פארק שעשועים ברומא Rainbow MagicLand Rome

פארק שעשועים ברומא איטליה ריינבו מג’יקלנד Rainbow MagicLand Park Rome הוא לגמרי מומלץ כשמגיעים אל רומא עם ילדים וצריך למצוא להם תעסוקה כדי שלהורים יהיה שקט. בואו נודה, את הילדים לא ממש מעניין מוזיאון הוותיקן או בזיליקת פטרוס הקדוש והם מחפשים אטרקציות ושעשועים ולא פשוט למצוא להם כאלה ברומא ולרוב הם די משתעממים מהר ומשגעים אותנו.

אמנם יש דברים שאפשר לעשות ברומא עם ילדים כמו מוזיאון הילדים, מעלית הזמן ברומא ואפילו ילדים מתבגרים יתעניינו בקולוסיאום אבל כל זה לא מחזיק אפילו יומיים שלמים ולכן פארק שעשועים ברומא ריינבו מג’יקלנד Rainbow MagicLand Park Rome יכול להיות פתרון מצוין ליום שלם ומין צ’ופר לילדים שיעשה להם את הטיול, יחד עם הגלידות שהם לא יפסיקו לאכול כמובן.

פארק שעשועים ברומא ריינבו מג’יקלנד Rainbow MagicLand Park Rome למעשה לא נמצא ממש בתוך רומא אלא במרחק של 20 דקות נסיעה בלבד מתחנת המטרו טרמיני ברומא ויש אוטובוס שמגיע ישירות אל פארק השעשועים וניתן לקנות כרטיס משולב שכולל גם הסעה וגם כניסה אל פארק שעשועים ברומא איטליה.

פארק שעשועים ברומא ריינבו מג’יקלנד Rainbow MagicLand Park Rome זה פארק שעשועים קסום ומרשים וזו דרך נהדרת למשפחה לקחת הפסקה מהעתיקות של רומא ולקבל את פארק השעשועים עם 38 אטרקציות ושפע של מופעים נהדר, זה טיול יומי נהדר וחוויתי את עולם קסום לילדים ולכל המשפחה שנמצא במרחק של 20 דקות בלבד מרומא.

פארק שעשועים ברומא ריינבו מגיק Rainbow MagicLand Park Rome מציע לכם טירות של פיות, ויקינגים אכזריים, פיות קסומות, מכשפים רבי עוצמה, מתקני מציאות מדומה, מתקנים להרפתקנים חסרי פחד, מתקנים לכל המשפחה וגם לילדים קטנים. כמו כן הוא מציע למבקרים 38 אטרקציות שונות – חלקן מופעל על ידי אנרגיה סולארית  כולל אטרקציה מיוחדת בבכורה עולמית ושלוש אטרקציות ייחודיות לאיטליה. בלב הפארק יש אגם גדול ויפה.

הפארק מחולק לאזורים לפי נושאים, חלקם בהשראת הופעות של אולפן ההנפשה האיטלקי אנימציה קשת (אולפן אנימציה מאוד פופולרי באיטליה). אתם לא צריכים להכיר את ההופעות האלה כדי ליהנות, ולהיכנס אל האווירה הקסומה. יש הרבה רכיבה, מספר תיאטראות עם מופעים לאורך כל היום, וכל סוג של כיף לילדים בכל הגילאים ולכל המשפחה. הפארק לא עמוס בדרך כלל ודי נעים וכיף להסתובב בו.

היכנסו לרכישת כרטיסים לפארק השעשועים!

פארק שעשועים ברומא כרטיסים שעות פעילות

מומלץ להגיע מצוידים בהרבה מים וחטיפים לילדים לפני שמגיעים אל פארק שעשועים ברומא Rainbow MagicLand Park Rome ולרכוש כרטיסים מראש כי התורים במקום עלולים להיות ארוכים. מחיר כרטיס ליום שלם עולה 26 יורו וכרטיס לפארק כולל אוטובוס הלוך חזור מהמטרו עולה 31 יורו.

שעות הפעילות הן שני עד חמישי 10:00-18:00, שישי עד ראשון 10:00-00:00.

היכנסו לרכישת כרטיסים לפארק השעשועים!