סיור מודרך בקולוסיאום

סיור מודרך בקולוסיאום ניתן להזמין באנגלית אבל לא סתם סיור. מדובר בסיור תת קרקעי מרתק שנערך ביום וגם בלילה באווירה מיוחדת וקולוסיאום מואר. סיור תת קרקעי של הקולוסיאום ברומא בלילה הוא חוויה אחרת לגמרי וגם אם ביקרתם בקולוסיאום בעבר ביום זה ממש לא אותו דבר. נכנסים לסיור בקולוסיאום כאשר הוא סגור למבקרים רגילים ומקבלים סיור VIP והזדמנות לבקר במסדרונות המחתרתיים שלה, בזירה ובטבעת הראשונה של אזור הישיבה. אתם תראו את הפלא של הציוויליזציה הרומית העתיקה עם מדריך בלילה בקבוצה מצומצמת ובהרבה יותר שקט מביקור יומי.

סיור מודרך בקולוסיאום בלילה  או ביום מאפשר לכם לראות את האמפיתיאטרון הגדול ביותר שנבנה אי פעם עם מדריך מקצועי מקומי באנגלית שיעשיר את הידע שלכם וירתק אתכם לאורך כל הסיור. תבקרו במחתרת, שם בתוך רשת מחתרתית משוכללת של מנהרות, כלובים וחדרי החזקה מתחת לרצפת הזירה, גלדיאטורים ובעלי חיים נשמרו לקראת “ההופעות” או הקרבות שלהם. תקשיבו לסיפורי ההיסטוריה של הקולוסיאום ברומא ותלכו בעקבות הגלדיאטורים במסע מיוחד ובלתי נשכח. אתם תזכו לחוות את הקולוסיאום בצורה שלא חוויתם אף פעם ותהיו לגמרי מרותקים.

סיור מודרך בקולוסיאום ביום או בלילה מאפשר לכם גישה אל הרבה מקומות מעניינים שסגורים בפני בעלי כרטיסים לקולוסיאום רגילים. זה קצת כמו מאחורי הקלעים לתוך ההיסטוריה המפוארת של הקולוסיאום והגלדיאטורים. הסיור אורך בערך כשעה ורבע. תוכלו להזמין את הסיור דרך חברת טיולים פרטית אך המחיר יהיה מאוד גבוה. מומלץ להזמין דרך האינטרנט ולהבטיח את מקומכם בסיור שמוגבל למקסימום 25 אנשים.

סיור מודרך בקולוסיאום מתחיל על רצפת הארנה, הידועה גם בשם הבמה. הבמה היא למעשה תוספת חדשה יותר לקולוסיאום ונראית כמו רצפת הזירה המקורית שפורקה לפני מאות שנים, אבל היא עדיין מציעה נקודת תצפית ייחודית של הקולוסיאום שאתם לא מקבלים כאשר אתה מזמינים כרטיסים רגילים לקולוסיאום ויכולים לצפות רק מלמעלה.

במהלך סיור מודרך בקולוסאום ביום או בלילה נכנסים לזירה דרך שער המוות שזה היה השער שדרכו עברו הגופות של הגלדיאטורים אחרי מותם בזירה וזה אירוע מצמרר ועוצמתי. כל זה מלווה בסיפורים מרתקים על מה עבר על הגלדיאטורים שנלחמו ומתו במקום שבו תדרכו במהלך הסיור המרתק בקולוסיאום.

סיור מודרך בקולוסיאום מחיר

מחיר סיור מודרך בקולוסיאום VIP בלילה הוא החל מ-30 יורו. מומלץ לרכוש כרטיסים לפחות מספר ימים מראש כי הסיור מבוקש מאוד ולא ניתן לרכוש אליו כרטיסים במקום. מיד לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ובהודעת טקסט ותוכלו להציגם ישירות דרך הסלולרי מבלי להדפיס אותם. מחיר הסיור עולה קצת יותר מאשר כניסה רגילה לקולוסאום שהיא בלי גישה להרבה מקומות שהסיור מאפשר אליהם גישה וגם אין בה שום הדרכה. אנחנו מציעים להשקיע קצת יותר ולשדרג את הביקור שלכם באתר הקולוסיאום ברומא ולקבל הרבה יותר ממנו. הסיורים יוצאים בערב בשני סבבים מהשעה 20:00 ואילך. יש להגיע לנקודת המפגש רבע שעה לפני השעה שהזמנתם.

