מוזיאון אלפא רומיאו מילאנו

מוזיאון אלפא רומיאו במילאנו איטליה הוא אטרקציה לכל חובבי הרכב והנהיגה והזדמנות להכיר את ההיסטוריה של אחת מיצרניות המכוניות הגדולות באירופה שמייצרת את אחד הרכבים המהירים ביותר. מוזיאון אלפא רומיאו מילאנו הוא מוזיאון חדש ששופץ לאחרונה ומציג את הדנ”א הייחודי של אלפא רומיאו על פני שש קומות שמחולקים ל-4 נושאים, מציג את העבר, ההווה והעתיד של יצרנית הרכב עם למעלה מ-250 מכוניות, 150 מנועים ופריטים מעניינים נוספים שיחד מהווים חלום של כל מי שאוהב ומתעניין בעולם הרכב. המוזיאון מציג למעלה מ-100 שנים של היסטוריה של מודלים של החברה עם מגוון של מכוניות, רכבים מסחריים, קטרים של רכבות כולל רכבות קלות, טרקטורים, אוטובוסים ומספר סוגים של מנועים.

מוזיאון אלפא רומיאו מילאנו מאורגן בצורה תיאטרלית, רק תפעילו את המנוע ותתחילו לשייט בהיסטוריה של יצרנית הרכב האיטלקית ומכוניות המרוץ שהייתה אחראית על היצור שלהם במהלך השנים וההתפתחות שלהן. בתערוכת ציר הזמן, תלמדו כיצד אלפא רומיאו התפתחה כחברה מתחילתה הצנועה בשנת 1910 לתופעה הבינלאומית הנחשקת ביותר שהיא היום, עם הרבה כלי וינטאג ‘משופצים להפליא.

מבחינת היופי והסגנון, תוכלו להתפעל במוזיאון ואף להעריץ את הסגנון האיטלקי האינטימי אשר הגדירה אלפא רומיאו לאורך ההיסטוריה, ולראות את הסטייל המיוחד של המכוניות האיטלקיות.

מוזיאון אלפא רומיאו מילאנו איטליה מציע לכם חוויה נהדרת כאשר בחלק של מכוניות המרוץ תוכלו לראות פירוט של הקשרים ההדוקים של אלפא רומיאו עם מרוצי מכוניות, מן ההישגים שלה בגרנד פרי והישגים נוספים פורצי דרך בתחום. כדי לסגור את הביקור כמו שצריך אתם מוזמנים לקבל את התחושה של הרכב עם החוויה של קולנוע 4D, עם מסך פנורמי, אשר מכניס אתכם אל מושב הנהג כפי שאתם דרך אוסף של סרטים באוקטן גבוה כדי שתוכלו להרגיש את המהות של חווית הנהיגה באלפא רומיאו.

מוזיאון אלפא רומיאו מילאנו מחיר שעות פתיחה

מחיר כניסה אל מוזיאון אלפא רומיאו מילאנו הוא החל מ-12 יורו ורצוי לרכוש כרטיסים מראש כדי לחסוך את זמן ההמתנה בתור, במיוחד בתקופת הקיץ, סופי שבוע והחגים הלועזיים כשיש תורים לא קטנים. ילדים בגילאי 6-18 משלמים קצת פחות ממבוגר וילדים עד גיל חמש נכנסים חינם. אם תקנו כרטיסים מראש תוכלו להציג אותם בכניסה באמצעות הסלולרי בקלות ולא תצטרכו להדפיס. המוזיאון לא כלול בכרטיס מילאנו פס או בכרטיסים מוזלים אחרים של מילאנו.

שעות הפתיחה הן 10:00-18:00 כל יום, למעט יום שלישי שבו המוזיאון סגור. בתקופת החגים הלועזיים יתכנו שינויים בשעות הפתיחה ומומלץ להתעדכן באתר הכרטיסים לפני שמגיעים את המוזיאון. משך זמן הביקור במוזיאון הוא 3-4 שעות בערך. תוכלו לשלב באותו יום אטרקציה נוספת כמו סיור באצטדיון סן סירו או כל אטרקציה אחרת שתאהבו במילאנו. כדיל להיות קרובים לאטרקציות במילאנו מומלץ לבחור טוב איפה לישון במילאנו כדי להגיע לרוב האטרקציות במהירות.