פארק זומארין רומא

פארק זומארין הוא פארק מים ברומא איטליה שלא נמצא ממש בעיר אלא במרחק של חצי שעה נסיעה מרומא והוא פתרון מושלם למשפחות שמגיעות אל רומא עם ילדים בקיץ ומחפשות אטרקציות ברומא לילדים בחום הרומאי ביולי אוגוסט. להגיע עם ילדים בקיץ לרומא זה לא דבר פשוט כי הם לא ממש מתעניינים בעתיקות, אבל אם אתם משלבים פארק מים ברומא עם מרכז ימי חינוכי, כמו פארק זומארין זה בהחלט משדרג להם את הטיול ונותן להם יום של כיף בפארק הכי רטוב ומרענן ברומא איטליה.

פארק זומארין הוא פארק הרפתקאות רטוב ופראי שמשלב חינוך ימי ושעשוע מימי. עם מעל ל-30 אטרקציות רטובות כולל מתקני אקסטרים, מגלשות מים, בריכה לכל המשפחה בחוף, קולנוע 4D ועוד. זוהי דרך מצוינת להרטיב את העולם של כל המשפחה. בין אם אתם באים לשחות, לצפות במופע דולפינים ואריות ים, או לקפוץ על נסיעה בצינור, פארק זומארין מספק ריגושים מרעננים שעוזרים לכם להתגבר על החום של יולי אוגוסט. אתם לא צריכים להיות מודאגים לגבי דרכי הגעה אל פארק זומארין כי תוכלו להזמין כרטיס כולל הסעה מתחנת טרמיני אל הפארק ובחזרה.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

המופעים של הדולפינים הם המרכזיים והאטרקטיביים ביותר, אבל כך גם את המופע של צוללנים האקרובטים. תוכלו לפגוש לא רק דולפינים אלא גם ציפורים טרופיות וציפורים ימיות, כמו שקנאים ופלמינגו. תוכלו לראות את הפינגווינים על החוף המיוחד שלהם וללכת בתוואי כיפי דרך כלוב אינטראקטיבי שילמד אתכם הכל עליהם. יער התוכים יוביל אתכם אל ארץ הפלאות של יערות הגשם של בריכות ומפלים בין הצמחייה. תוכלו לראות גם את מרכז השיקום לצבי הים. פארק זומארין רומא לא משעמם לרגע וכל אחד יכול למצוא כאן משהו שמעניין אותו וזה מקום כיפי לא רק לילדים אלא גם להורים. זו הזדמנות לקחת הפסקה ממקומות רשמיים כמו מוזיאון הוותיקן או הקולוסיאום ברומא ולהגיע אל פארק מרענן שכולו כיף.

פארק זומארין כרטיסים שעות פעילות

פארק זומארין הוא פארק שעשועים ומים מבוקש מאוד בקיץ ומומלץ להזמין אליו כרטיסים מראש כי התורים בקופות עלולים להיות ארוכים, דבר לא נעים בחום של הקיץ עם ילדים. לאחר הזמנת הכרטיסים תקבלו אותם ישירות לסלולרי ולמייל ותוכלו להציגם בכניסה באמצעות הסלולרי מבלי צורך להדפיסם. מחיר כרטיס אל פארק זומארין החל מ-24 יורו, כרטיס כניסה לפארק כולל הסעה באוטובוס הלוך ושוב מתחנת טרמיני החל מ-35 יורו. ילד עד גובה מטר נכנס לפארק חינם.

היכנסו להזמנת כרטיסים מראש!

כתובת הפארק: Via dei Romagnoli, 00040 Torvaianica, Pomezia RM, Rome

כתובת תחנת האוטובוס לפארק: Via Giolitti 48, 00185, Rome

שעות פעילות: כל יום בין השעות 10:00-19:00. יתכנו שינויים בימי ושעות הפעילות בהתאם לעונה. האוטובוס הראשון לפארק זומארין יוצא ב09:30.