כרטיס מוזיאונים ונציה פס

כרטיס מוזיאונים ונציה שנקרא גם ונציה פס מאפשר לכם להנות ממגוון מוזיאונים בונציה והכל בכרטיס אחד במחיר מוזל.  כרטיס מוזיאונים ונציה מאפשר לכם כניסה ללא פחות מ-11 אטרקציות בונציה ומוזיאונים מרתקים כולל ארמון הדוג’ה, מוזיאון ההיסטוריה הלאומי, המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה, מוזיאון הזכוכית, מוזיאון התחרה, ביתו של קרלו גולדוני, פלאצו מוסניגו, מוזיאון קורר, קה רזוניקו ועוד. תקבלו כניסה גם לאירועים מיוחדים ולא יהיה לכם משעמם לרגע.

אחת האטרקציות המרכזיות בכרטיס ונציה פס היא ארמון הדוג’ה בונציה שהוא ארמון שבנוי בסגנון גותי ונמצא סמוך לכיכר סן מרקו ובזיליקת סן מרקו, ברובע סן מרקו. כרטיס מוזיאונים ונציה תקף ל-7 ימים מהכניסה לאטרקציה או המוזיאון הראשון וזה מאפשר לכם להגיע אל לפחות רוב האטרקציות והמוזיאונים ללא לחץ ולהספיק לא מעט שזמן שהותכם בונציה. אין כל כך הרבה אטרקציות ומוזיאונים בונציה וכרטיס המוזיאונים די מכסה את הרוב. הכרטיס לא כולל תחבורה ציבורית ולא מדריך אודיו או סיורים מודרכים.

כרטיס מוזיאונים ונציה
כרטיס מוזיאונים ונציה מחיר

מחיר כרטיס המוזיאונים ונציה פס הוא רק 27 יורו וזה ממש משתלם כי במחיר הזה אתם מקבלים 11 אטרקציות ומוזיאונים ובחשבון פשוט זה יוצא קצת יותר מ-2.5 יורו לאטרקציה שזה ממש זול, אפילו יותר זול מריבוע פיצה ממוצע בפיצרייה. ילדים בגילאי 6-14 ישלמו 20.5 יורו וכך גם סטודנטים עד גיל 26 ופנסיונרים מגיל 65 ומעלה. ילדים מתחת לגיל 6 נכנסים חינם. מומלץ לרכוש כרטיס מוזיאונים מראש אונליין כדי שלא תצטרכו לעמוד בתור לקופה ולבזבז זמן מיותר במקום להספיק עוד מוזיאון. ניתן להציג את הכרטיס באמצעות הסלולרי ואין צורך להדפיסו. מיד לאחר ההזמנה אתם מקבלים את הכרטיס למייל ובאמצעות SMS ויכולים להיכנס בקלות ללא תור.

היכנסו לרכישת כרטיס מוזיאונים ונציה במחיר מיוחד!
כרטיס מוזיאונים ונציה שעות פתיחה

ארמון הדוג’ה פתוח מראשון עד שבת 8:30-17:30 ומומלץ להגיע מוקדם בבוקר. יתכנו שינויים בשעות הפתיחה בחגים לועזיים, מומלץ להתעדכן באתר. זמן השהיה באתר הוא שעה וחצי עד שלוש. שעות העומס הן 11:00-15:00 .

רוב המוזיאונים פתוחים בראשון עד שבת בין השעות 8:00-17:00 ובחודשי האביב והקיץ נסגרים שעה אחת מאוחר יותר. מומלץ להתעדכן באמצעות האינטרנט בשעות הפתיחה לפני ההגעה.

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיס מוזיאונים ונציה באתר:

  1. הזמנו את הכרטיס באתר ועקפנו כמה תורים מאוד ארוכים וזה חסך לנו הרבה זמן. סה”כ הספקנו 5 אטרקציות ומוזיאונים ב-3 ימים, כך שהכרטיס השתלם לנו מאוד.
  2.  קל לשימוש אבל רק שווה את זה אם אתה מתכנן לראות את הרוב ברשימה. אנחנו הספקנו 6 מוזיאונים והיה ממש שווה.
  3.  ערך מצוין לכסף, במיוחד כאשר אנו מגיעים לונציה פעמיים בשנה, כך שזה ייתן לנו גישה מלאה למוזיאונים.
  4.  יום מצוין. לא מחכים בתור בכלל כשקונים כרטיסים מראש. בדיקה בטחונית קטנה ואתה נכנס.
  5.  תמורה מצויינת עבור הכסף. אידיאלי אם אתם מתעניינים במוזיאונים. מערכת קלה מאוד לקניית כרטיסים. עוקפים את התור בקלות.
  6.  אהבנו את התמורה לכסף ואת הגמישות של 7 ימים של שימוש ולהיות מסוגלים להספיק את כל המוזיאונים שתכננו! בכל המוזיאונים הצגנו את הכרטיס בסלולרי.
  7.  קל להזמנה ולשימוש. אתה יכול לקחת את ההורדה של הכרטיס לכל המוזיאונים ולהיכנס בלי שום בעיה.
  8.  נהדר שיש כרטיסים שלא צריך להדפיס אותם ולא היו בעיות להשתמש בהם בכל המוזיאונים שביקרנו בהם.
  9.  כרטיס המוזיאונים הכי משתלם שנתקלתי בו. גמישות רבה.
  10. קניית כרטיסים הייתה פשוטה מאוד. אתם יכולים להיכנס למוזיאון קורר, הארכיול. המוזיאון והביבליוטק עם כרטיס אחד.