סיור בותיקן ברומא

סיור בותיקן ברומא איטליה לוקח אתכם למסע מרתק של תרבות, אומנות והיסטוריה של אחת מהערים המרתקות ביותר באיטליה ובכלל באירופה עם היסטוריה מפוארת מאוד. כשמגיעים אל רומא אז מוזיאון הוותיקן הוא חובה ומומלץ גם להגיע אל גני הוותיקן המרהיבים. תוכלו לראות במוזיאון יצירות מרשימות של אמנים שנחשבו ועדיין נחשבים למובילים בעולם ולהישאר פעורי פה מכל היופי שיתגלה מול עינכם. תוכלו לראות אתו שתי יצירות המופת המפורסמות ביותר בעולם, ציורי הקיר של מיכלאנג’לו, וג’ודיזיו אוניברסל בקפלה הסיסטינית הסמוכה למוזיאון באותו סיור בותיקן ולהתפעל מכל רגע.

סיור בותיקן ברומא באנגלית

ישנם ישראלים שמעדיפים לוותר על סיור בותיקן ברומא ולסייר במוזיאון הוותיקן ללא מדריך ויש כאלה שייקחו מדריך אודיו שניתן לרכוש במקום ויקבלו הסבר ישירות לאוזניות באנגלית ושפות בינלאומיות נוספות. אפשרות נוספת היא להזמין כרטיסים לוותיקן ללא תור כולל מדריך תיירים באנגלית בעלות 39 יורו בלבד. הסיור נמשך כשעתיים והוא מקיף מאוד, מעניין וכולל את כל שטחי המוזיאון ויש המון מה לראות. מומלץ לקנות כרטיסים מספר ימים מראש כי מספר המקומות מוגבל והביקוש לסיורים גדול. הזמנה מוקדמת תאפשר לכם לקבוע את השעה הנוחה ביותר. יש לא מעט מוכרי סיורים שמסתובבים מחוץ לוותיקן ומוכרים סיורים במחירים כולל כרטיסים עוקפי תור במחירים של 50-60 יורו לסיור באנגלית.

היכנסו להזמנת כרטיס לוותיקן כולל סיור!

סיור בותיקן ברומא בעברית

למי שיש בעיה עם אנגלית ורוצה סיור בותיקן ברומא בעברית עם ישראלים שגרים ברומא אז יש באמת מספר ישראלים שמדריכים ברומא אבל במחיר גבוה משמעותית מהסיור של הותיקן. מחיר הסיור הוא 70-80 יורו לסיור של 3 שעות למבוגר כולל כניסה אל מוזיאון הוותיקן, בערך מחיר כפול, אבל מי שחייב סיור בותיקן ברומא בעברית יאלץ לשלם מחיר כזה כי אין הרבה מדריכים בעברית ואין הרבה תחרות. היתרון של הסיור הזה הוא שהוא ארוך יותר אך הוא כולל גם סיפורים ומלל מיותר ולא מתמקד נטו בוותיקן.

מוזיאוני הוותיקן

מוזיאוני הוותיקן הם חובה לכל מי שמגיע אל רומא איטליה, לא רק בגלל אוסף נרחב של אמנות, ארכיאולוגיה ואתנו אנתרופולוגיה, שנאספו על ידי האפיפיורים לאורך השנים. הם גם הבסיס האומנותי של גלריות נחשבות מאוד ברומא איטליה.

זה סיור בותיקן שנערך בשעות הצהריים עם הדרכה של שעתיים במוזיאונים של הוותיקן באנגלית שייתן לכם מפגש מעמיק תרבותי, אומנותי והיסטורי. תוכלו לגלות את העובדות סביב הוותיקן, לדלג על תורים בקלות ולבקר במוזיאון פיו קלמנטינו, הגלריה של קנדלברה, גלריה של שטיחי קיר, גלריה של מפות גיאוגרפיות, החדרים של רפאל ואת הקפלה הסיסטינית.

