כרטיסים לליגה האיטלקית

כרטיסים לליגה האיטלקית בכדורגל הפכו להיות מבוקשים מאוד מאז הצטרפותו של כריסטיאנו רונאלדו מריאל מדריד אל יובנטוס. המעבר עורר את כל הליגה האיטלקית וכיום לא רק כרטיסים ליובנטוס מבוקשים מאוד אלא גם כרטיסים למילאן, לרומא, לאינטר, לנאפולי וקבוצות גדולות נוספות ובעיקר לליגת האלופות נגד קבוצות בכירות באירופה ומשחקים בליגה האיטלקית הסרייה A בין הקבוצות הגדולות באצטדיונים כמו סן סירו של מילאן ואינטר, אליאנץ של יובנטוס, האולימפיקו של רומא ולאציו וסאן פאולו של נאפולי.

הליגה האיטלקית היא אחת משלושת הליגות הטובות באירופה ומשחקות בה 20 קבוצות, כאשר יובנטוס שולטת ביד רמה בליגה והיא מחזיקה בשיא האליפויות בליגה ובסגל אדיר בראשות כריסטיאנו רונאלדו ובתקציב גבוה משמעותית משאר הקבוצות בליגה האיטלקית. עד הצטרפותו של כריסטיאנו רונאלדו ליובנטוס מחיר כרטיסים לליגה האיטלקית היה די זול יחסית לליגות הבכירות באירופה אבל מאז שהוא הצטרף המחירים עלו בצורה משמעותית בגלל הביקוש הרבה וכל קבוצה שמארחת את יובנטוס מקפיצה את מחירי הכרטיסים בצורה משמעותית ועושה “קופה” גדולה.

כרטיסים לליגה האיטלקית
כרטיסים לליגה האיטלקית בשילוב סיור באצטדיון

אם אתם רוכשים כרטיסים לליגה האיטלקית למשחקי מילאן או אינטר באצטדיון האולימפיקו תוכלו להגיע מספר שעות לפני המשחק אל סיור באצטדיון סן סירו ולקבל חוויה מיוחדת שכולל ביקור בחדרי ההלבשה ומנהרת השחקנים, ביקור בתא הכבוד קרוב לדשא וגם כניסה אל המוזיאון של האצטדיון, שם תוכלו לראות חפצים היסטוריים של מילאן ואינטר כולל תלבושות משחק, צלחות אליפות, כדורי רגל ישנים, חפצים היסטוריים, גביעים שונים כולל של ליגת האלופות והגביע האיטלקי וגם לראות בובות בגודל טבעי של שחקני עבר של שני מועדוני הפאר.

כרטיסים לליגה האיטלקית מחיר

מה המחיר של כרטיסים לליגה האיטלקית בכדורגל? מחיר כרטיסים הוא לא משהו קבוע והוא בהחלט משתנה ותלוי בקבוצות שמשחקות ובמיקום של המושב באצטדיון. כרטיסים למשחקים של יובנטוס גם בבית וגם בחוץ נחשבים ליקרים ביותר, אבל אם תלכו למשחק ביתי של יובנטוס נגד קבוצות קטנות כמו אמפולי, קייבו או בולוניה תשלמו מחיר זול יחסית על הכרטיס למשחק כי אוהדי יובנטוס לא מתעניינים בסוג כזה של משחקים. כרטיסים לליגה האיטלקית למשחקים של קבוצות קטנות נגד קבוצות קטנות או בינוניות אחרות לא יעלו לכם הרבה, אבל ספק אם תרצו ללכת לראות משחקים כאלה.

מרכיב חשוב נוסף שמשפיע על מחיר הכרטיסים לליגה הוא המיקום, כאשר אם יושבים מאחורי השערים המחירים זולים יותר והמחירים מתחילים לעלות ככל שקרובים יותר לאמצע המגרש ולדשא. אנחנו מציעים שאם כבר השקעתם כסף על טיסה ומלון שווה לכם להשקיע קצת יותר כסף בקניית כרטיס ולא לשבת מאחורי השער אלא באמצע במקום שתועלו לראות טוב ולהיות קרובים. לא צריך לקנות את הכרטיס היקר ביותר אלא משהו באמצע שגם לא יהיה יקר מידי וגם יאפשר לכם לראות את המשחק טוב.

כרטיסים לליגה האיטלקית או חבילות ספורט

ללא מעט אנשים יש התלבטות בין האם לרכוש חבילות ספורט לליגה האיטלקית או לרכוש כרטיסים לליגה האיטלקית בנפרד ולהזמין טיסה ומלון בנפרד. בדרך כלל לרכוש כרטיסים לליגה האיטלקית בנפרד ולא חבילות ספורט יעלה לכם זול יותר. פשוט מזמינים כרטיס טיסה ישירות מחברת התעופה, מזמינים מלון מאתרי מלונות ואת הכרטיס למשחק רוכשים מחברה אמינה לרכישת כרטיסים למשחקי כדורגל ואם מדובר במשחק זניח שלא צפוי להיות מול אצטדיון מלא עדיף לרכוש באצטדיון עצמו ביום המשחק וכך להשיג כרטיס זול יותר. כמובן שבמשחקי צמרת לא תצליחו לרכוש כרטיסים באצטדיון אלא לרכוש הרבה לפני המשחק.

Serie A tickets