מוזיאון לאונרדו דה וינצ’י רומא

מוזיאון לאונרדו דה וינצ’י רומא הוא חוויה לכל חובבי האמנות והמדע ולכל מי אוהב היסטוריה והוא נחשב לאחד המוזיאונים המעניינים ביותר ברומא ובכלל באיטליה. לאונרדו דה וינצ’י לא היה רק צייר מוכשר מאוד, הוא היה גם מדען, ממציא, קרטוגרף, גיאולוג, פציפיסט וצמחוני . מוזיאון לאונרדו דה וינצ’י רומא מציג תערוכה אקסקלוסיבית שמוציאה הכול, ממכונותיו המעופפות אל הציורים הפרודיאליים ביותר שלו. גלו את המחשבה הגאונית של איש הרנסנס המקורי בחוויית לאונרדו דה וינצ’י ברומא איטליה.

לאונרדו דה וינצ’י ידוע בזכות ציור המונה ליזה שנחשב לאחד הציורים המפורסמים ביותר בעולם. אבל יותר מאשר רק צייר, כמה מהרעיונות המתוארים שלו צפו את ההמצאות המהפכניות ביותר של זמננו, כולל האופניים, המסוק, הקשת והצנחן. אחד מחמשת המקומות כאן מוקדש ללימודים אלה. יש גם 22 רפרודוקציות של הציורים המפורסמים שלו, כולל המונה ליזה ואת החיוך המסתורי המפורסם שלה.

מוזיאון לאונרדו דה וינצ’י רומא מאפשר לכם להכיר את רוחב הגאונות של האיש הגדול באמצעות הקלטות אודיו, מכונות צבאיות, תצוגות אינטראקטיביות ואפילו הולוגרמות. אם אתם חוששים שכל הגירוי הזה עלול לעייף אתכם, אל תדאגו. כפי שאמר פעם האיש הגדול, “הלמידה לעולם לא ממצה את המוח”. אם חיפשתם מוזיאונים ברומא שיאתגרו לכם קצת את המוח הגעתם למקום הנכון.

מוזיאון לאונרדו דה וינצ'י רומא

מוזיאון לאונרדו דה וינצ’י רומא מוזיאון אינטראקטיבי שמציע לכם חמישה אולמות המכילים 50 המצאות מיוחדות של לאונרדו דה וינצ’י, החל ממכונות עפות ועד לחדר מסתורי של מראות. תוכלו לקבל תובנות נדירות על חייו ואישיותו המיוחדים באמצעות יצירות ויזואליות, הקלטות שמע ואפילו הולוגרמות! האם זה יוחנן המטביל או מרים המגדלית יושבת ליד ישו בסעודה האחרונה? תוכלו לגלות את המסתורין של הציור השנוי במחלוקת הזה בתעתיק המלא הראשון של איטליה.

מוזיאון לאונרדו דה וינצ'י רומא כרטיסים

זה אמנם לא מוזיאון הוותיקן אבל בכל זאת מומלץ להזמין כרטיסים אל המוזיאון מראש וזאת כדי לחסוך לעצמכם את זמן ההמתנה בתורים, שעלולים להיות ארוכים, במיוחד בקיץ, בחגים לועזיים ובסופ”ש. מחיר כרטיס כניסה הוא החל מ-12 יורו, ילד מגיל 5-15 ישלם 10 יורו ומתחת לזה הכניסה חינם. שעות הפתיחה הן ראשון-שבת בין השעות 10:00-19:00. בהזמנת כרטיס מראש באתר תוכלו להציגו באמצעות הסלולרי וללא צורך להדפיסו.

היכנסו לרכישת כרטיסים מראש!

ביקורות של אנשים שהזמינו כרטיסים אונליין דרך האתר:

  1. אפשרות טובה ללמוד על לאונרדו דה וינצ’י בלי ההמון, מידע מרתק ולמרות שהם לא היו יצירות אמנות המקורי והמצאות הם היו עותקים מושלמים ואנחנו מעריכים את הסגנון התיעודי של מדריכי האודיו, קל למצוא ולנווט וזה מוסיף המון לביקור במוזיאון וזה פשוט חוויה.
  2.  לאונרדו דה וינצ’י הוא אחד המוחות הגדולים ביותר בהיסטוריה האנושית. בקר במקום הזה כדי לקבל רק הצצה של הערך האמיתי שלו. היה ממש מרתק ולמדתי הרבה.
  3.  תערוכה מעניינת ועובדתית, למדתי הרבה יותר על לאונרדו דה וינצ’י מכפי שכבר ידעתי, ולבסוף יש לי הזדמנות לראות כמה מהמצאותיו ואמנותו מקרוב ובאופן אישי.
  4.  חוויית לאונרדו דה וינצ’י, ללא ספק, עלתה על הציפיות שלנו. התערוכה בוחנת את גאוניותו של דה וינצ’י במאמציו האמנותיים והמצאתיים באמצעות דוגמאות אינספור. ובכן שווה את הזמן!
  5. צוות ידידותי ועוזר. סיכוי נחמד להתנסות בהמצאות וללמוד על לאונרדו דה וינצ’י. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש כדי לעקוף את התור.
  6. פלא של מוזיאון! הרצון של לאונרדו דה וינצ’י לחקור ולעצב כל כך הרבה חפצים מרתק אותי. כל כך חכם, הייתי רוצה לראות יותר.