כרטיסים לוותיקן ברומא

כרטיסים לוותיקן ברומא הם בגדר חובה לכל מי שמגיע אל בירת איטליה שנחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה ואחת הוותיקות. לפני שנים רבות אם רציתם להגיע אל מוזיאון הוותיקן ולשלב גם את גני הוותיקן הייתם צריכים לעמוד בתור ארוך מאוד בקופות ולבזבז זמן רב בטיול שלכם ברומא כדי לקנות כרטיסים לוותיקן ולהיכנס פנימה כדי לחזות באחד המוזיאונים הגדולים והעשירים בעולם שמציג יצירות של האמנים המפורסמים ביותר בהיסטוריה.

כרטיסים לוותיקן ברומא ניתן להזמין מראש בצוותא עם הקפלה הסיסטנית או גני הוותיקן ואם תרצו הדרכה תוכלו להזמין גם מדריך שמע בשפות שונות או להזמין סיור מודרך באנגלית עם מדריך מקצועי מקומי שיעשיר את הידע שלכם ויעניק לביקור שלכם בוותיקן ערך גדול יותר. מדינת הוותיקן היא המדינה הקטנה בעולם ונחשבת לאחד מהמקומות והאתרים הכי מבוקשים ברומא איטליה ובעולם. זהו מקום מושבו של האפיפיור שעורך אחת לחודש תפילה המונית ברחבת הוותיקן וביום הזה הכניסה היא חינם אך התורים ארוכים מאוד וחלקים מהוותיקן סגורים, כך שמומלץ לוותר על כניסה לוותיקן ביום כזה ולהזמין כרטיסים לוותיקן ברומא ליום אחר ולהיכנס לוותיקן ללא תור מבלי לבזבז זמן מיותר בתורים.

היכנסו להזמנת כרטיסים לתאריכים מאוחרים!

כרטיסים לוותיקן ברומא מזמינים אונליין בתהליך פשוט ומאובטח. בוחרים את סוג הכרטיס, מספר הכרטיסים, תאריך ושעה ומציינים גם מייל ומספר סלולרי. לאחר ההזמנה תקבלו את הכרטיסים למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מספר הכרטיסים לוותיקן הוא מוגבל ואם לא תזמינו שבוע מראש לפחות לא בטוח שיהיו לכם כרטיסים ואם כן יהיו אז לא לשעות שיהיו נוחות לכם. מוזיאון הוותיקן מכיל אלפי יצירות אמנות מיוחדות כולל פסלים יפהפיים, ציורים מרהיבים, פריטים ארכאולוגיים ופריטי אומנות יקרים שנאספו על ידי מספר אפיפיורים במהלך מאות השנים האחרונות בהן כיהנו. מוזיאוני הוותיקן מורכבים ממספר מוזיאונים, גלריות וחדרים שונים, שכל אחד מהם כולל אוסף עצום של ציורים ופסלים. יש כל כך הרבה מה לראות וזה קל להתבלבל מכל השפע שיש למוזיאון הוותיקן ולגנים להציע וכדי לא לבזבז סתם זמן ולהספיק לראות כמה שיותר כדאי להזמין כרטיסים לוותיקן מראש ולדלג על התורים. בכל זאת לא טסתם לרומא כדי לעמוד התורים ואתם רוצים להספיק לבקר בכמה שיותר אתרים ואטרקציות בבירת איטליה.

כרטיסים לוותיקן ברומא מחיר

כרטיסים לוותיקן ברומא נמכרים במחירים שונים ותלוי מה הם כוללים. יש כרטיסים משולבים שכוללים גם את מוזיאון הוותיקן וגם את גני הוותיקן והם זולים ומשתלמים יותר. סיור יעלה לכם כמובן יותר ועם מדריך ישראלי המחיר יעלה עוד יותר. אם כבר הגעתם לרומא כדאי לראות את כל מה שהוותיקן יכול להציע לכם כי זה באמת מקום מדהים שלא מגיעים אליו כל יום עם המון יופי, היסטוריה ואמנות. אם תזמינו כרטיסים לוותיקן ברומא מראש וגם כרטיסים לקולוסיאום ברומא מראש תוכלו להספיק את שניהם באותו יום ואפילו להספיק עוד אתרים מרכזיים ברומא ולנצל את הימים שאתם שם עד תום.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור למוזיאון והקפלה הסיסטינית במחיר מיוחד!

