רומא פס Roma Pass

רומא פס Roma Pass הוא כרטיס תיירים שעלותו יחסית נמוכה והוא כרטיס משתלם רק אם אתם משתמשים בתחבורה ציבורית ובכל מה שיש לו להציע. רומא פס ל-48 שעות מקנה לכם כניסה ללא תור לאחד או שני אתרים לפי בחירה מבין הקולוסיאום ברומא, הפורום הרומי רומאנום, טירת סנטאנג’לו רומא, הגלריה הלאומית לאמנות מודרנית ועוד 5 מוזיאונים וגלריות מרכזיות ברומא. הכרטיס מקנה לכם כרטיס נסיעה חופשי בכל התחבורה הציבורית של רומא איטליה כולל מטרו ואוטובוסים וגם שימוש חינם ל-24 שעות לסיור אוטובוס תיירים ברומא דו קומתי שעוצר בכל אתרי התיירות של רומא ונותן לכם הסברים על כל אתר ואתר באמצעות אוזניות שאתם מקבלים חינם ומתחברות למושב שלכם.

כרטיס רומא פס Roma Pass ל24 שעות עולה 28 יורו בלבד וחוסך לכם לפחות 30 יורו. אם תעשו חשבון פשוט אז רק שימוש באוטובוס דו קומתי ל24 שעות עולה היום 30 יורו לאדם, כרטיס לקולוסיאום ללא תור עולה 18 יורו ומעלה וכניסה למוזיאון או גלריית אומנות תעלה לכם בסביבות 12 יורו נוספים. סה”כ קיבלתם תמורה של 58 יורו ושילמתם רק 28 יורו ובנוסף לא חישבנו את המטרו והאוטובוסים הרגילים שאתם מקבלים חינם ל48 שעות והנחה של 30-70% שאתם מקבלים על כניסה למוזיאונים נוספים. אם תנצלו את ההנחה ותבקרו ב2 מוזיאונים נוספים עם ההנחה תוכלו לחסוך יחד יותר מ40 יורו לאדם.

כרטיס רומא פס Roma Pass ל72 שעות יעלה לכם רק 38 יורו ויאפשר לכם להיכנס ליותר אתרים מהרשימה שציינו קודם ולהשתמש יותר התחבורה הציבורית ברומא. עלות הכרטיס פר יום היא נמוכה יותר מאשר רומא סיטי פס ל48 שעות אבל לפני רכישתו תבדקו אם באמת אתם הולכים לנצל אותו ב3 בימים או שיומיים מספיקים לכם בהחלט.

איפה קונים רומא פס ?

את כרטיס רומא פס Roma Pass קונים אונליין באתר כרטיסים גדול ומאובטח שמאפשר לכם להציג את הכרטיס דרך הסלולרי מבלי צורך להדפיס. הכרטיס מופעל רק כאשר אתם מגיעים לאתר הראשון שאתם מנצלים בו את הכרטיס ומאותו רגע יש לכם 48 או 72 שעות לנצלו בהתאם לכרטיס שרכשתם, אז אין בעיה לרכוש אותו מספר ימים לפני. האתר נותן לכם תמיכה עם שירות לקוחות שפעיל 24/7 בשבילכם, כך שאתם רוכשים כרטיס רומא פס בראש שקט. תוכלו לרכוש באתר גם כרטיסים לוותיקן ללא תור במחיר מיוחד ומגוון כרטיסים לאתרים ברומא שיחסכו לכם המון זמן וגם כסף.

רומא פס Roma Pass הוא פתרון מצוין למי שרוצה להנות מהיופי והתרבות של רומא במחיר זול יחסית שכולל כרטיסים לאטרקציות ברומא וגם שימוש חופשי בתחבורה הציבורית של בירת איטליה. רומא פאס לא מתאים לכל אחד ולכן תכננו לכם מסלול לפני רכישתו כדי לדעת אם הוא עונה על הצרכים שלכם או עדיף לכם לרכוש כרטיסים בודדים אחרים כמו כרטיסים לקולוסיאום או לגלריית בורגזה.

