קתדרלת מילאנו

קתדרלת מילאנו שמכונה גם הדואומו של מילאנו היא קתדרלה גותית פופולרית, גדולה ומורכבת שנמצאת במילאנו שבאיטליה. קתדרלת מילאנו היא הקתדרלה הקתולית השנייה בגודלה, אחרי קתדרלת סביליה. אורכה של קתדרלת מילאנו הוא 157 מטר, גובה אולם התווך שלה הוא 45 מטר וגובהה בשיא (פסל המדונה המפורסם) הוא 108.5 מטרים. היא יכולה להכיל בתוכה 40,000 איש בעמידה. החלונות הגדולים של בית המקהלה נחשבים כיום לחלונות הגדולים ביותר בעולם.

קתדרלת מילאנו שידועה גם בשם הדואומו של מילאנו נחשבת למקום המרכזי במילאנו ורבים מהמבקרים בה מזמינים מלונות במילאנו ליד הדואומו כדי להיות קרובים לקתדרלה המפורסמת והיפה. הדואומו עומדת במרכזה של הכיכר רחבת הידיים שתוכננה בשנת 1895 על ידי האדריכל ג’וזפה מנגוני ומקושטת בלמעלה מ3400 פסלים מרהיבים. הקמתה של קתדרלת מילאנו החלה במהלך המחצית השנייה של המאה ה-14, נמשכה מאות שנים והושלמה באופן סופי רק ב1958, עם בנייתו של הצריח האחרון מבין 135 הצריחים, המעטרים את גג הכנסייה. בחדרי התצוגות תוכלו למצוא פסלים מרהיבים ויצירות אמנות עתיקות, חלונות ויטראז’ מהמאה ה-15 ואילך ואולם אוצרות, בו שמורות עשרות עבודות אמנות נוצריות מהמאה ה-4 ועד המאה ה-12.

קתדרלת מילאנו
קתדרלת מילאנו

קתדרלת מילאנו היא אחד המבנים הגותיים הבולטים ביותר באיטליה, כאשר סגנונה קרוב הרבה יותר לגותיקה הצרפתית מאשר לאדריכלות האיטלקית של תקופתה. תוכלו לגלות את אחת הכנסיות הגותיות הדרמטיות ביותר באירופה, ולשקוע בנופים מדהימים על מילאנו והרי האלפים מהחלק העליון של הדואומו די מילאנו. תוכלו ליהנות מהכניסה המהירה, ולראות את הדואומו, את הגג, את המוזיאון ואת בית הטבילה עם כרטיס עוקף תור. אולי תצליחו לראות גם את המסמר שניצב מעל המזבח בקתדרלה ומוצג לקהל פעם בשנה, שטוענים שהוא היה חלק מהצלב המקורי של ישו.

ביקור במילאנו לא יהיה שלם בלי לבקר באטרקציה הפופולרית ביותר שלה. בגובה של 108 מטרים, עם 40,000 אנשים, הדואומו הוא יצירת מופת של אמנות גותית ואדריכלות שפשוט חייבים לראות כשאתם מגיעים אל מילאנו איטליה. הטיפוס אל הגג עם התצפית המרהיבה כרוך בטיפוס של 150 מדרגות ויש גם מעלית למי שמתקשה. קחו אתכם בקבוק מים לטיפוס במדרגות.

קתדרלת מילאנו מציעה לכם לבקר בכל האזורים, מן הטבילה אל המוזיאון, ומהאולם המרכזי המהפנט ועד לגגות המפוארים היפים. תוכלו לראות הרבה מאוד פסלים ענקיים שצפו במילאנו במשך מאות שנים כולל פסלה של המדונינה, הקדושה המגינה על העיר ואת הצריחים והעיטורים המפוארים למעלה. לשוטט אל אחד ממעקות האבן האלגנטיים ולהביט החוצה אל הנוף המדהים על בירת האופנה הקוסמופוליטית שמתחת. רבים מתארים את הביקור בדואומו של מילאנו כמדהים ואף עוצר נשימה.

אל קתדרלת מילאנו איטליה מומלץ להגיע אחרי קניית כרטיסים עוקפי תור מראש וזאת כדי למנוע מעצמכם תורים ארוכים וגם להבטיח את מקומכם בקתדרלה. מספר המקומות בקתדרלה מוגבל ויכול להיווצר מצב שתעמדו הרבה זמן בתור ובסוף לא תוכלו להיכנס. לכן מומלץ להזמין כרטיסים לקתדרלת מילאנו מראש ולהיכנס בקלות אל הדואומו אחרי שעקפתם את התור.

היכנסו להזמנת כרטיס עוקף תור לקתדרלת מילאנו!

קתדרלת מילאנו שעות פתיחה כתובת מחיר

שעות פתיחה של קתדרלת מילאנו הן 08:00-19:00 וניתן להיכנס אליה עד השעה 18:00 כלומר שעה לפני הסגירה. שעות הפתיחה בתקופת החגים הלועזיים משתנות ומומלץ להתעדכן מראש באתר הכרטיסים. הכרטיס מעניק לכם 10% הנחה בחנות המזכרות במקום.

כתובת: Piazza del Doumo או בעברית כיכר דואומו. מחיר הכרטיסים משתנה בהתאם לאיפה מבקרים בקתדרלה כי כל חלק עולה עוד כסף כמו כניסה לדואומו, המוזיאון, הקריפטות עלייה לגג ברגל, עלייה לגג במעלית וכולי. בכל מקרה מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהגיע את הדואומו במילאנו בראש שקט. אתם יכולים למצוא את כרטיס קתדרלת מילאנו גם בכרטיס מילאנו פס שמאגד בתוכו אטרקציות, הנחות ותחבורה ציבורית במילאנו איטליה.

היכנסו להזמנת כרטיס עוקף תור לקתדרלת מילאנו!

המלצות של אנשים שקנו כרטיסים אל קדתרלת מילאנו מאתר הכרטיסים שאחנו עובדים איתו:
1. נוף מדהים ומדהים עוד יותר על הגג. זה מרגיש מצוין להיות קרוב כל כך לפסל של צריחי הכנסיות.
2. הזמנו כרטיסים באתר והצלחנו להגיע בקלות לראש התור. שווה את הביקור וכדאי להזמין כרטיסים מראש.
3. מסלול מהיר שווה את הכסף .להמתין בתור בשמש החמה זה מאוד לא נעים. הדואומו בהחלט שווה ביקור, הנופים על הגג היו מדהימים.
4. כניסה מהירה מאוד. ניתן לסרוק את הברקוד ולהיכנס מהר אחרי שקונים כרטיס ללא תור מראש באתר ולא צריך להדפיס.
5. נכנסנו ממש מהר לדואומו. לא ממתינים בכלל בתור והביקור הוא קסום ומהנה. שווה להגיע לכאן. זה מקום מדהים ויפה.
6. קתדרלת מילאנו היא אתר חובה לעל מי שמגיע למילנו ואסור לפספס אותה. הזמנת כרטיסים מראש חוסכת המון זמן וזה מומלץ בהחלט.
7. היה ממש פשוט לקנות כרטיסים באתר וזה איפשר לנו להיכנס לדואומו בלי תור והאזור עצמו ממש יפה מסביב ושווה להסתובב שם.