שייט בגונדולה בוונציה

שייט בגונדולה בוונציה הוא אחד מהדברים המיוחדים שמאפיינים את וונציה איטליה. המרכז ההיסטורי של ונציה בנוי מבנים על יסודות עץ שנבנו על 118 איים, המקושרים ביניהם בכ-400 גשרים. בין האיים עוברות כ-170 תעלות מים, שהשיט בהן הוא אופן התחבורה העיקרי בעיר וזה הופך את ונציה לאחת מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם כאשר כעשרים מיליון תיירים פוקדים אותה העיר מידי שנה, במיוחד כאשר מגיע פסטיבל המסכות בונציה שמושך אליו תיירים רבים מכל העולם.

שייט בגונדולה בוונציה יוצא לסיור בתעלות המפורסמות בעולם של ונציה באחת הגונדולות המפורסמות, שנראות כמו ציור בתוך התעלות של ונציה. הגונדולייר שלך עם החולצה המפוספסת יטיס אותך לאורך ומעל נתיבי המים המבודדים ביותר של העיר הצפונית לפני שיצטרף לתעלה הגדולה המפורסמת לסיור של ציוני הדרך החמים ביותר ואל הנקודות החמות של הסיור בגונדולה.

זה רשמי: אם אתם עושים את ונציה ברגל, אתם פשוט עושים את זה לא נכון. לא רק שאתם עלולים ללכת לאיבוד במרכז הסבוך של העיר, אלא אתם גם מפספסים את היופי האמיתי שלה. תאמינו לנו, אם אתם חושבים שוונציה נראית נפלא מהקרקע, אז באמת לא ראיתם אותה ואת יופייה מהמים. כמו כן, הגונדולייר שלכם כל כך מנוסה ומכיר את ונציה מכל כיוון והוא יראה לכם את העיר כמו שרק גונדולייר מקומי אמיתי יכול.

כאשר אתם נשענים לאחור ונרגעים, אתם יכולים לראות לא מעט אטרקציות בונציה בדרך כמו בית מוצרט, תיאטרון לה פניצ’ה, ואוסף פגי גוגנהיים. באופן טבעי, תוכלו גם לקבל מבט על האתרים הכי מרכזיים בוונציה כמו ארמון דוג ‘ה וגם מגדל הפעמון של סן מרקו. שייט בגונדולה בוונציה הוא לא רק חוויה כיפית אלא גם סיור שניתן ללמוד ממנו על ונציה ולצפות באתרים מרכזיים שלה.

שייט בגונדולה בוונציה
שייט בגונדולה בוונציה כרטיסים עלות מחיר סיור

כרטיסים אל שייט בגונדולה בוונציה מומלץ לקנות מראש במחיר מיוחד לפני שמגיעים לונציה וזאת כדי לחסוך לעצמכם את זמן ההמתנה בתורים לקופות, במיוחד בחגים לועזיים, אירועים מיוחדים כמו פסטיבל המסכות, בקיץ ובסופ”ש. הזמנת כרטיס מראש מאפשרת לכם להבטיח את מקומכם בשייט. השייט מוגבל ל-6 אנשים בגונדולה ומחירו הוא 32 יורו לאדם. ילדים עד גיל שנתיים חינם. שעות פעילות של השייט 11:00-16:00. לאחר רכישת הכרטיס אונליין תקבלו אותו ישירות לסלולרי במייל וגם באמצעות SMS ותוכלו להציגו בכניסה דרך הסלולרי מבלי צורך להדפיסו. יציאה לשייט תלויה במזג האוויר ולכן כדאי להתעדכן בתחזית אם מגיעים בחורף. ניתן לבטל את כרטיס השייט 24 שעות לפני ולקבל החזר כספי.

איך מגיעים אל נקודת המפגש של השייט ברגל? מכיכר סן מרקו: עוברים את מגדל הפעמונים, משאירים את בזיליקת סן מרקו מאחוריכם, וממשיכים היישר אל האכסדרה עם הכניסה למוזיאון קורר.

היכנסו לרכישת כרטיס וחיסכו את התור!

כתובת: 52,Piazza San Marco, 30124, Venice