היכנסו להזמנת כרטיס לסיור VIP בלילה!

כתובת נקודת המפגש: Metro Colosseo, 00184, Rome ליד הקיוסק הירוק.

הקולוסיאום ברומא בלילה
סיור מודרך בקולוסיאום בלילה

ביקורות של אנשים שהזמינו סיור מודרך בקולוסיאום ברומא דרך האתר:

 1. היה נהדר להיות בתוך הקולוסיאום בלילה. הסיור היה מאורגן היטב והיתה לנו חוויה נהדרת! מושלם ומומלץ.
 2. מאוד אינפורמטיבי. חוויה מדהימה. בהחלט שווה לעשות כאשר אתם ברומא, וגם מחיר הוגן למדי.
 3. המדריך היה מדהים, וההזדמנות ללכת בין קירות הקולוסאום בלילה היא קסם טהור.
 4. המחתרת קולוסיאום בלילה: חווית VIP היתה מדהימה ואני מאוד ממליץ על זה! זה היה אינפורמטיבי והציע כל כך הרבה לעומת הכניסה הרגילה לקולוסיאום. דבר אחד לציין כי מדריך התיירים הגיע קצת יותר מאוחר מאשר הצפוי. היו סבלניים ותהנו.
 5. הייתי ממליץ לכל אחד לעשות את זה בלילה. אתה מקבל לראות הרבה יותר מאשר במהלך היום. והסיפור מאחורי הקולוסיאום פשוט מדהים ומרתק.
 6. איזו דרך לראות את הקולוסיאום המדהים !! תצוגות, תמונות וסיפורים הם חלק עיקרי ומעניין בסיור. ממליץ בחום לכל מי שמגיע אל רומא.
 7. בפעם הראשונה שאנחנו מזמינים כרטיסים לסיור באמצעות Tiqets, הכל עבד כפי שהובטח ואנחנו קיבלנו תמורה הלאה למחיר. אנחנו בהחלט נשתמש שוב בשירות הזה. קולוסיאום בלילה היה חוויה נעימה, הסתובבנו עם מדריך בקולוסיאום באמצע הלילה עם מעט מאוד קבוצות אחרות והיה פשוט מדהים.
 8. אם אתה מעוניין ללמוד יותר על הקולוסיאום ולראות את זה בלי להצטופף עם הרבה אנשים אחרים, זוהי חוויה נהדרת להזמין. המדריך שלנו ג’ובאני היה בעל ידע והצליח לנהל את הקבוצה, כפי שלא ראיתי הרבה זמן. ודא שאתה לבוש חם מספיק, כי היה קר למדי בערב שלנו בסוף אוקטובר.
 9. הזמנו באתר כבר בעבר כרטיסים לותיקן ללא תור והיה מעולה ועכשיו גם מהסיור נהננו מאוד והייתה הדרכה פשוט מצויינת ואווירה מעולה לאורך כל ההדרכה. חוויה מדהימה שלא אשכח.
 10. הרבה יותר שווה ומעניין מאשר סתם להיכנס לקולוסיאום. ההדרכה מעניינת וברמה גבוהה והמחיר ממש זול לעומת התמורה שקיבלנו.
 11. סיור מעניין מאוד בקולוסיאום בלילה. היינו קבוצה קטנה יחסית ואינטימית והיה מאוד מעניין ומרתק.
 12. אסור לפספס סיור כזה. זו פעם שלישית שלי ברומא והייתי בהרבה סיורים אבל אין ספק שזה היה המעניין ביותר.