כרטיסים לוותיקן ללא תור

כרטיסים לוותיקן ללא תור או כרטיסים לותיקן עוקפי תור חוסכים לנו שעות ארוכות בתור ארוך מאוד ומייגע שיש בדרך כלל לותיקן וכך מפנים לנו יותר זמן לטייל בפנים מוזיאון הוותיקן ולהתרשם מכל פריטי האומנות הנדירים שיש בו והציורים היפים שיש על קירותיו והפסלים המרהיבים.

יש מעט אנשים שעדיין מתלבטים לגבי קניית כרטיסים לוותיקן ללא תור או לותיקן ולא רגילים לבצע הזמנת כרטיסים לאתרים מרכזיים ברומא באינטרנט אבל רוב האנשים מבינים שהזמנה באינטרנט מקצרת לנו תהליך ומקלה עלינו את החיים, במקרה שלנו זה חוסך לנו שעות של המתנה ארוכה ומייגעת. אז אל תתלבטו!

כרטיסים לוותיקן ללא תור ניתן לקנות מראש באתרים מאובטחים שנותנים גם מחיר מיוחד לותיקן כולל למוזיאון והגנים, גם חוסכים תור ארוך ומתיש של שעות וגם מאפשרים לכם להציג את הכרטיסים דרך הסלולרי מבלי צורך להדפיס אותם. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור תאריך הגעה לוותיקן, מספר כרטיסים, תשלום וזהו. לאחר התשלום תקבלו אישור תשלום למייל ותוכלו להציגו בכניסה למוזיאון הוותיקן.

היכנסו להזמנת כרטיסים לתאריכים מאוחרים!

מדינת הוותיקן היא אחת מהמקומות והאתרים הכי מבוקשים ברומא איטליה ובכלל בעולם. זהו מקום מושבו של האפיפיור שעורך אחת לחודש תפילה המונית ברחבת הוותיקן וביום הזה הכניסה היא חינם אך התורים ממש מטורפים וחלקים מהוותיקן סגורים.

מוזיאון הוותיקן הוא אחד מהמוזיאונים הגדולים והמפוארים בעולם ורבים נוהרים אליו כדי לחזות ביצירות אומנות נדירות ומרשימות ומוכנים לעמוד שעות בתור. אך במקום לעמוד שעות בתור מומלץ לבצע הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור למוזיאון הוותיקן וכך לחסוך לעצמכם כאבי ראש ורגליים בעמידה מתישה בתור למוזיאון.

מוזיאון הוותיקן מכיל מעל 20,000 יצירות אמנות מיוחדים שכוללים פסלים יפהפיים, ציורים מרהיבים, פריטים ארכיאולוגים ופרטי אומנות יקרים שנאספו על ידי כמה אפיפיורים במהלך מאות השנים האחרונות, מוזיאוני הוותיקן מורכבים ממספר מוזיאונים, גלריות וחדרים שונים, שכל אחד מהם כולל אוסף עצום של ציורים ופסלים בעלי שם עולמי. תוכלו גם לשלב סיור בותיקן עם מדריך באנגלית.

יש כל כך הרבה מה לראות וזה קל להתבלבל מכל השפע שיש למוזיאון להציע. למרות שלא תספיקו לראות הכל בביקור אחד ולכן חבל שתבזבזו זמן של שעות בעמידה בתור אליו ובמקום זה רכשו כרטיסים למוזיאון הוותיקן ללא תור במחיר מיוחד ובזמן שחסכתם תספיקו לראות הרבה יותר יצירות אומנות ופריטים ארכיאולוגים במוזיאון. כרטיסים לוותיקן ללא תור עולים לכם בדיוק או אפילו פחות מכרטיסים בקופה, אז למה לחכות שעות ארוכות בתור? לא הגעתם לרומא כדי להתענות בתורים.

היכנסו לרכישת כרטיס משולב לוותיקן עם המוזיאון!

כרטיסים לוותיקן ללא תור משולב גני הוותיקן עם מוזיאון הוותיקן

גני הוותיקן ממוקמים מאחורי המוזיאונים של הוותיקן והם נחשבים לאחד החצרות הפרטיות הגדולות ומרשימות ביותר שקיימות בעולם. גני הוותיקן מלאים מזרקות, פסלים ועצים שמעניקים לא מעט פינות מוצלות ונעימות. זה המקום שבו האפיפיור מטייל כשהוא צריך קצת זמן לעצמו. בעבר זו הזדמנות נהדרת בשבילכם להיכנס לעולם של הותיקן ולהרגיש חשובים.

כרטיסים לוותיקן ללא תור או לותיקן ניתן ואף מומלץ לשלב עם גני הוותיקן והמוזיאונים וכך לקבל חוויה מושלמת ומרהיבה של כל היופי שיש למדינת הוותיקן להציע לכם. מחיר הכרטיס המשולב משתלם מאוד בקניה באתר וניתן לקבל גם הנחה לסטודנטים ונוער.

