לה סקאלה מילאנו

לה סקאלה מילאנו באיטליה הוא אחד מבתי האופרה המפורסמים ביותר בעולם. המבנה הנוכחי הוא התיאטרון השני באתר, כאשר שריפה כילתה את הראשון. התיאטרון החדש במילאנו נבנה במיקום הקודם של כנסיית סנטה מריה אלה סקאלה, ממנה קיבל התיאטרון את שמו. הכנסייה שוחררה מקדושתה ונהרסה, ובמשך שנתיים נבנה התיאטרון עד להשלמתו ופתיחתו מחדש בשנת 1778.

לה סקאלה מילאנו נודע במהרה כמקום המפגש המוביל לאצילי מילאנו ועשיריה וזאת בגלל שכדי לממן את בניית המבנה מכרו תאי צפייה פרטיים שעוצבו וקושטו ע”י בעליהם. באותם ימים לא היו מושבים בתיאטרון והקהל צפה בהצגות בעמידה. מעל התאים, היה בלה סקאלה יציע שנקרא “לוג’ונה”, שממנו יכלו צופים חובבי אופרה, שאינם עשירים כל כך, לצפות במופעים ולהעביר ביקורת כאוות נפשם או להחמיא למופע. כמו רוב התיאטראות בתקופה ההיא באיטליה, לה סקאלה מילאנו שימש גם כקזינו, דבר שאם היה קיים היום, בטוח היה מושך אליו לא מעט ישראלים. התיאטרון נסגר לשיפוצים בינואר 2002 עד נובמבר 2004 במיזם של האדריכל מטיצ’ינו, מריו בוטה. בתקופת הסגירה, הועברה חברת האופרה אל התיאטרו דֶלְיִי ארצ’ימבולדי החדש, הרחק ממרכז מילאנו.

היכנסו להזמנת כרטיסים לסיור!

אם כל מה שאתם יודעים על אופרה הוא כמה שירים משנות ה-80, פנטום האופרה, ונברשת מתרסקת, בואו ללמוד יותר על לה סקאלה מילאנו עם סיור בבית האופרה הקסום, ללמוד על האמנים הגדולים ביותר, ולראות במוזיאון אוסף מדהים של אמנות וכלי נגינה. כאחת מבתי האופרה החשובים ביותר בעולם ואולי החשוב שבהם, לה סקאלה מילאנו הוא אולי יפה יותר ורומנטי מכל כנסיה או קתדרלה בעולם.

הצטרפו למדריך לסיור מרתק בבניין האייקוני הזה במילאנו ותוכלו לראות היכן הופיעו יצירות הבכורה של יצירותיהם של רוסיני, פוצ’יני ורדי, האהובים על איטליה. צפו בעיצוב המפואר, בהיסטוריה של המבנה, בתאי הצפייה המפוארים עם הקטיפה האדומה ובאולם המפואר והגדול עם 3000 המקומות. במוזיאון התיאטרון של לה סקאלה מילאנו, תוכלו למצוא אוסף של תלבושות עתיקות וכלי נגינה, וכן רהיטים, פסלים וגלריה של דיוקנאות ופסטיבלים המתארים מוזיקאים מפורסמים וסיפוריהם. תוכלו גם לעמוד על הבמה, להסתכל על התיאטרון כולו ולהרגיש לרגע כמו שחקנים או זמרי אופרה איטלקיים. סיור בלה סקאלה מילאנו הוא מרתק ומעניין ומשהו שבהחלט שווה לעשות כשאתם במילאנו ומחפשים אתרים מרכזיים במילאנו שהם סמלים של העיר.

לה סקאלה מילאנו סיור מחיר

מחיר סיור בלה סקאלה מילאנו כולל מדריך החל מ-29 יורו, ילדים בגילאי 4-11 החל מ-19 יורו, עד גיל 3 חינם. מומלץ להזמין כרטיסים לסיור מראש כדי להבטיח את מקומכם בסיור ולא לפספס אותו. לאחר הזמנת כרטיסים לסיור אונליין תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם. משך זמן הסיור הוא בערך שעה ומומלץ להגיע אליו רבע שעה לפני.

היכנסו להזמנת כרטיסים לסיור!

כתובת התיאטרון: Via Filodrammatici 2, 20121, Milan

לה סקאלה מילאנו