מזרקת טרווי

מזרקת טרווי היא אחת מהאטרקציות המרכזיות ברומא והיא נחשבת לאזור מצוין לכל מי שרוצה להזמין מלונות מומלצים במרכז רומא וליהנות מכל מה שיש לאזור להציע.

מזרקת טרווי ברומא היא מזרקת משאלות שלפי המסורת הרומאית זורקים אליה מטבע ומבקשים משאלה. תוכלו לראות בתוך במזרקה לא מעט מטבעות של אנשים שביקשו משאלות וקיוו שהמזרקה תמלא להם אותן.

מזרקת טרווי, המזרקה הגדולה ביותר ברומא, היא ככל הנראה גם הידועה ביותר באמונות הטפלות והמסורות המקיפות אותה. לפי האמונה, אם אתה זורק מטבע עם יד ימין על הכתף השמאלית שלך, אתה תהיה עתיד לחזור לרומא יום אחד.

אם אתה רוצה לקחת את זה צעד אחד קדימה, אתה יכול לזרוק שלושה מטבעות מעל הכתף שלך, מטבע אחד כדי להבטיח את החזרה הבלתי נמנעת שלך לרומא, השני מבטיח שתמצא אהבה, והשלישי שהאהבה שלך תוביל לנישואין.

המזרקה נמצאת בקרבת אתרים מרכזיים ברומא כמו המדרגות הספרדיות, פארק וילה בורגזה ולא רחוקה מהקולוסאום ברומא. אם הזמנתם מלונות ברומא ליד המדרגות הספרדיות או מזרקת טרווי תוכלו להגיע בכיף למזרקה מוקדם בבוקר כשלא עמוס בה ולהתרשם מיופייה. תוכלו גם לשתות קפה או לאכול ארוחת בוקר טובה באחד מבתי הקפה שמקיפים אותה.

להגיע אל מזרקת טרווי גם בערב זה לגמרי חובה. המזרקה מוארת ויש מסביבה מסעדות טובות, גלידריות וחנויות מזכרות נחמדות. יש אווירה טובה בלילה אך חשוב לציין שצריך להיזהר מכייסים כי מאוד צפוף ומהגרים אפריקאים שמנסים להונות תיירים. מומלץ לא לפתח אתם שיחה ולא לקחת מהם כלום כי הם נותנים להם כביכול צמיד מתנה ואז דורשים המון כסף.

קניתם כבר כרטיסים לוותיקן? חסכו שעות של המתנה בתור והזמינו עכשיו כרטיסים עוקפי תור לוותיקן. לחצו על התמונה למטה והזמינו
מזרקת טרווי סיור

אחרי שזרקתם מטבע למזרקת טרווי אתם מוזמנים לסיור מיוחד מתחת לאדמה. רומא המודרנית נבנתה על גב האימפריה שלה, ותוכלו לגלות בסיור מודרך מה קורה מתחת לטרווי.

תשעה מטרים מתחת לרחובות תגלו חורבות שמתוארכות כל הדרך חזרה לרומא העתיקה. תקבלו גם אפליקציית מדריך שמע שימושית הכוללת שלושה מסלולי הליכה. זה סיור יחסית חדש ומומלץ לכל מי שאוהב עתיקות ומסתורין.

מחיר סיור מתחת למזרקת טרווי החל מ-12 יורו, ילדים עד גיל 13 חינם בליווי מבוגר. מומלץ להזמין כרטיסים לסיור באתר מראש כדי להבטיח את מקומכם בסיור.

היכנסו להזמנת כרטיסים לסיור במחיר מיוחד!

לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי לבזבז זמן המתנה ארוך בקופות.

תהליך הרכישה הוא פשוט ומהיר ונערך באתר הכרטיסים “טיקטס” שהוא אתר כרטיסים גדול ומאובטח עם שירות לקוחות אונליין 24/7.

שעות הסיור: ימים שלישי עד שישי 11:00-17:30, ראשון ושבת בין השעות 11:00-19:00. ביום שני אין סיורים. יש להגיע לנקודת המפגש של הסיור כ-15 דקות לפני השעה שנקבעה.

כתובת מקום המפגש לסיור: Vicolo del Puttarello, 25, 00187, Rome

מזרקת טרווי רומא
מזרקת טרווי רומא - צילום מקורי
Booking.com