הקפלה הסיסטינית כרטיסים

הקפלה הסיסטינית היא כנסיה במרכזו של הוותיקן ויש בה את אחת מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם. תשע סצינות מתוך ספר בראשית צוירו על התקרה על ידי הצייר המפורסם מיכלאנג’לו. את הקפלה הסיסטינית ניתן לשלב גם יחד עם כרטיסים לוותיקן ללא תור ולהנות מעוד יצירות אומנות נדירות שיש למדינת הוותיקן להציע לכם בעת שהותכם ברומא. החדרים בקפלה הסיסטינית די עמוסים ומומלץ להגיע מוקדם כדי לדלג על העומסים הכבדים.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור למוזיאון והקפלה הסיסטינית במחיר מיוחד!

היכנסו לרכישת כרטיס VIP עוקף תור לגני הותיקן, המוזיאונים ולקפלה הסיסטנית במחיר מיוחד!

איך מזמינים כרטיסים לוותיקן ללא תור

תהליך הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור באינטרנט הוא פשוט מאוד. כל מה שצריך לעשות זה לבחור תאריך בטבלה שנמצאת למעלה מצד שמאל בדף, בוחרים את סוג הכרטיס ומזמינים. מיד אחרי הזמנת הכרטיסים תקבלו מייל עם הכרטיס במסמך PDF ותוכלו להציג אותו בסלולרי שלכם אפילו בלי אינטרנט. תהליך של דקות ספורות שיעזור לכם לדלג על התור בקלות. חשוב מאוד לדעת שמספר הכרטיסים לוותיקן הוא מוגבל ואם לא תזמינו שבוע מראש לפחות כרטיסים לוותיקן ללא תור לא בטוח שיהיו לכם כרטיסים וכך תמצאו את עצמכם מגיעים לרומא מבלי אופציה להיכנס לאתר הכי חשוב בה. ההזמנה של כרטיסים לוותיקן ללא תור מתבצעת באתר הכרטיסים “טיקטס” שהוא אחד צאתרי הכרטיסים הגדולים בעולם עם שירות לקוחות מצוין שעובד סביב השעון ונותן מענה מהיר לכל פניה.

היכנסו לרכישת כרטיס עוקף תור למוזיאון והקפלה הסיסטינית במחיר מיוחד!

הזמנת כרטיסים לוותיקן ללא תור בהנחה לסטודנטים וצעירים

כרטיסים לוותיקן ללא תור או כרטיסים לותיקן  עוקפי תור ניתן לרכוש בהנחה לסטודנטים עד גיל 25 בהצגת תעודה בכניסה או לצעירים עד גיל 18 באתר ויש עוד הנחות למוזיאונים ואתרים נוספים. כשאתם בוחרים תאריך ושעה האתר יציג לכם מחיר רגיל ומחיר סטודנט מוזל עם הנחה שיכולה להגיע ליותר מ20% וזה חסכון של לא מעט כסף.

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים לוותיקן ללא תור מתוך אתר הכרטיסים שאנחנו עובדים איתו:

 1. הכל היה מושלם. הלכנו ישירות למוזיאון בלי לחכות בכללכי קנינו כרטיסים לוותיקן מראש, בכל מקרה היו כל כך הרבה אנשים בתור.
 2. מוזיאון הוותיקן זה מקום שחייבים להיות בו כשאתם ברומא. גם אם אתם לא חובבי אומנות תישארו פעורי פה.
 3. שווה כל סנט ששילמתי על זה. התורים הם סופר ארוכים אפילו בשעות הבוקר המוקדמות. ביקור ברומא לא שלם בלי לבקר במוזיאון הוותיקן.
 4. מדהים. חסכנו המון זמן בגלל שקנינו כרטיסים לוותיקן ללא תור ובזכות זה הספקנו עוד כמה אתרים באותו יום.
 5. המחיר נהדר וזה עבד נהדר! השתמשתי באפליקציה כדי לקבל להציג את הכרטיס לוותיקן גם כשהייתי במצב לא מקוון.
 6. קניתי כרטיסים לוותיקן ללא תור והכניסה למוזיאון הוותיקן הלכה בצורה חלקה ומהירה!
 7. ביקרנו במוזיאונים של הוותיקן ב -1.30 ביום שבת. עקפנו את התור, הגענו לשם כרבע קודם, החלפנו את השובר עם הכרטיסים שלנו ונכנסנו.
 8. ממש טוב, לא היינו צריכים לחכות בשום תור! היה מהיר מאוד ויעיל. המוזיאון מדהים ומומלץ.
 9. מאוד שווה ביקור והדילוג על התור כל כך פשוט. וגם ביום חם מאוד בחודש יולי אתה רק רוצה להיכנס פנימה, בילינו שעתיים כדי לראות את כל המוזיאון. שווה את זה ומומלץ בחום.
 10. הכל היה נהדר. התמזל מזלנו שקנינו כרטיס עוקף תור. נכנסנו לגלריה הראשונה תוך 10 דקות. קל לקנות וקל לשימוש במחיר טוב. תודה.
 11. אני בהחלט ממליץ. נכנסנו פנימה בתוך כמה דקות, ואילו התור הגיע למורד הרחוב.
 12. דילוג על התור היה חשוב מאוד בביקורי במוזיאונים של הוותיקן ובקפלה הסיסטינית. היו הרבה אנשים ובמקרה שלא היה לי כרטיס עוקף תור זה יכל לקחת לי הרבה זמן להגיע פנימה. קניית כרטיסים למוזיאון הוותיקן ללא תור עשו לי את הביקור ברומא נוח יותר.
 13. כמו עם הזמנת כרטיסים הוותיקן שלנו, גישה מהירה וקלה למוזיאון הוותיקן. תור נפרד למי שכבר יש כרטיסים. לא בטוח אם יש לנו מזל או מה – הזמנו עבור 1130 ונשארנו בקפלה הסיסטינית קצת יותר, היה תפילה וידוי במהלך השהייה, ואז ארוחת צהריים ב2 אחר הצהריים. הצלחנו לתפוס את המסה. תודה לכם, זה עשה את חווית הוותיקן בלתי נשכחת. 

