הכרטיס תקבלו אישור למייל, בSMS ותוכלו להציג את הכרטיס בכניסה מהסלולרי בקובץ PDF אפילו אם לא יהיה לכם אינטרנט באזור. אתם צריכים אינטרנט רק בעת הקניה וקבלת המייל עם הכרטיס לאתר שקניתם.

כרטיסים לאתרים ברומא ללא תור מאפשרים לכם לשלב מספר אתרים ביום ולהגיע לכמה שיותר אתרים ברומא איטליה כי אתם לא מבזבזים זמן מיותר בתורים ובמקום זה אתם מטיילים יותר זמן ומבקרים ביותר אטרקציות מעניינות וכך מנצלים עד תום כל יום שלכם ברומא במקום לשרוף אותו על תורים ארוכים ומעיקים.

כרטיסים משולבים לאתרים ברומא

יש לא מעט אתרים מרכזיים ברומא ולרובם יש כרטיסים לאתרים ברומא ללא תור שניתן לרכוש. אם אתם רוצים לבקר במספר אתרים אנחנו ממליצים על רכישת כרטיסים משולבים לאתרים ברומא שחוסכת לכם גם זמן וגם כסף. אתם לא צריכים להדפיס אלא להראות את הכרטיס בסלולרי וזה מאוד פשוט ונוח. אתם יכולים לשלב בין אתרים כמו הקולוסיאום ברומא איטליה והפורום הרומי או מוזיאון הוותיקן וגני הוותיקן ללא תור ואפילו לשלב אתר מרכזי עם אוטובוס תיירים ברומא איטליה במחירים ממש משתלמים.

,תוכלו לקנות גם כרטיס משולב עוקף תור ל-7 אתרים ברומא שנקרא “המיטב של רומא” והוא כולל את הותיקן, הקולוסיאום, הפורום הרומי ועוד וגם נותן לכם מדריך אודיו והטבה נוספת. הכרטיס חוסך לכם הרבה כסף כשאתם מנצלים את כל האתרים שכלולים בו משתלם יותר מכרטיס רומא פס שנותן אופציה מצומצמת יותר.

היכנסו לרכישת כרטיס המיטב של רומא במחיר מיוחד!

אלו כרטיסים לאתרים ברומא מומלץ להזמין?

כרטיסים לוותיקן – שמדברים על כרטיסים לאתרים ברומא מתכוונים קודם כל לוותיקן. ניתן לרכוש כרטיסים לוותיקן ללא תור וגם אל מוזיאון הוותיקן וגני הוותיקן בכרטיס משולב במחירים מיוחדים עם מגוון רחב של שילובים לבחירתכם כולל עם אוטובוס תיירים ומטרו. ביקור בוותיקן, שיש בו את אחד מאוספי האומנות המרשימים בעולם, הוא לגמרי חובה כשמגיעים אל רומא ואין כמעט תייר שלא ביקר והתפעל ממדינת הוותיקן. שימו לב שבשיא העונה מומלץ לקנות כרטיסים לותיקן מספר ימים מראש כי מספר המבקרים מוגבל והביקוש גדול מאוד, בעיקר בקיץ ביולי אוגוסט ואתם עלולים להישאר ללא כרטיסים.

היכנסו להזמנת כרטיס עוקף תור למוזיאון הוותיקן במחיר מיוחד!

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור לגני הותיקן ולמוזיאונים במחיר מיוחד!

היכנסו לרכישת כרטיס VIP עוקף תור לגני הותיקן, המוזיאונים ולקפלה הסיסטנית במחיר מיוחד!

כרטיסים לקולוסיאום – מחיר כרטיס רגיל עוקף תור הוא החל מ18 יורו וניתן לשלב כרטיסים לקולוסיאום עם הפורום הרומי או מוזיאון הוותיקן וגם לרכוש כרטיס לסיור לילי תת קרקעי בקולוסיאום שזה סיור ממש מגניב ומיוחד שמכניס אתכם את מאחורי הקלעים של הקולוסיאום למקומות שלא ניתן להיכנס אליהם עם כרטיס רגיל. ניתן גם לקנות כרטיס לסיור יומי תת קרקעי בקולוסיאום. הקולוסיאום ברומא הוא אחד מאתרי החובה של רומא ומהווה אחד מסימניה של רומא העתיקה. מומלץ לרכוש כרטיסים מספר ימים מראש כי מספר הכרטיסים מוגבל.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור!

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור VIP בלילה!

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור ביום!

כרטיסים לגלריית בורגזה – נמצאת בפארק וילה בורגזה. אוסף האמנות של משפחת בורגזה העשירה, האצילית, הפך במהרה לגדול מדי עבור בית אחד. היא עברה לגורריה בורגזה – בניין נפרד בפארק וילה בורגזה המפורסם. בשנת 1901, האוסף עבר לידי הממשלה האיטלקית ומאז, תיירים נוסעים מכל רחבי העולם לראות את המוזיאון היפה הזה! כמעט בלתי אפשרי להשיג כרטיסים במקום ולכן מומלץ להזמין מראש. גלריית בורגזה פתוחה מ-9 בבוקר ועד 7 בערב ומחיר כרטיס הוא החל מ20 יורו. מומלץ לטייל בפארק גם בלי קשר לגלריה.

היכנסו לרכישת כרטיס לגלריית בורגזה!

טירת סנטאנג’לו רומא – ביקור בטירת סנטאנג’לו הוא מסע מדהים לתוך ההיסטוריה של רומא. מה שהיה פעם שרידי טירת הקיסר אדריאן (והקיסרים עד קראקאלה) הוא עכשיו אחד האטרקציות העיקריות של רומא. טירת סנטאנג’לו מהווה גם נקודת תצפית יפה על רומא ויש בה מוזיאון עם יצירות אומנות וציורי קיר. כרטיס עוקף תור עולה החל מ20 יורו.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור לטירה!

כרטיסים לאטרקציות ברומא לאתרים נוספים ניתן לרכוש כאן באתר. היכנסו לרכישה!