מוזיאון פרארי מודנה

מוזיאון פרארי מודנה איטליה הוא חובה לכל מי שאוהב את עולם הרכב ומרוצי המכוניות ורוצה לחזות בפלא הזה שנקרא פרארי. ההיסטוריה המפוארת של פרארי מתעוררת לחיים במוזיאון הפרארי המהיר, הספורטיבי והקסום. תוכלו לראות כאן זכיות במרוצי מכוניות פורמולה אחת, כולל F2008, הזוכה באליפות העולם של הבנאים, ולהתקרב לדגמי סדרות מיוחדים ומבריקים ועוד הרבה יותר.  תוכלו ללמוד את ההיסטוריה של 70 שנה של מותג המכוניות האיטלקי עם סמל הסוס המוכר.

מוזיאון פרארי מודנה איטליה ממוקם בעיירת הבית של פרארי, מאראנלו, ליד מודנה באיטליה ולא כמו שחלק מהאנשים חושבים שזה נמצא ברומא או מילאנו. המוזיאון מאפשר לכם לראות כמה מכוניות זוכות פורמולה אחת וללמוד על הניצחונות שלהם לאורך ההיסטוריה הארוכה של פרארי במרוץ היוקרתי. תוכלו לראות את 500 F2, אשר סייע לאלברטו אסקרי לזכות בפרס הראשון של הנהג המהיר בשנת 1952. תוכלו גם לדמיין איך זה להיות מאחורי ההגה של F2004 של פרארי שהייתה אחת ממכוניות המרוץ המובילות בפורמולה 1. מרבית המיצגים במוזיאון פרארי הם מכוניות מהעבר וההווה של החברה האיטלקית. בנוסף מוצגות במוזיאון מכוניות תצוגה חד פעמיות אשר לא הוצעו למכירה אף פעם, כמו פרארי 408. מידי פעם נערכת תערוכה מתחלפת במוזיאון כדי לרענן ולהביא משהו חדש. היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

מוזיאון פרארי אנזו

מוזיאון פרארי אנזו מציג סיור דרך חייו ועבודתו של נהג מרוצים ויזם אנזו פרארי, אביו של האימפריה פרארי. בתוך הבניין שמעוצב בצורה חלקה, תראו כמה מהמכוניות היפות ביותר שיוצרו אי פעם, וללמוד על האיש שהפך את החלומות שלו לתוך מציאות במהירות גבוהה. מוזיאון אנזו פרארי חוגג את חייו של המייסד האייקוני שלה, שחולל מהפכה בעולם של מרוצי מכוניות ועיצוב מכונית ספורט.

הביתן בגודל 2500 מ”ר נבנה בהשראת הקווים הקלאסיים של מכוניות מרוץ בשנת 1950 ובתים של אותה תקופה. כל 30 דקות, 19 מקרנים בהבחנה גבוהה הופכים את ההאנגר לקולנוע פנורמי, עם סרט מיוחד המוקדש להישגים ולמורשת של אנזו עצמו. אתם יכולים גם לבקר בסדנה המקורית של אביו הסמוכה, אשר שוחזרה למוזיאון מנוע פרארי, ואפילו לראות את החדרים שבהם גדל אנזו – מחווה הולמת לעבר, בהווה ובעתיד של אגדה מודרנית.

מוזיאון פרארי מודנה כרטיסים מחיר

מוזיאון פרארי מודנה הוא מוזיאון פופולרי ועלולים להיות תורים ארוכים בקופות שלו, במיוחד בסופי שבוע ובקיץ. לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהגיע ישר לכניסה למוזיאון במקום לבזבז זמן בקופות. מיד לאחר ההזמנה תקבלו את הכרטיסים למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי בלי להדפיסם. מחיר כרטיס למוזיאון פרארי או למוזיאון פרארי אנזו עולה החל מ-16 יורו, ילדים בגילאי 6-18 החל מ-6 יורו בלבד, פנסיונרים וסטודנטים החל מ-14 יורו, ילדים מתחת לגיל 6 חינם. כרטיס משולב לשני המוזיאונים החל מ-26 יורו.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

היכנסו להזמנת כרטיס משולב לשני המוזיאונים!

שעות פתיחה של המוזיאון: ימים ראשון עד שבת בין השעות 09:30-18:00.  

לנסיעת מבחן בפרארי במחיר של החל מ-100 יורו לחצו כאן!