 14. הזמנו דרך האתר כרטיסים ברגע האחרון למוזיאון הוותיקן. הם נמסרו מהר וזה היה שווה את זה לגמרי. אין ספק שאחזור לפה שוב.

 15. תהליך ההזמנה היה קל מאוד לביצוע. התקשיתי להזמין עם אתר הוותיקן ישירות, אתר טיקטס סיפק את חוויית המשתמש הטובה ביותר.
 16. גדול! הכל היה בדיוק כפי שהובטח וההוראות היו ברורות. לא חיכינו בכלל – אתה פשוט מדלג על התור ונכנס בקלות למוזיאון הוותיקן.
 17. אני שמח שקניתי את כרטיסים למוזיאון הוותיקן דרך האתר. זה היה כל כך קל לשימוש ושירות הלקוחות שלהם חזר אלי מהר כאשר היתה לי שאלה. חסכתי שעות של המתנה עם הכרטיסים האלה. הכל נשמר בטלפון החכם שלי ללא צורך להדפיס. אני גם מעריך את ההוראות מפורטות הם בדוא”ל שלי, ידעתי בדיוק לאן ללכת. הייתי קונה שוב מאתר זה, זה היה מהיר מאוד!
 18. ההסברים היו מושלמים, דילגנו על התור של הכרטיסים לוותיקן, הבדיקה הבטחונית היתה פחות מ-5 דקות. בהתחשב כמה חם היה בחוץ, אני שמח שלא הייתי צריך לחכות בתור לרכוש כרטיסים. אשתמש שוב בשירות הזה בעתיד.
 19. היה קל מאוד! קנינו כרטיסים לוותיקן אתמול בלילה. PDF עובד מצויין אז אתה אפילו לא צריך אינטרנט. פשוט לדלג על התור.
 20. אנשים נחמדים ומקסים ומעניין לשהות במוזיאון הוותיקן! מקווה להגיע שוב בעתיד.
 21. כל פינה מדהימה במוזיאון הותיקן. מזל שקנינו כרטיסים מראש. היו תורים ממש מטורפים וחם נורא. ריחמתי על האנשים שעמדו שם.
 22. הזמנו בקלות ונכנסו בקלות. היה ממש מעניין וההדרכה בפנים עזרה לנו מאוד והעשירה את הידע שלנו. 
 23. הזמנו כרטיסים לוותיקן ללא תור ונכנסנו מהר ובקלות. ההזמנה הייתה פשוטה ומהירה.
 24. הזמנו באתר כרטיסים לוותיקן ולקולוסיאום ועקפנו את כל התורים בלי בעיות. 
 25. כרטיסים לוותיקן ללא תור זה גאוני. זה חוסך המון זמן ומדהים איך יש אנשים שעדיין עומדים בתור לקופות.
 26. הזמנו כרטיסים לוותיקן ללא תור ביחד עם גני הוותיקן ברומא ויכולנו לעקוף את התור ולהיכנס בלי בעיה פנימה. 
 27. חבל שלפני כמה שנים לא היו כרטיסים לוותיקן ללא תור ונאלצתי לשרוף שעתיים בתור ארוך. לא מצליח להבין איך אנשים עדיין עומדים בתור בוותיקן במקום להזמין מראש.
 28. חוויה מרתקת. בילינו 4 שעות במוזיאון ובגני הוותיקן ובגלל שהזמנו כרטיסים מראש הספקנו גם להגיע אל הקולוסיאום ברומא והגטו היהודי.
 29. אל תפספסו את החוויה המיוחדת של הוותיקן וגני הוותיקן כשאתם ברומא. זה לגמרי חובה לכל מי שמגיע לרומא ולא רק לחובבי אמנות.
 30.  אוסף עצום ומרשים של אמנות שלא תראו בשום מקום אחר באירופה. לפני שאתם בכלל טסים לרומא תזמינו כרטיסים לוותיקן ללא תור כי התורים כאן בקופות ארוכים מאוד, גם בחורף וחבל לקחת סיכון ולבזבז סתם זמן יקר.