מילאנו פס Milan Pass

מילאנו פס הוא כרטיס שמרכז בתוכו כניסה לאטרקציות בבירת האופנה העולמית, הלא היא מילאנו איטליה וגם שימוש בתחבורה ציבורית במילאנו כולל אוטובוס תיירים הופ און הופ (עוצר במקומות מרכזיים במילאנו ומאפשר עליה וירידה חופשית מכל התחנות לאורך כל תקופת הכרטיס), הנחות על סיורים מענייינם במילאנו, קניות, מסעדות מובחרות, פעילויות מעניינות ועוד הרבה והכל בכרטיס אחד עם מחיר שמשתלם, אם מנצלים אותו ויודעים לתכנן מסלול בהתאם לאתרים שהכרטיס מילאנו פס מעניק. מילאנו איטליה שנחשבת לבירת האופנה העולמית מציעה לתיירים אתרים מעניינים והיסטוריים וגם מסעדות איטלקיות טובות וכמובן שופינג אופנתי ויוקרתי ביותר ואת כל זה תוכלו למצוא בכרטיס משולב אחד שמציע יותר מכרטיסים ביעדים אחרים כמו רומא פס לדוגמא.

אז מה מעניק לכם כרטיס מילאנו פס והאם זה משתלם לכם? הכרטיס מאפשר לכם להיכנס ל-8 מהאטרקציות הטובות ביותר של מילאנו, כולל קתדרלת מילאנו (קתדרלת מילאנו שמכונה גם הדואומו של מילאנו היא קתדרלה גותית פופולרית, גדולה ומורכבת שנמצאת במילאנו שבאיטליה) ולה סקאלה. בנוסף תקבלו גם הנחות על סיורים במילאנו, פעילויות מעניינות, ארוחות ומבחר של מסעדות, שופינג ועוד. כרטיס מילאנו פס מאפשר לכם לראות את האטרקציות של העיר בדיל מוזל במשך 48 שעות מלאות, הוא נותן לכם כניסה חופשית אל המון אטרקציות מרכזיות כמו לה סקאלה, הדואומו ומוזיאונים, העולם של לאונרדו ואתרים מעניינים נוספים במילאנו איטליה.

תוכלו להגיע ולהנות מהמוזיאון של הדואומו. לבלות באופרה במוזיאון לה סקאלה ובתיאטרון. לספוג את התרבות של העולם של לאונרדו, לבקר במוזיאון האינטראקטיבי, מוזיאון לאמנות ומדע. לסיים עם מוזיאון טריאנל מוסאו וגם סיור באצטדיון סן סירו כולל המוזיאון של מילאן ואינטר שמציג פריטים ייחודיים של שתי הקבוצות כולל תלבושות, צלחות אליפות וגביעים כולל גביעי אירופה, בובות בגודל טבעי של שחקני עבר מפורסמים, נעלי כדורגל ששיחקו בהן לאורך השנים ועוד מזכרות כדורגל מתקופות שונות של שני המועדונים. היכנסו לרכישת מילאנו פס במחיר מיוחד!

מילאנו פס מחיר מפה שעות פעילות

מילאנו פס מעניק לכם הנחות על טיולים במילאנו איטליה ופעילויות נוספות, כמו השכרת אופניים וסיורים סגווי, בתוספת ארוחות, קניות ועוד, רק על ידי הצגת הכרטיס. תקבלו גם את מפת מילאנו חינם ומדריך כתוב עם מגוון המלצות לבירת האופנה העולמית. מחיר הכרטיס הוא החל מ-69 יורו. שעות הפעילות של מרכז המבקרים של מילאנו הן 8:30-19:00. יש להתעדכן באתר בשעות הפעילות בחגים הלועזיים. ניתן להציג את הכרטיס בסלולרי ואין צורך להדפיסו.

היכנסו לרכישת מילאנו פס במחיר מיוחד!

ביקורות של אנשים שרכשו מילאנו פס באמצעות האתר שאנחנו עובדים איתו:
  1. מילנו פס עזר לנו מאוד במילנו וחסך לנו לא מעט כסף. חשוב לתכנן מסלול לפי ההטבות ולנצל אותו כמו שצריך.
  2. היה ממש קל לרכוש את הכרטיס ודי פשוט להיכנס איתו לאתרים ללא תור. אפילו לא צריך להדפיס כרטיסים אלא פשוט מציגים בסלולרי ונכנסים בלי תור.
  3. כרטיס משתלם שמרכז את כל מה שצריך וחובה לראות במילאנו איטליה. מומלץ בהחלט לרכוש אונליין באתר. זה חוסך המון זמן וכסף.
  4. אין כמו איטליה שלי ואין כמו לראות את האתרים החשובים של מילאנו. ממליץ לכולם לבוא ולטייל במילאנו ובכלל באיטליה המדהימה.
  5. קנינו מילאנו פס לכל המשפחה וזה חסך לנו הרבה כסף והרבה זמן של המתנה בתורים וכאבי ראש מיותרים.
  6. לא מומלץ לכל אחד לקנות את הכרטיס הזה, אלא רק למי שמתכוון לנצל את רוב האתרים שיש בו ולהשתמש בתחבורה ציבורית במילאנו.
  7. אופן הרכישה ממש פשוט ואפשר להציג את הכרטיס באמצעות הסלולרי בכל אתר שכלול במחיר הכרטיס ובתחבורה הציבורית.