מוזיאון השעווה רומא

מוזיאון השעווה רומא הוא מוזיאון נחמד שאמנם לא פופולרי כמו מוזיאון הוותיקן אבל עדיין שווה לקפוץ אליו לביקור והוא יחסית גם די זול. מוזיאון השעווה רומא הוא לא ברמה של מוזיאון מאדאם טוסו אמסטרדם ובטח לא ברמה של מוזיאון מאדאם טוסו לונדון אבל מצד שני אפשר בהחלט להעביר בו את הזמן בכיף ואומרים שיש בו את אוסף הבובות השלישי בגודלו בעולם.

מוזיאון השעווה רומא מציג את הדמויות ההיסטוריות של איטליה וקצת יותר מזה, מעורבב עם קצת זוהר של ימינו. התערבבו עם הכוכבים לפני שתלמדו על כמה דמויות מההיסטוריה. מיכלאנג’לו, פיקאסו, דנטה, אוסקר ווילד, ווינסטון צ’רצ’יל ולוצ’יאנו פבארוטי הם רק כמה דוגמאות לדמויות השעווה המוצגות במקום זה שממוקם ממש ליד פיאצה ונציה.

אל תצפו לרמה של מאדאם טוסו, חלק מהדמויות והתלבושות מעט פחות וטהורות, אבל זה רק מוסיף לקסם של האטרקציה הזו שנמצאת מחוץ למסלול החובה של אטרקציות מרכזיות ברומא. מוזיאון השעווה רומא מאפשר לכם גם גישה למעבדה בה נוצרות עבודות השעווה וזה רק מוסיף לעניין שיש במוזיאון החביב.

מוזיאון השעווה רומא כרטיסים מחיר

אמנם אין כאן תורים כמו אל הקולוסיאום ברומא אבל מומלץ להזמין כרטיסים מראש אונליין כדי לחסוך זמן. מחיר כרטיס החל מ-8 יורו בלבד.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי.

שעות פתיחת המוזיאון משתנות בהתאם לעונה ולחגים ויש להתעדכן באתר בעת ההזמנה. המוזיאון מתאים לילדים מתבגרים ואפילו קטנים ימצאו בו עניין. בקרבת המוזיאון יש לא מעט חנויות ותוכלו לאחר הביקור שלכם לעשות גם שופינג ולהסתובב באזור היפה הזה.

משך הביקור במוזיאון הוא בערך שעה, כך שכדאי לשלב את הביקור בו במסלול היומי שלכם ולא לחשוב שהוא יתפוס זמן משמעותי מהיום שלכם ברומא. יש לא מעט מוזיאונים ברומא שתוכלו לשלב יחד איתו באותו יום.

כתובת המוזיאון: Piazza SS. Apostoli, 68a, 00187, Rome

אנחנו ממליצים להזמין כרטיסים מראש לכל האטרקציות ברומא ובעיקר כרטיסים לוותיקן ללא תור שיכולים לחסוך להם שעות של המתנה וגם כרטיסים לקולוסיאום מראש כולל לסיורים.

מוזיאון השעווה רומא