היכנסו לרכישת כרטיס רומא פס במחיר מיוחד!

היכנסו לקבלת אופציות נוספות לכרטיסי רומא פס!

רומא פס VIP

אם כרטיס רומא פס לא מספיק לכם יש לכם אפשרות לקנות כרטיס מורחב שנקרא גם המיטב של רומא. הכרטיס משתלם מאוד והוא נותן לכם כרטיס לוותיקן ללא תור כולל מוזיאון הוותיקן, כרטיס לקולוסיאום ללא תור, כרטיס לקפלה הסיסטנית, כרטיס לפורום הרומי, לגבעת הקפיטול, בזיליקת פטרוס הקדוש, 2 מדריכי אודיו ואינטרנט אלחוטי בנקודות מסויימות ברומא והכל בכרטיס אחד שחוסך לכם את כל התורים לאתרים המרכזיים של רומא במחיר משתלם במיוחד.

היכנסו לרכישת כרטיס רומא פס VIP !

ביקורות של אנשים שרכשו רומא פס דרך האתר שאנחנו עובדים איתו:
 1. מדהים לטייל ברחבי רומא! אתם יכולים לדלג על התור בשני מוזיאונים! ולהשתמש חופשי בתחבורה ציבורית
 2. ממליצים לך לקנות רומא פס לפני הנסיעה – זה יחסוך לך תורים ארוכים וכסף.
 3. ממליצים על רומא פס נעשה בו שימוש עבור המטרו להגיע על רומא בקלות רבה ובשביל לעקוף תור במקומות שונים.
 4. לא עומדים בכלל בתור וגם חוסכים כסף! אני לא חושבת שאני צריכה להגיד יותר מזה.
 5. בעוד שאנשים מחכים שעה וחצי כדי להיכנס אל הקולוסיאום של רומא, עם רומא פס יכולתי להיכנס תוך 2 דקות. זה היה נהדר.
 6. אתה נכנס לכל מקום בלי לחכות. שווה את זה, בהתחשב בתורים שיש באתרים ברומא. אתה גם מקבל כניסה חופשית והנחות, אשר בקלות מכסים את המחיר של הכרטיס. לא השתמשנו בתחבורה ציבורית בכלל. חוץ מזה, אין צורך להמתין שעות וזה נותן לך יותר זמן לגלות את העיר היפה הזו.
 7. קל לשימוש ולא יקר. כולל שני כרטיסים למוזיאונים ברומא. אני מאוד ממליץ לרכוש באתר. זה הכי משתלם.
 8. השתמשנו במטרו כמה פעמים ביום, זה היה ממש קל וזול יותר ובלתי מוגבל לשימוש. בכל מקום שהלכנו היו לנו הנחה על מחירי הכרטיסים. הכניסה לקולוסיאום היתה חופשית וקלה כי היה תור נפרד עבור מחזיקי רומא פאס. בכל מקרה עבור ביקור של יומיים או שלושה ברומא זה פשוט חובה.
 9. זה ממש נוח, במיוחד תחבורה ציבורית ללא הגבלה. אתה עדיין צריך לחכות בתור אחר, אבל זה הרבה יותר מהר, אז זה באמת שווה את זה.
 10. אני ממליץ על רומא פס. זו דרך טובה להסתובב ברומא בקלות ובזול.
 11. קניתי את הכרטיס המורחב כולל כרטיסים לוותיקן ללא תור וזה שימש אותי בכל השהות שלי ברומא.
 12. כרטיס משתלם מאוד למי שמשתמש גם בתחבורה ציבורית. מומלץ לקנות ל72 שעות.
 13. רומא פס פחות השתלם לי כי השתמשתי רק בכרטיס לקולוסיאום. שווה למי שמנצל את רוב ההטבות.
 14. ממש קל לרכוש את הכרטיס באתר כרטיסים והוא עוקף תור בקולוסיאום ומוזיאונים.

היכנסו לרכישת כרטיס רומא פס במחיר מיוחד

היכנסו לקבלת אופציות נוספות לכרטיסי רומא פס!