קסטל רומנו Castel Romano Outlet

קסטל רומנו ברומא הוא אאוטלט עודפים של מעצבים עם למעלה מ-150 חנויות ומגוון מותגים מובילים כמו בנטון, אדידס, ורסאצ’ה, טומי הילפינגר, ברברי, דיזל, פוסיל ומותגים מובילים נוספים שנמכרים במחירים זולים יחסית לחנויות אחרות ברומא. קניות ברומא זה בדרך כלל לא דבר זול וכל מי שמחפשת סיילים זולים נתקל במחירים שהם לרוב גבוהים יותר מבארץ. יש מספר אזורי קניות ברומא כמו רחוב ויה דל קורסו שמציע מותגים כמו זארה ודיסני אבל המחירים שם גבוהים מאוד וממש לא אטרקטיביים, לכן קסטל רומנו הוא פתרון טוב לקניות זולות שנמצא מחוץ למרכז רומא וכדי להגיע אליו צריך לקחת אוטובוס מיוחד מגיע עד אאוטלט העודפים של רומא. הנסיעה אורכת כשעה לכל כיוון ויוצאת מתחנת טרמיני.

 היכנסו לרכישת כרטיסים לאוטובוס!

קסטל רומנו ברומא הוא אאוטלט מעוצב ויפה וכיף להסתובב ולקנות בו. תוכלו לקבל שם הנחות משמעותיות על מגוון רחב מאוד של מותגים מובילים, במיוחד בסיילים בתקופת החגים הלועזיים ולבלות שם שעות ואפילו יום שלם. תשריינו לכם לפחות חצי יום עבור השופינג ותוכלו להגיע אל קסטל רומנו כבר בבוקר ולהנות מכל מה שיש לאאוטלט העודפים, קאסטל רומנו להציע לכם. מומלץ להגיע עם נעליים נוחות כי האאוטלט גדול ויש המון חנויות, אבל אם שכחתם להגיע עם נעליים נוחות תמיד תוכלו לקנות כאלה במחיר מוזל בחנויות הספורט של האאוטלט. שימו לב שמגיעים לכם החזרי מס בקניה מעל סכום מסוים. מומלץ לבדוק את הנושא בחנויות.

קסטל רומנו
קסטל רומנו כרטיסים אוטובוס

כפי שציינו יש אוטובוס מיוחד שמסיע מתחנת המטרו טרמיני אל אאוטלט העודפים המעוצב והוא פעיל מהבוקר עד 8 בערב. מחיר נסיעה באוטובוס הלוך חזור הוא 15 יורו וילדים עד גיל 10 נוסעים חינם. מומלץ לרכוש כרטיסים לאוטובוס של קסטל רומנו מראש כדי לא להתעכב ולפספס את האוטובוס וגם כי מספר המקומות באוטובוס מוגבל ובתקופות של חגים לועזיים, קיץ וסופי שבוע יש ביקוש גדול לנסיעה לקאסטל רומנו וחבל להגיע עד תחנת המטרו טרמיני ולפספס את הנסיעה. תוכלו להציג את הכרטיס לאחר הרכישה באמצעות הסלולרי ואין צורך להדפיסו.  אחרי שסיימתם את השופינג תוכלו לאכול משהו טוב במסעדות בתחנת טרמיני. היכנסו לרכישת כרטיסים לאוטובוס!

שעות הפתיחה הן: ימים שני עד שישי 10:00-20:00 ובימים שבת וראשון נסגר 10:00-21:00