מופע אופרה ברומא

אופרה ברומא איטליה זו חוויה מיוחדת ומרגשת לחובבי האופרה והתרבות. רומא מציעה לא רק אתרים היסטוריים כמו מוזיאון הוותיקן או הקולוסיאום אלא גם מגוון של מופעים של אופרה איטלקית קלאסית ואיכותית ששווה בהחלט להגיע ולהנות מהם באולמות מפוארים. אופרה ברומא נערכת לא מעט פעמים בכנסיות או מוזיאונים ברומא וזה נותן אווירה מיוחדת ומאפשרת לכם לא רק להנות מאופרה אלא גם מהמיקום המיוחד שלה. אספנו עבורכם מספר מופעי אופרה ברומא וגם אופציה להזמנת כרטיסים מראש.

אופרה ברומא רשימת מופעים כרטיסים מחיר

Capuchins Crypt – Music Art And Mystery מופע אופרה ברומא של מוסיקה אמנות ומסתורין שנערך בכנסיית סנטה מריה אימאקולטה. האירוע מתחיל בקונצרט ווקאלי מרתק שבו המוסיקה של מאסטרים של הקפלה הסיסטינית מהדהדים בתוך מקהלת הקפוצ’ינים, קפלה שבה נפגשו הנזירים יחד כדי להתפלל, שמורה לאורחים שלנו וממשיכה בסיור במוזיאון הקפוצ’ינים המארח את קריפט. האירוע מסתיים בכנסייה המיוחדת עם יצירות מופת. נערך בימי רביעי החל מ-17:30. משך המופע 70 דקות, מחיר כרטיס 30 יורו. מספר הכרטיסים מוגבל ורצוי לרכוש כרטיסים מראש.

היכנסו לרכישת כרטיסים!

Music In Bernini’s Rome + Traditional Roman Dinner מוסיקה ברומיני רומא וארוחת ערב רומית מסורתית שנערכת בסנטאנג’לו ברומא. זו תוכנית מוסיקלית עשירה הבוחנת את המורשת המוסיקלית המגוונת של המאה ה-17. הוא משלב את הקול ואת המכשירים המקוריים של התקופה עם מצגת של שיש, פסלים, ציורי קיר ופלאות אמנותיים. לאחר המופע אנו מציעים לכם את ההזדמנות להמשיך את החוויה שלכם עם הטעמים של רומא. דולצ’ה ויטה, מסעדה רומית מיוחדת מאוד בכיכר המאפשרת לך חוויה חושית מלאה על ידי דגימה של מיטב האוכל והיין שיש לרומא להציע. תוכלו ליהנות מצלחת פסטה מקומית ואחריה מנה עיקרית וקינוח מעולה תוצרת בית. נערך ב-20 בדצמבר ותאריכים נוספים נבחרים ב-18:30. משך המופע 65 דקות. מחיר כרטיס למופע כולל ארוחה 75 יורו, כרטיס למופע בלבד 20 יורו. מספר הכרטיסים מוגבל ורצוי לרכוש כרטיסים מראש.

היכנסו לרכישת כרטיסים כולל ארוחה!

היכנסו לרכישת כרטיסים למופע בלבד!

Opera Serenades By Night + Traditional Roman Dinner – אופרה סרנאדות בלילה וארוחת ערב רומית מסורתית בפאלאצו דוריה פמפילג’. לאחר הקונצרט האופרטי שלך בפלאצו דוריה פמפילג ‘. התוכנית האומנותית: חלק ראשון: דואטים מן האופרות האיטלקיות הטובות ביותר (ורדי, פוצ’יני, בליני, רוסיני). חלק שני: שירים נפוליטנים. רומא אופרה אומניה מציעה לכם הזדמנות לגלות עוד טעמים של רומא בארוחת ערב מיוחדת. במסעדה הנעימה “Bottega Italia”, הממוקמת ב Via Veneto 23/25, המוקדשת למטבח המקומי, תוכלו ליהנות מחוויה חושית מלאה עם מיטב המאכלים והיין שיש לרומא להציע. תוכלו ליהנות גם מפסטה מקומית ואחריה בשר וקינוח תוצרת בית. המופע נערך בימים שלישי ושישי ב-18:30. משך המופע 80 דקות. מחיר כרטיס למופע כולל ארוחה 94 יורו, כרטיס למופע בלבד 40 יורו. מספר הכרטיסים מוגבל ורצוי לרכוש כרטיסים מראש.

היכנסו לרכישת כרטיסים כולל ארוחה!

היכנסו לרכישת כרטיסים למופע בלבד!

Sounds And Visions Of Caravaggio צלילים וחזיונות של קרוואגיו – “חזיונות” הם יצירות מופת של אמנות הרנסנס כולל מספר רב של יצירות של קראוויגיו. “צלילים” הוא קונצרט של מוסיקה חיה שמנוגנת על מכשירים אותנטיים מהמאה ה-16. זוהי חוויה ייחודית באמת. הקולות והחזיונות של קראוויגיו כוללים סיור מודרך בגלריה היוקרתית היוקרתית והעתיקה ביותר של רומא. אוספים גדולים של ציורים, רהיטים, פסלים גלויים בגלריה כבר התאספו מאז המאה ה -16 על ידי משפחות איטלקיות מפורסמות ועשירות ומוצגים בחדרי הגלריה. האוסף כולל מעל 400 תמונות, כולל יצירות מופת של ברניני, רפאל, טיזיאנו, קראווגיו ועוד רבים אחרים. סיור מודרך זה מגיע עם הופעות מוסיקליות חיות מרתקות באולמות הארמון וקונצרט סופי ב”סאלה ג’וב” היפה. המופע נערך בימי שבת ב-14:30. משך המופע 65 דקות. מחיר כרטיס למופע 35 יורו. מספר הכרטיסים מוגבל ורצוי לרכוש כרטיסים מראש.

היכנסו להזמנת כרטיסים למופע!

כרטיסים לאופרה ברומא מומלץ להזמין מראש, כמו גם כרטיסים לוותיקן ללא תור או כרטיסים לקולוסיאום ברומא וזאת כדי לחסוך זמן של עמידה בתורים לקופות וכדי להבטיח את מקומכם כי מספר הכרטיסים מוגבל. כדי להיות קרוב למקומות בהם נערכים מופעי אופרה ברומא מומלץ להזמין מלונות מומלצים במרכז רומא ולהיות קרוב להכל מבלי להשתמש בתחבורה ציבורית.