ספא ברומא

ספא ברומא איטליה זה משהו שלא מעט מחפשים, כי עם כל ההליכה המרובה שיש ברומא אנחנו צריכים משהו מפנק ומרגיע, ואין כמו ספא ברומא כדיל לנוח ולהתפנק מכל ההליכות לאורך כל היום. אפשר לקפוץ באמצע היום לספא כדי לנוח מההליכות, לטעון מצברים ולהמשיך לטייל במגוון אתרים מרכזיים ברומא ובסמטאות היפות של בירת איטליה. אמנם רומא זו לא חופשת בטן אבל אם אתם נמצאים לפחות 4 ימים ברומא מגיע לכם להתפנק ולנוח מההליכות המרובות בעיר, אפילו ביום האחרון שלכם, כדי שלא תחזרו לארץ עייפים מידי ושתהיה לכם עוד חוויה מיוחדת שלא כל אחד מכיר.

אם אתם רוצים ספא ברומא לאורך כל השהות שלכם בעיר אתם יכולים להזמין מלון עם ספא, כמו מלון 87 שיש בו ספא חדש ומפואר. אם אתם לא מחפשים ספא במלון תוכלו להגיע אל ספא ברומא שבחרתם ממגוון הספא שמציעה לכם בירת איטליה. החיים ברומא העתיקה לא תמיד היו טובים, אבל הרומאים עשו דבר אחד, גם בזמנים לא הכי טובים: ביקור בבית המרחץ! ספא ברומא QC Termeroma הוא ספא יוקרתי מפואר שבנוי בסגנון בתי המרחץ של רומא העתיקה. הוא כולל מרחצאות עם מים חמים, פינות מנוחה מפנקות, צמחיה ירוקה מרהיבה, ארכיטקטורה מיוחדת ויפה, חלוק מפנק, נעלי בית נוחות וכיבוד קל כולל חטיפים בשעות מסוימות

ספא ברומא מחיר

מחיר ספא ברומא החל מ-48 יורו (בסופש החל מ-54 יורו). המחיר כולל כניסה למתחם הספא היוקרתי, שימוש במתקני הספא, חלוק, נעלי בית וכיבוד קל ולא כולל עיסויים. מומלץ להזמין כרטיסים לספא מראש כדי להבטיח את מקומכם בספא, כי מספר האנשים שיכולים להיכנס לספא מוגבל. כמו כן, עלולים להיווצר תורים ארוכים בקופות. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות למייל ולסלולרי ותוכלו להציגם בכניסה לספא באמצעות הסלולרי, מבלי להדפיסם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש לספא!

הכניסה לספא מגיל 14 ומעלה בלבד. הכניסה אסורה לנשים בהריון ולאנשים שסובלים ממחלות שקשורות ללב ולחץ דם גבוה וזאת בשל הכניסה אל המרחצאות התרמיים.

שעות פעילות: ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-23:00, שישי ושבת בין השעות 09:00-00:00.

כתובת: Via Portuense 2178, Fiumicino, 00054, Rome