סנטה מריה נובלה פירנצה

סנטה מריה נובלה פירנצה היא כנסייה בפירנצה איטליה שממוקמת בסמוך לתחנת הרכבת המרכזית בעיר. בזיליקת די סנטה מריה נובלה היא גולת הכותרת של קומפלקס המנזרים של פירנצה. ברגע שאתם בפנים, תלמדו את ההיסטוריה של הסדר הדומיניקני באמצעות מדריך וידאו מתקדם. סיור זה בבזיליקה הוא מרתק ומאפשר לכם לגלות יצירות אמנות נהדר של ימי הביניים והרנסנס, ולהעריך מנזרים, ציורי קיר של המאה ה-15 ועוד. אתם יכולים להיכנס אל סנטה מריה נובלה ולמצוא את עצמכם בחזרה ימי הביניים ואת הרנסנס. כל הזמן יהיה לכם מדריך וידאו 7 אינץ’ שימושי. מדריך זה יסייע להאיר את עיניכם לגבי ההיסטוריה של הבזיליקה, האדריכלות, וכן יצירות אמנות.

סנטה מריה נובלה שהייתה הבזיליקה הראשונה בפירנצה, מלאה ביצירות מדהימות של כמה מהתורמים הגדולים ביותר לרנסנס, כולל הצייר ג’וטו, המפורסם בזכות אומנותו המיוחדת. נקודות מרכזיות נוספות כוללות פרסקו של טריניטי עם מדונה, ויצירות נוספות מסוף המאה ה-15. האדריכלות הגותית האיטלקית של ה”צ’יאוסטרו דיי מורטי “, “קלוסטר של המתים” תמיד יוצרת רושם על כל מי שמגיע. שימו לב לתכניות דקורטיביות מהמאה ה-14 מהמגפה ב -1398. ייצוגים דרמטיים אלה של גן עדן וגיהינום הם חולניים באופן מובחן, בהתחשב בכמות המוות שסביב. טבלו את עצמכם באמנות של פירנצה העתיקה וראו את המצבות מהמאה ה-13 באכסדרה.

בכנסיית סנטה מריה נובלה פירנצה איטליה נעשה שימוש באחד מהכלים רבי העוצמה שפותחו בתקופת הרנסאנס. בתקופה זו התגלה עקרון הפרספקטיבה, כלומר שעצם ניראה קטן יותר, והמרחקים בין העצמים קטנים עם המרחק. על ידי יצירת ממרווחים קטנים בין העמודים ככל שמתרחקים מהכניסה, נוצרת אשליה שהמבנה ארוך בהרבה מאורכו האמיתי. באמצע המאה ה-15 נבנה החלק העליון של הכנסייה על ידי לאונה בטיסטה אלברטי, בחסות סוחר טקסטיל בן העיר פירנצה. כנסייה מפוארת נוספת בפירנצה היא סנטה מריה דל פיורה שנמצאת במרכז העיר.

סנטה מריה נובלה מחיר כתובת

מחיר כניסה אל בזיליקת סנטה מריה נובלה פירנצה החל מ-14 יורו, ילד בגילאי 12-17 החל מ-11.5 יורו, ילדים עד גיל 11 החל מ-6.5 יורו. כל גיל חייב בכרטיס. מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהימנע מהתורים בקופות. הזמינו כרטיסים מראש ותוכלו לקבל את הכרטיסים ישירות למייל ולסלולרי ולהציגם בכניסה למבנה באמצעות הסלולרי שלכם מבלי צורך להדפיסם.

היכנסו להזמנת כרטיסים לסנטה מריה נובלה מראש!

שעות פתיחה ופעילות: שני עד חמישי ושבת 09:00-17:30, שבת 11:00-17:30, בשני סגור. משך הביקור הוא בערך שעתיים. מומלץ להגיע לפני הצהריים.

כתובת: Piazza della Stazione, 50123, Florence

סנטה מריה נובלה
סנטה מריה נובלה - תמונה באדיבות TIQETS