קאנווה וורלד כרטיסים CanevaWorld

קאנווה וורלד כרטיסים CanevaWorld Resort או קנבה וורלד זה משהו שחייבים לקנות מראש לפני שמגיעים אל אחת האטרקציות המבוקשות ביותר למשפחות עם ילדים בצפון. מדובר במתחם ענק שנמצא בורונה איטליה באזור אגם גארדה שיש בו פארק שעשועים המוקדש לקולנוע ופארק מים שנמצא במרחק 5 דקות נסיעה בלבד מפארק המים גארדה לנד, שנחשב לפארק המים הגדול ביותר באיטליה ובין הגדולים באירופה.

קאנווה וורלד כרטיסים ניתן לרכוש לפארק המים בלבד שהוא חוויה גדולה לילדים ולכל המשפחה ונחשב לאחד מפארקי המים הטובים באיטליה וחביב מאוד על משפחות עם ילדים בכל הגילאים. המקום הוא פארק שעשועים בנושא הקריבים עם מעל ל100,000 מטרים רבועים המשקיף על חוף Veronese של אגם גארדה. הפארק שמתאים לכל קבוצות הגיל בשל הגיוון הגדול שיש בו, מתגאה בהיסטוריה של יותר מעשר שנים של חדשנות והמון מבקרים שבאים שוב ושוב בעיקר בגלל 15 אטרקציות מורכבות, 5 בריכות שחייה, 10 מסעדות שעוזרות למשפחות רבות לעבור את הקיץ החם בצורה מרעננת וכיפית. יש גייזרים שופעים וג’ונגלים טבעיים, והקטנים יוכלו להנות מבריכת הגלים, משחקי המים והלגונה של הפיראטים.

המבנה של קאנווה וורלד הוא בהשראת פארק “דיסני טייפון לגון ווטר פארק” שנמצא בפלורידה, ארה”ב והוא מאוד ייחודי בזכות החול הלבן, הצמחייה הירוקה, הר געש עוד. מספר המקומות בפארק הוא מוגבל ואין תחלופה של אנשים כי משפחות לא יוצאות מהפארק כל כך מהר. משפחות עם ילדים מבלות כאן בדרך כלל 6 שעות ולכן אם אתם מתכננים להגיע אל קאנווה וורלד כרטיסים מראש, זה דבר סופר חשוב כדי למנוע מכם המתנה ארוכה בתורים ולמנוע גם מצב שיכול לקרות בקיץ של תפוסה מלאה שתאלץ אתכם להישאר בחוץ כי תכננתם לקנות כרטיסים בקופה.

היכנסו לרכישת כרטיסים אל קאנווה וורלד ללא תור!
קאנווה וורלד כרטיסים מובילנד

קאנווה וורלד כרטיסים אפשר לרכוש גם לחלק השני של הפארק שנקרא מובילנד שפארק שעשועים גדול שמוקדש לעולם הקולנוע ויש בו מופע אבירים מדהים שכולל ארוחת ערב והוא מאוד פופולרי.

במובילנד שעושה מחווה לעיר הסרטים הוליווד תוכלו לראות קסמים ותצוגות פעלולים, נסיעה ברכבות הרים, טיול למערב הפרוע ומשחקי ילדים. תוכלו לנהוג במכונית לאורך כביש 66, לטפס על מגדל, לראות את ההשפעות של מים ואש על קרוסלה מסחררת או לצעוד לתוך החשכה של בית אימה! משפחות מבלות כאן בדרך כלל 4 שעות. תוכלו לרכוש כרטיס משולב לפארק המים ולמובילנד ולבלות את כל היום שלכם בקאנווה וורלד. אפשר להתחיל בבוקר במובילנד וכשמתחמם בצהריים לעבור אל פארק המים.

קאנווה וורלד כרטיסים ניתן לרכוש בקלות ואין צורך להדפיס את הכרטיסים אלא פשוט להציג אותם בכניסה באמצעות הסלולרי שלכם. בתום הרכישה תקבלו למייל שלכם את הכרטיסים בקובץ PDF כך שלא תזדקקו לאינטרנט כדי להציגם בכניסה של קאנווה וורלד. אם אתם רוצים להגיע את עוד פארק מים תוכלו לרכוש כרטיסים לגארדה לנד ללא תור באותו אתר כרטיסים.

היכנסו לרכישת כרטיס משולב אל קאנווה וורלד כולל מובילנד ללא תור!
קאנווה וורלד כרטיסים – ביקורות של אנשים שרכשו כרטיסים מראש באתר הכרטיסים שאנחנו עובדים איתו:
  1. קנינו כרטיסים גם לפארק המים וגם למובילנד והילדים ממש נהנו מכל רגע. מומלץ מאוד.
  2. פחות צפוף ויש פחות תורים מאשר גארדה לנד והכרטיסים גם יותר זולים לפארק המים ויש גם את מובילנד שהוא נחמד.
  3. קנינו כרטיסים אונליים בקלות ועקפנו את התור בלי בעיות וזה היה ממש קריטי לעקוף אותו בחום הזה עם ילדים קטנים.
  4. פארק מים ממש שווה באגם גארדה. מומלץ לרכוש כרטיסים יחד עם מובילנד שזה פארק סרטים ולהעביר יום שלם בכיף עם הילדים.
  5. הכרטיסים יחסית לא יקרים ואפשר לבלות יום שלם. הרכישה של בכרטיסים אונליין פשוטה ואמינה וקיבלנו גם הנחה באתר הזה לרכישה הבאה וזה השתלם מאוד.