תוכלו לראות כמה מהפסלים הקלאסיים הטובים ביותר במוזיאון הוותיקן במוזיאון פיו קלמנטינו. להתפעל ממנורת השיש הענקית בגלריית המנורה, ללכת במסדרון של ציורי קיר שנראים כמו שטיחים מסובכים ומורכבים, ולמעלה מ -40 מפות טופוגרפיות של איטליה במאה ה -16 בגלריית המפות הגיאוגרפיות.

סיור בותיקן ברומא כולל את ארבעת חדרי רפאל עם הציורים המפורסמים. לאחר מכן, בקפלה הסיסטינית, תוכלו שתי יצירות מופת מהמפורסמות בעולם, ציורי הקיר של מיכלאנג’לו, וג’ודיזיו אוניברסל (שיפוט אחרון). סה”כ סיור בותיקן ברומא באנגלית הוא המשתלם ביותר והוא חולש על פני שטח 5 וחצי דונם. הסיור לא כולל את גני הוותיקן שאליהם תצטרכו לרכוש כרטיס בנפרד במידה ותרצו לבקר.

סיור בותיקן רומא כרטיסים

מזמינים כרטיסים לסיור באתר אונליין אחרי שבוחרים תאריך ושעה והכרטיסים מגיעים ישירות למייל ואין צורך להדפיסם. פשוט מציגים אותם באמצעות הסלולרי, עוקפים את התור בקלות ונכנסים ישר לסיור. מחיר הסיור ברכישה אונליין הוא 39 יורו למבוגר כולל כניסה למוזיאון הוותיקן ללא תור, מחיר לסטודנטים בהצגת כרטיס סטודנט בכניסה ולילדים ונוער מגיל 6 עד 18 רק 30 יורו ברכישה באתר, ילדים עד גיל 5 נכנסים חינם בליווי מבוגר.

היכנסו להזמנת כרטיס לוותיקן כולל סיור!

ביקורות של אנשים שהזמינו את הסיור מתוך אתר הכרטיסים:
 1. הסיור היה מעניין, ממוקד וקולע והמוזיאון היה מדהים. ממליצה בחום.
 2. הזמנו כרטיסים לסיור ולמוזיאון בקלות ועקפנו את התור בלי בעיה. יצא לנו זול יותר ממה שחשבתי שיעלה.
 3. היה ממש קל להזמין והצגנו את הכרטיס דרך הסלולרי בכניסה.
 4. המוזיאון היה ממש מעניין וההדרכה היתה מקצועית ועזרה לנו ללמוד על כל היצירות.
 5. מזל שקנינו כרטיס לסיור מראש כי התור היה ממש ארוך והיה כיף לעקוף אותו.
 6. שמח שהזמנו את הסיור כי למדתי הרבה והיה מעניין. אם כבר מגיעים לוותיקן אני ממליץ לכם על הסיור.
 7. הגענו לסיור עם כל המשפחה וכולנו היינו מרותקים. הכרטיס עוקף תור זה ממש חובה למי שלא רוצה להתייבש בתור.
 8. הרכישה היתה ממש קלה ונכנסנו בקלות מבלי לעמוד בתור הארוך לקופות. מזל שקנינו מראש.
 9. כשהגענו ראינו שאין כרטיסים להיום למוזיאון ולסיור לאנשים ומי שלא הזמין מראש נאלץ להישאר בחוץ. למזלנו הזמנו כבר לפני שבוע.
 10. מוזיאון הוותיקן הוא חובה לכל מי שמגיע לרומא. הסיור הוסיף לנו הרבה ושידרג לנו את הביקור בוותיקן.
 11. מוזיאון שהוא חובה לכל מי שאוהב אומנות. היה ממש פשוט לקנות כרטיס ולהיכנס פנימה.
 12. הגענו עם ילדים מתבגרים אל סיור בותיקן והיה מעניין לעולם. מומלץ בהחלט.
 13. סיור מרתק ומעניין. למדנו הרבה וההדרכה היתה ברורה ופשוט מעניינת. ממליצים להזמין את הסיור.
 14. מי שמגיע אל רומא מבלי לבקר במוזיאון הותיקן לא מבין מה הוא מפסיד. סיור חובה בהחלט.