מוזיאון המכוניות ניקוליס ורונה

מוזיאון המכוניות ניקוליס ורונה הוא מוזיאון מכוניות מגניב שמומלץ לא רק לחובבי מכוניות אלא לכל המשפחה. המוזיאון מציג מכוניות לאספנים מדגמים ישנים מתחילת עידן המכוניות ועד מכוניות פאר לאספנים שיעוררו בכם התפעלות. אין הרבה אטרקציות באזור אגם גארדה למעט גארדה לנד ועוד כמה אטרקציות קטנות ולכן כדאי לקפוץ אל מוזיאון המכוניות ניקוליס ליד ורונה ולבלות שם כמה שעות של כיף עם כל במשפחה. אם אתם לנים באזור ורונה תוכלו להגיע ברכב בנסיעה של בערך חצי שעה ואפילו פחות מזה.

מוזיאון המכוניות ניקוליס הוא מחווה לכלי התנועה לאורך ההיסטוריה. לאמיתו של דבר, האוסף הפרטי הזה כה נרחב, עד שזה פלא שהם אפילו מצאו את המקום לכל המיצגים. תוכלו לראות מאות מכוניות אספנות מיוחדות, אופניים, אופנועים, מכוניות מיניאטוריות, כלים צבאיים ממלחמות העולם הראשונה והשנייה, מנועים של מטוסי סילון, מכוניות מרוץ שזכו בפורמולה 1 ואפילו מטוסים קטנים בשמונה תערוכות. זה לא הכל, כי מחכה לכם גם עולם שלם של אוצרות מכניים עתיקים הכוללים מצלמות, שעונים עתיקים, מכונות כתיבה וכלי נגינה. זה אוסף של סקרנות. על גג המוזיאון תוכלו למצוא 2 מטוסי קרב איטלקיים ישנים.

מוזיאון המכוניות ניקוליס ורונה מצטרף ללא מעט מוזיאונים למכוניות שיש באיטליה כמו מוזיאון פרארי מודנה ומוזיאונים נוספים. זו הזדמנות מיוחדת לבקר במוזיאון מכוניות שלא פוגשים כל יום. מוזיאון המכוניות ניקוליס הוא גדול ומרשים ותוכלו לבלות בו שעה וחצי עד שעתיים. אין ספק שמדובר בבילוי זול יחסית לאטרקציות שיש באזור גארדה, בטח יותר זול מאשר כרטיסים לגארדה לנד המפורסם.

מוזיאון המכוניות ניקוליס כרטיסים מחיר

מוזיאון המכוניות ניקוליס בורונה הוא פופולרי מאוד ומומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש אונליין. מחיר כרטיס בקניה אונליין החל מ-12 יורו בלבד, ילדים בגילאי 6-10 החל מ-6 יורו בלבד, ילדים בגילאי 11-16 ופנסיונרים החל מ-10 יורו בלבד.

היכנסו להזמנת כרטיסים למוזיאון מראש בקניה מאובטחת!

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם כי הכרטיסים הם דיגיטליים.

שעות פעילות המוזיאון: ימים שלישי עד ראשון בין השעות 10:00-18:00, ביום שני סגור.

כתובת: Viale Postumia 71, 37069 Villafranca di Verona, Verona

מוזיאון המכוניות ניקוליס
מוזיאון המכוניות ניקוליס