היכנסו לרכישת כרטיס VIP עוקף תור לגני הוותיקן, המוזיאונים ולקפלה הסיסטנית במחיר מיוחד!

היכנסו להזמנת כרטיסים לתאריכים מאוחרים!

הזמנת כרטיסים לוותיקן
כרטיסים לוותיקן ברומא

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים לוותיקן ברומא אונליין:

 1. הכל היה מושלם. הלכנו ישירות למוזיאון בלי לחכות בכלל כי קנינו כרטיסים לוותיקן ברומא מראש. מזל כי היו כל כך הרבה אנשים בתור.
 2. מוזיאון הוותיקן והגנים אלו מקומות שחייבים להיות בהם כשאתם ברומא. גם אם אתם לא חובבי אומנות תישארו המומים.
 3. שווה כל דולר ששילמתי על זה. התורים הם מאוד ארוכים אפילו בשעות הבוקר המוקדמות. ביקור ברומא לא שלם בלי לבקר בוותיקן.
 4. מקום מדהים. חסכנו המון זמן בגלל שקנינו כרטיס לוותיקן עוקף תור.
 5. המחיר נהדר וזה עבד מושלם! השתמשתי באפליקציה כדי לקבל ולהציג את הכרטיס לוותיקן גם כשהייתי במצב לא מקוון.
 6. קניתי כרטיסים לוותיקן ללא תור והכניסה למוזיאון הוותיקן הלכה בצורה פשוטה וחלקה!
 7. ביקרנו במוזיאונים של הוותיקן ביום שבת. עקפנו את התור, הגענו לשם כרבע שעה קודם, החלפנו את השובר עם הכרטיסים שלנו ונכנסנו.
 8. ממש טוב להזמין מראש, לא היינו צריכים לחכות בשום תור! היה מהיר מאוד ויעיל.
 9. מקום שווה והדילוג על התור כל כך פשוט. וגם ביום חם מאוד אתה רק רוצה להיכנס פנימה, בילינו שעתיים כדי לראות את כל המוזיאון. ממליץ לכולם.
 10. הכל היה נהדר. התמזל מזלנו שקנינו כרטיס עוקף תור. נכנסנו לגלריה הראשונה תוך 10 דקות. קל לקנות וקל לשימוש במחיר משתלם.
 11. אני בהחלט ממליץ. נכנסנו פנימה בתוך כמה דקות, ואילו התור הגיע למורד הרחוב.
 12. דילוג על התור היה חשוב מאוד בביקורי במוזיאונים של הוותיקן ובקפלה הסיסטינית. היו הרבה אנשים ובמקרה שלא היה לי כרטיס עוקף תור זה יכל לקחת לי הרבה זמן להגיע פנימה. קניית כרטיסים למוזיאון הוותיקן ללא תור עשו לי את הביקור ברומא נוח יותר.
 13. הזמנו דרך האתר כרטיסים ברגע האחרון למוזיאון הוותיקן. הם נמסרו מהר וזה היה שווה את זה לגמרי ובמחיר מצוין.

 14. מקום חובה ברומא. לא לפספס בשום מצב ולהזמין כרטיסים מראש. הזמנת כרטיסים לוותיקן זה תהליך פשוט שחוסך המון זמן.

 15. בילינו 4 שעות במוזיאון ובגני הוותיקן ובגלל שהזמנו כרטיסים מראש הספקנו גם להגיע לאתרים נוספים ולאכול במסעדה טובה ליד הוותיקן.
 16. כרטיסים לוותיקן ברומא מראש זה לגמרי חובה למי שרוצה להגיע אל מוזיאון הוותיקן ולא רוצה להמתין הרבה זמן בתור.